ßeLeN' den Lifler

Konu, 'Ören Bayan' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

lifler 2010 lif modelleri lif modelleri 2010 lıfler çeyizimdeki banyo örnekleri kadınlar kulübü Deişik modellerle hoş lifler melişler ister çeyize ister kullanmaya buyrun;

[​IMG] [​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Aralık 2010
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Hmmm bu liflerle ne güzel bıjı bıjı yapılır di mi :D

3. Young bride

Young bride Banned

Belencim bunlardan birer tane örüp çeyizime hediye edcen galiba :DGüzel paylaşım tşk.

4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye

bu çook güzell elifimm

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

ewet ya harika bonyaya giresim geldi :D
    ayıp ettin tuqcecm şekerim örerimde sırf sen istemiyosun diye örmüyorum :)

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği

bunu cok begendim tek bu eksik zaten alıpta koymak lazım saol belen....

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

Bende anneme dedim anne bana bu beyaz olandan ör :D ne dedi bilionuz mu .. bi tarafını sık ta ör .. hep benmi örcem hahaha

8. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye

Bunlara insan kıyamaz yaaaa :D

9. benimm ben

benimm ben Yeni Üye

[​IMG]bunları kullanmaya kıyamam ben.:)

10. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye

ne güzellermiş bunlar

11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

:) tsk edrm kızlar begendıgınız ıcın..

ßeLeN' den Lifler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. bebeğimin gelişiminde Probiyotik lifler

hamilelikte probiyotik yoğurt Probiyotik Nedir? Son günlerde bebek mamalarıyla, yoğurt gibi bazı gıdalarla ‘ Probiyotik ‘ kelimesi sıkça karşımıza çıkmaya başladı. Probiyotik içeren gıdaların ne anlama geldiğini bilmek için, önce vücudumuzun normal bakterilerinden haberdar olmalıyız....
  2. Selen Seyven

seren seyven selen seyven selen ayak ayakları
  3. Banyonuz için rengarenk lifler...!

bütün lif modelleri lifler bütün lif örnekleri Uygun meblağlara banyo lifleri satıyorum almak isteyenler buradan... Bu blogum.. Fotoğrafları webcam le çektiğim için çok iyi çıkmadı ama renklerim çok canlı aslında.
  4. ßeLeN'den Çizmeler.

çizme modelleri çizme çizmeler bayan bayan modelleri Kışlık bayan çizme modelleri gün geçtikçe daha çok değişiyor ve dahada mükemmel değişik çizme modelleri üretiliyor melişler ,aynı zamanda ise hanımlara da tercih şansı artıyor. 2011-2012 yeni sezon tren ayakkabı koleksiyonundan, çok şık bayan çizme modellerinden gönlünüzce tercih yapabileceğiniz bayan çizme çeşitleini sizler için seçtik...
  5. son ördüğüm lifler

Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  6. ßelen ile röportaj

Herkesin yoğun isteği üzürine bu hafta belen oldu haftanın konuğu aslında hafta içi paylaşcaktım hem dayanmadım hemde bilgisayarda sorun olduğu için şimdi paylaştım buyrun meleklerim röportajımızı okuyalım Süpermod ßelenimiz nasıl biriymiş öğrenelim :D:D 1- Nickiniz belli Belen peki gerçek isminiz Elif'i değilde neden Belen olarak kullandınız ?. Tatlım BeLeN i seviyorum ayrıca sebebi...
  7. ßeLeN'in Kaleminden..

güzel yazılar, sözler,üzgün sözler, istek mektubu hakkında yazılar burada Öylesine yazmıştım bir ara pc de dolaşırken çıktı karşıma paylaşmak geldi içimden; Benimkisi bir istek mektubu hayattan ..! Dileklerim , isteklerim , sahip olmak istediklerim vs .Neden degerini bilemeyiz ki yasamın , elimizdeyken herseyin degerini, neden kaybedilince anlasılıyor önemi ...Yada niye ozaman daha iyi...
  8. Yepyeni Örgü Lifler 2012

Lif Örnekleri Modası Lif Örnekleri 2012 Modası Cıvıl cıvıl rengarenk iplerle örebileceğiniz birbirinden güzel lif örnekleriyle kış günlerinde eğlenceli bir hobiyle de uğraşmış olacaksınız melekler :) Eğer tığ işi ve örgüden biraz anlıyorsanız bu lifleri rahatlıkla örebilir, ister kullanabilir, ister sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. :)
  9. annemin ayağında ki lifler kopmuş :(

Annem geçen gün üştü ve ayağı davul gibi şişti. Doktora gittik liflerin tamamı kopmuş dedi ve ayağı komple alçıya aldı. Nasıl iyileşir bu ayak, lif kopması nasıl birşey ?

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. çeyizimdeki banyo lif örnekleri kadınlar kulübü

,
  2. ören bayan benim liflerim