gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ßaL Neden saRıdır ßiLen warMı :) ???

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

Güneşin bala bu rengi verdiğindenmi ?... Çiçeklerin pollenlerisarı olduğundanmı ?...

Hayır bal sarı değil şeffaf...

sence.....[​IMG]??

aşağıya bakmadan önce bi düşün bakalım....

düşün dedim ama.............ayıp ...........söz dinle accık..[​IMG][​IMG]

ALLAH tan düşün dedik yaaa......nese

al sana cvp....

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

ßaL Neden saRıdır ßiLen warMı :) ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ßiLeniniz varmı ???

ßiLeniniz varmı ???

96 plaka kodu ArkadaşLar Star Tv de yayınLanan Köprü Dizisinde ki ßişey Çok iLqimi çekti. Dizideki Tüm AraßaLarın pLakası 96 iLe ßaşLıor. Ama ßizim iLLerimizden hiçßirinin pLaka Kodu 96 deqiL. Dizi ErzinCanı anLatıyor Ama Eskişehirde çekilior. Ne Erzincanın nede Eskişehirin Plakası 96... Peki neden ve niçin 96 ßiLeniniz varsa yorumunu yazsın. ;) Yada Neden oLaßiLeceqi hakkında yorum...
  2. sordum sarı çiçeğe sizce neden sarı??

sordum sarı çiçeğe sizce neden sarı??

hadi herkes sarı çiçeğin neden sarı olduğunu cevaplasınn bence sarı çiçek güneşte çok kalmış sararmış:hhh::26:
  3. Sara nedir?

Sara nedir?

sara nedir Sara, beyinde anormal elektrik akımlarının oluşmasıyla gelişen ve havale nöbetleri ile seyreden bir hastalıktır. Tedavi edildiğinde, çoğunlukla ergenlik çağına gelinceye kadar kaybolur. Saranın bir çok türü vardır. Çocuklarda en sık görülen türleri absans nöbetleri ve büyük sara nöbetleridir. Belirtiler: Absans nöbetleri - Ani hareket kaybı - Konuşma bozukluğu - Birkaç saniye...
  4. Bal Neden Sarıdır ?

Bal Neden Sarıdır ?

Meleklerim hic kendinize BAL NEDEN SARIDIR diye sordunuzmu?? Eger yanit, evet ise buyrun cevap :) Arı balının rengi neden sarı ??? Güneşin bala bu rengi verdiğinden mı ?... Çiçeklerin pollenleri sarı olduğundan mı ?... Hayır bal sarı değil şeffafmi ?... sizce meleklerim :).....????? aşağıya bakmadan önce bi düşünün bakalım.......
  5. Açık Sarı Nedir

Açık Sarı Nedir

Açık Sarı Nedir evet kızlar Açık Sarı Ne demektir anlamını lütfen yazın bana

Sayfayı Paylaş