gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

ßarış Akarsu - Mavi Mavi (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

mavi mavi masmavi akor akor masmavi notaları nota Em D C Em Çile kokladım karanfil niyetine
    Em C D Em
    Sabrı okşadım zorladım sen diye
    Em
    Baktım dünyaya
    D
    Senin gözünle
    C D
    Hep savaş hep yıkım
    D Em
    Ateşler içinde

Em D C Em
    Mavi mavi gözlerinde hep sitem mi var
    Em C D Em
    Yoksa insan sevdiğine böyle mi bakar
    Em D C Em
    Mavi mavi gözlerinde top tüfek mi var
    Em C D Em
    Böyle haksız bir savaştan kim galip çıkar
    C D Em
    Bir demet beyaz karanfil ne işe yarar

ßarış Akarsu - Mavi Mavi (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bedia Akarsu

Bedia Akarsu

İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümü'nde yaptığı dil, kültür ve ahlâk felsefesi çalışmalarıyla tanınan felsefecimiz Bedia Akarsu, 27 Ocak 1921'de İstanbul’da dünyaya geldi. Çapa İlkokulu ve Çapa Ortaokulu'ndan sonra İstiklâl Lisesi'ni bitirdi. Yükseköğrenimini 1943 yılında mezun olduğu İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümü'nde yaptı. Aynı bölümde Ernst von Aster'in yönetiminde başladığı doktora...
  2. Muhlis Akarsu

Muhlis Akarsu

Yoruldum Yorgunum Fazla Gidemem Neler Etti Kahır Beni Zulm Beni Kolay Değil Ben Bu Derdi Çekemem Zalimin Elinde Koydu Hal Beni Akarsuyu Aşka Yaktı Yaradan Ömür Bir Gün Gibi Geçti Aradan İşte Geldim Gidiyorum Dünyadan...
  3. Akarsu

Akarsu

Bakınız; Dere, Suyolu,Nehir.Rüyada herhangi bir su akıntısı görmek, maddi kazanca işarettir. Herhangi bir su akıntısı görmek, maddi kazanç olarak yorumlanır.Dereden nehre kadar bütün akarsular tertemiz, saydam ise bütün dertlerin geride kalacağına işarettir. Aynı zamanda bilgi, kültür, hikmettir.Rüyada akarsu görmek, ömürle yorumlanir. Rüyasinda akar bir suyun basinda oldugunu görmek,...
  4. Hotel Akarsu

Hotel Akarsu

Otel Bilgileri Kapasite: 73 toplam oda, 150 toplam yatak, 1 kral dairesi, 16 balayı suiti, 4 suit oda, 52 standart oda. Deniz manzarası var. Oda Detayları: Direk telefon, müzik yayını, minibar, televizyon, uydu tv, merkezi klima, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası. Genel Özellikler: Merkezi klima, split klima, merkezi ısıtma, bahçe, tv odası, oyun odası, internet , çamaşırhane, ütü,...
  5. Akarsu Resmi, Akarsu Resimleri

Akarsu Resmi, Akarsu Resimleri

Akarsu Resmi, Akarsu Resimleri ekleyin arkadaşalrım baktım beğenmerdim inş siz Akarsu Resmi, Akarsu Resimlerinin güzellerini eklersiniz.

Sayfayı Paylaş