Hamilelik Kaç Günde Belli Olur

Eveet bebiş bekleyen meleklerim bizler her türlü sorunlarınızı Gebelik bölümümüzden yazarken birşey atladığımızı farkettik. Hamileliğin

Eveet bebiş bekleyen meleklerim bizler her türlü sorunlarınızı Gebelik bölümümüzden yazarken birşey atladığımızı farkettik. Hamileliğin kaç gün içinde başlayacağı ile ilgili gelen sorulardan dolayı bu konuyu açmaya karar verdik. Buradan sizlere doktor dili ile uzun uzadıya cümleler yazmayacağız arkadaşlarım. Eğer sizin regl tarihinizin üzerinden 2 ila 3 gün geçmişse, sizde göğüslerde hassasiyet, psikolojik durumda karışıklık, üzüntü hali, belde kopacakmış regl olacakmış gibi bir ağrı söz konusu ise, mide bulantısı başladı ise, karnınız batmaya başladıysa. O zaman yaşadınız. Hemen bir eczaneden gidip idrardan bakmak için  hamilelik testi almayın :) Önce bir sevinin meleklerim daha sonra kesin sonuç için eşinizi de yanınıza alarak gidip bir kan testi yaptırın. Çünkü en iyi ve en kesin sonucu sizler kan tahlili ile alacaksınız.

 

Gebelik durumu söz konusu ise formumuzda bulunan sizin gibi diğer hamiş meleklerle, her şeyinizi paylaşabilirsiniz. Sizler için oluşturduğumuz bu özel bölüme herkesi bekliyoruz.

 

Not: Bu bölüm üzerinden sorduğunuz sorulara mümkün mertebe cevap vermeye çalışıyorsakta, aynı sorunlarla karşılaşan meleklerimizin bu konulardaki yazılanlara bakmalarını rica ediyoruz. Her yorumu yayınlasakta hepsine tek tek cevap veremeyebiliyoruz. Yorumları okuyan ve aynı sorunlarla karşılaşmış meleklerimizin diğer anne adaylarını rahatlatmak adına yaşadıklarını diğer soru soran meleklerimize yorumla aktarmalarını rica ediyoruz.

NOT : YAPTIĞINIZ YORUMLAR UYGUN İSE PANELDEN ONAYLIYORUK KIZLAR. BİRKERE YORUM YAZIN GÖNDERİN VE BEKLEYİN. YAZDIĞINIZ YORUMLAR SİZE GÖRÜNMEZ AMA BİZ GÖRÜYOR VE ONAYLADIKTAN SONRA SİZLER YAZILARIN İÇİNDE GÖRÜYORSUNUZ BİLGİNİZ OLSUN. LÜTFEN TEK YORUM ATIN VE BEKLEYİN. HERKESE CEVAP VERMEYE ÇALIŞIYORUZ.Değerli Misafirlerimiz; Hamilelik Kaç Günde Belli Olur hamilelik kacinci ayda belli olur,hamilelik kaç günde belliolur,gebelik kaç günde belli olur,hamilelik kaç günde kesinleşir,hamilelik kaç günde gerçekleşir,gebelik kan tahlilinde ne zaman belli olur,hamilelik kaçıncı günde belli olur,kan testi kac gunluk gebelikte belli olur,dış gebelik kaçıncı aylıkken belli olur,gebelik testi kaç günde belli olur makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.


Etiket:
Ana Sayfa Bilmedikleriniz
Melekler Mekanı
ASTROLOJİ
Günlük Koç Burcu Yorumları
Koç
Günlük Boğa Burcu Yorumları
Boğa
Günlük İkizler Burcu Yorumları
İkizler
Günlük Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç
Günlük Aslan Burcu Yorumları
Aslan
Günlük Başak Burcu Yorumları
Başak
Günlük Terazi Burcu Yorumları
Terazi
Günlük Akrep Burcu Yorumları
Akrep
Günlük Yay Burcu Yorumları
Yay
Günlük Oğlak Burcu Yorumları
Oğlak
Günlük Kova Burcu Yorumları
Kova
Günlük Balık Burcu Yorumları
BalıkSosyal Medyada bizi takip edebilirsiniz:)
X
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat