gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

ßanlanan Arkadaşlarımız İçin Yeni ßir Kampanya..

Konu, 'Komik Resimler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

hahaha bu kampanyayi banlanmis arkadaslarimiz göremeyecek malesef :D:D Ama süper bi fikir yani, artik banlananlar icin bile kapmanya baslatmislar :D:D

Tabi bu durum en cok Adminlerin isine yarayacak gibi, sartlara bakilinca hahaha

hahaha

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Düşünmek lazım gayet cazip teklifler var aralarında:D

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    banlanan üyeler için :D

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Gayet iyi uygun geldi bana da hahaha

ßanlanan Arkadaşlarımız İçin Yeni ßir Kampanya.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendime Yeni ßir ''ßen''ßuLmaLıyım ..

Kendime Yeni ßir ''ßen''ßuLmaLıyım ..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tayini çıkan öğretmen için kampanya...

Tayini çıkan öğretmen için kampanya...

Antalya'da okul müdürünün tayin edilmesine tepki gösteren öğrenci velileri, müdürün okuluna geri dönmesi amacıyla imza kampanyası başlattılar. Antalya'nın Fabrikalar Mahallesi'nde bulunan Ersoy İlköğretim Okulu Müdürü İbrahim Demircan, İl Milli Eğitim Müdürlüğü kararıyla Ünsal İlköğretim Okulu'na tayini çıktı. Okul müdürünün tayini çıktığını öğrenen öğrenci velileri 23 Nisan Ulusal...
  3. Ahmet Kaya - İçimde ÖLen ßiri Var (akor)

Ahmet Kaya - İçimde ÖLen ßiri Var (akor)

bana birşeyler anlat akor bana birşeyler anlat canım çok sıkılıyor ahmet kaya canım çok sıkılıyor söyle içimden bir ses koş diyor akor Am E Am Bana birşeyler anlat, canım çok sıkılıyor Am Dm E Am Bana birşeyler anlat anlat, içim içimden geçiyor Am Dm E Yanımdasın susuyorsun, susuyor...
  4. TTNET'den yeni kampanya ADSL alana bilgisayar bedava

TTNET'den yeni kampanya ADSL alana bilgisayar bedava

TTnet Türkiye’de bilgisayar okuryazarlığı ve kullanım oranını arttırmak için yeni bir kampanyaya hazırlanıyor. 2009 yılında başlatılması planlanan kampanya ile ADSL hattı alana uygun fiyat ve ödeme koşulları ile bilgisayar verilecek. TTNet Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, bilgisayarlaşma oranının yüzde 35, ADSL abonesinin ise yüzde 30’da olduğuna dikkat çekti. FİYATLAR UYGUN Bunun bir...
  5. Babalar Günü İçin Kampanyalar 2013

Babalar Günü İçin Kampanyalar 2013

babalar günü kampanya babalar gününde ne alsam babalar günü 2013 Sevgili melekler, babalar gününü kutlayacağımız 16 Haziran pazar günü için hala babanıza bir hediye alamadıysanız, ünlü firmaların düzenlemiş oldukları özel kampanyalara bir göz atabilirsiniz... 1- Arçelik Babalar Günü Kampanyası Elektrik-elektronik meraklısı babalar için arçelik televizyon, tablet, kamera gibi...

Sayfayı Paylaş