ßeLeN' den Lifler

Konu, 'Ören Bayan' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

lifler 2010 lif modelleri lif modelleri 2010 lıfler çeyizimdeki banyo örnekleri kadınlar kulübü Deişik modellerle hoş lifler melişler ister çeyize ister kullanmaya buyrun;

[​IMG] [​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Aralık 2010
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Hmmm bu liflerle ne güzel bıjı bıjı yapılır di mi :D

3. Young bride

Young bride Banned

Belencim bunlardan birer tane örüp çeyizime hediye edcen galiba :DGüzel paylaşım tşk.

4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye

bu çook güzell elifimm

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

ewet ya harika bonyaya giresim geldi :D
    ayıp ettin tuqcecm şekerim örerimde sırf sen istemiyosun diye örmüyorum :)

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği

bunu cok begendim tek bu eksik zaten alıpta koymak lazım saol belen....

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Bende anneme dedim anne bana bu beyaz olandan ör :D ne dedi bilionuz mu .. bi tarafını sık ta ör .. hep benmi örcem hahaha

8. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye

Bunlara insan kıyamaz yaaaa :D

9. benimm ben

benimm ben Yeni Üye

[​IMG]bunları kullanmaya kıyamam ben.:)

10. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye

ne güzellermiş bunlar

11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

:) tsk edrm kızlar begendıgınız ıcın..

ßeLeN' den Lifler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ßeLeN' den Çanta Modelleri..

çanta modelleri çantalar modelleri çantalar canta modellerı örgü çanta ve yapılışları Yeni yeni güzel mi güzel çantaları sizlerle paylaşmak istedim melekler mekanının en güzel bayanları.. Dişepsciğimin ( deryacığımın) çantalarını tutmaz ama olsun.. Buyrun...
  2. ßeLeN' den Şirin Etekler..

klasik etek modelleri Şirin mi şirin etek modelleri melişler... Hiç benim bu tarz eteğim olmadı çok şirinler ama bence.. Ayy ya baksanıza..:dp8: 18 lik kız olsaydım da giyebilseydim keşke.. :(
  3. ßeLeN' den bebelere şapkalar..

Güzel mi güzel modelleri sizlerde görün iştedim.. yavrucaklarınıza şapkalar.. ben çok beğendim hepsi ayrı güzeller. bunun çantası bile var :) :) bununda :) Çok güzeller ama değil mi?
  4. ßeLeN' den örgü kemerler

örgü kemerler Heyy melek! Birbirinden şık örgü kemerler her kıyafetle kolayca kombine edilebilcek ister günlük ister şık bir elbisenin üstüne tarz misali .. tabii tarz derken senin tarzınsa .. bu benim favorim pek bi beğendim :) bileklik gibi bile kullanılan bir model.. :):) Pek bi iddaalı olmuş.. ben bunları saçıma bant diye bile takarım ya :) bunu boynuma atkı yapar düşman...
  5. ßeLeN den Kemer shop

gümüş kemer gümüs kemer gumus şakira kemeri fiyat shakira kemeri fiyatı ßeLeN'in Kemer shop una hoşgeldiniz melekler.. Alış verişte sınır tanımayan mağazama bir göz atabilmeniz için aranan tek şart Melek olmanız. Unutmayalım her Kadın bir Melektir!:d040: Bu bölümümüzde altın kemerleri bulabilirsiniz.. şhakıra kemeri bumu oluyo acaba:) Bu bölümümüzde ise Gümüş Kemerlerimizi...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. çeyizimdeki banyo lif örnekleri kadınlar kulübü

,
  2. Lifler