gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

ßeLeN 'in Balayı Oteli ... Alanya Alara Star Hotel

Konu, 'Türkiye Otelleri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

alara star hotel, hakkında bilgi, alara star alanya, antalya otelleri, balayı otelleri, hakkında bilgi, deniz ve hazuzu olan oteller, yaz otelleri, konaklama ve tatil hakkında bilgi burada
    Meleklerim canlarım benim balayı otelim belli oldu . İşte benim Antalya- Alanyada Bulunan canııım balayı otelim.. Sizlerle paylaşmak istedim bu mutluluğumu :D:D:D

Otel Adı : Alara Star Hotel
    110.50 TL- 82 ,88
    TL
    'den itibaren

%25

0-12

Bölge : Alanya
    Adres : İncekum Mevkii
    Pansiyon : Ultra Herşey Dahil

İncekum–Alanya bölgesinde bulunan tesis Antalya havaalanına 99 km, Alanya merkeze 25 km uzaklıkta olup, denize sıfır mesafededir.
    Süper bu deniz meselesi :):D:):D

Tesisin toplam 195 odası vardır. Ayrıca tesiste açık, kapalı yüzme havuzları, açık kapalı ve a la carte restaurantlar, kapalı disko, oyun odası, anfi tiyatro, sinema, sauna, Türk hamamı, masaj, fitness center, jakuzi, güzellik merkezi, kuaför, kuru temizleme, internet cafe, taksi, dolmuş, doktor, alışveriş merkezi, market, oda servisi, gündüz ve akşam animasyonları, havuz oyunları, çocuk havuzu, mini club, bebek bakım servisi, oyun salonu, çocuk animasyonu, çocuk diskosu(20:30-21:00), basketbol, voleybol, masa tenisi, bilardo, tenis kortu, raket, **** su kayağı, banana, sörf, jet ski, deniz bisikleti, kano, dalış dersi, parasailing, toplantı salonu mevcuttur.

Toplam 195 oda mevcuttur. Odalarda uydu yayınlı tv, split klima, minibar, müzik yayını(tv), kasa( hani çok paramız olcak ya hahaha), banyo(küvet-duş), telefon, saç kurutma makinesi8 ben kendi saç maşamı götürürüm tamam mı hıh hahaha ), deniz ve bahçe manzaralı odalarda balkon mevcuttur. Zemin halıdır.

Açık(1.45–990m2) – kapalı(1.45m-110m2) – jakuzi (2,50 m.) Çocuk yüzme havuzumuz bulunmaktadır. Kumlu, sığdan derine 50 m uzunluğunda, soyunma kabini ve WC’ si bulunan özel plajı ile hizmetinizdedir.

Bak bu güzelmiş :D:D

Tesiste fitness salonu, tenis kortu, masa tenisi, voleybol, basketbol, bilardo bulunmaktadır. Ayrıca su sporlarıyla(su kayağı, su topu, banana, sörf, deniz bisikleti, jet-ski, kano, dalış dersi, parasailing) hizmetinizdedir. Animasyon ekibi gündüz animasyon, akşam showlar, anfi tiyatro, sinema, oyun odası, havuz oyunları, disko ve çocuk diskosu (20:30-21:00) bulunmaktadır.

Minibar, telefon, ithal içecekler, sıkma meyve suları, Türk kahvesi, A la Carte restoranlar, masaj, güzellik salonu, kuaför, kuru temizleme, internet cafe, taksi, dolmuş, alışveriş merkezi, market, oda servisi, doktor, bebek bakım servisi, bilardo, kort ışıklandırması, su kayağı, banana, sörf, deniz bisikleti, jet ski, kano, dalış dersi, parasailing hizmetleri ücretlidir.

Minder, duş, plaj havlusu, şemsiye, şezlong, basketbol, voleybol, tenis raket ve topu, dart, masa tenisi, mini club, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, jakuzi, kasa, A la carte restoranlardan biri (rezervasyon yaptırmak şartı ile) tatil boyunca bir defa ücretsiz, diskoda alınan içecekler, diskoya giriş ücretsiz hizmetler arasındadır.

Çocuk havuzu, mini club, çocuk animasyonu, çocuk bahçesi, oyun salonu ile küçük misafirlerimizin hizmetindedir.

Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesis 01.04.2011 – 11.11.2011 tarihleri arasında açıktır. Standart odalar max.2+1 veya 3 kişi, aile odaları ise max.3+1 alır.

ULTRA HER ŞEY DAHİL ; (2011)

Sabah Kahvaltısı 07.30–09.30 Açık Büfe
    Geç kahvaltı 09.30–10.30 Açık Büfe
    Öğle Yemeği 12.00–14.00 Açık Büfe
    Akşam Yemeği 19.30–21.30 Açık Büfe
    Ara öğün/Snack 11.00–16.00 Açık Büfe
    Gözleme / Ayran 11.00 -16.00 (Alara West Havuz Barda)
    Dondurma 14.00–16.00 (Alara Otel Plaj Barda)
    İkindi /beş çayı 16.00–17.00 Açık Büfe
    Hafif Snack/Çorba 00.00–07.00

Ultra Her şey dahil sistem 24 saat geçerlidir. Şişeli meşrubatlar, şampanya, sıkma portakal suyu ve Türk kahvesi ücretlidir.1 adet açık 1 adet kapalı ve 3 adet ala carte restaurant (balık/Osmanlı/İtalyan) mevcuttur. Ayrıca snack bar, havuz bar, plaj bar ve lobi bar misafirlerimizin hizmetindedir.

kraliçearı ve EnCey bunu beğendi.
  2. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    ilk hayırlama benden olsun :) mutlu eğlenceli balayılar tepe tepe kullanın hayrını görün ;) :D

ßeLeN bunu beğendi.
  3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    ooyy Belencim hayırlı olsun keyfını çıkarın denizinn yaaa benim içinde dal bi kulaç at :cry:
    Maşşallah diyorum darısı başıma diyorum
    keyifli tatiller diliyorum :D:D

ßeLeN bunu beğendi.
  4. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir otele benziyor :):)
    Hayırlı olsunn Herşey mutluluğunuz için hayatım :)

ßeLeN bunu beğendi.
  5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy ne güzel ya hayırlı olsun çok güzel gerçekten Rabbim bizede nasip etsin sevdiğimizle yuva kurmayı. Balayına gitmesekte olur :D:D
    Ama oda olursa fena olmaz hani :hhh:

Bana bak yaa pazarlık yapıyorum :D:D

Neyse lafı çok uzattım :D:D Rabbim sizi bi ömür tek yastıkta kocatsın :D Bi ömür mutlu olun inşaallah :)

ßeLeN bunu beğendi.
  6. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzelmişş canımm.........
    Mutluluklar dilerim size............=)

ßeLeN bunu beğendi.
  7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dilerim ki, bu güzel otelde aşk dolu bir balayı yaşar ve aşkınızı ebediyete taşır, bir ömür boyu mutluluktan divane olursunuz Belen :)

ßeLeN bunu beğendi.
  8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Alanyanın otellerine bayılıyorum:)Hele doğayla içiçe olan bayan havuzlarına:D belencim tatilde bende alanya şahinn paradisediyim;) görüşebilirik yani.Canım Allah tan size mutluluklar diliyorum.Her anın tadını çıkarın;)***** gel beraber alanyayı altına üstüne getirek:D

ßeLeN bunu beğendi.
  9. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    oo hotel cok güzeell miss keyfini cikarrinnn... Bir ömür boyuu mutluu oluunn..
    Güle güle geri dönünnn..:D Hadii bakalim. :D

10. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Hmmmmmm supermis :) Hadi bakalim gule gule gidinnn gelin.

ßeLeN bunu beğendi.
  11. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    otel güzelmiş inş iyi vakitler gecirirsiniz.benim balayımda eşim ıstakoz gibi yanmıstı o aklıma geldi şimcik.bütün bi balayı yatamadı bende uyuyamamıstım habire sırtına yoğurt sürmüştüm:D:Ddikkat edin güneşe cıkarken :D:D

ßeLeN 'in Balayı Oteli ... Alanya Alara Star Hotel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AYDIN & YILDIZ HOTEL  OTEL ADI 	: 	Aydın & Yıldız Hotel Uludağ KONUMU 	: 	1. Bölge, U

AYDIN & YILDIZ HOTEL OTEL ADI : Aydın & Yıldız Hotel Uludağ KONUMU : 1. Bölge, U

AYDIN & YILDIZ HOTEL OTEL ADI : Aydın & Yıldız Hotel Uludağ KONUMU : 1. Bölge, Uludağ Uludağ�ın en güzel yerinde, Beceren pistinin tam...
  2. ßeLeN' in Elbisesi

ßeLeN' in Elbisesi

Yenilerde aldığım bir elbisemi sizlerle paylaşmak istiyorum.. resimde net cıkmamış ama olsun ben yinede göstermek istedim.. Not: Şulecim sana bahsettiğim elbise canım.. 49 TL Kadıköyden aldım. Askıları takılıp çıkarılıyor .Üstünün kısa minicik bir ceketi var yine satanden ister ikili takım istersede tek elbise olarak kullan. Göğüs kısmındaki pul ve kum boncuk işlemede şıklığa şıklık katacak...
  3. Alanya Erken Rezervasyon Otelleri

Alanya Erken Rezervasyon Otelleri

Alanya Erken Rezervasyon Otelleri - Selam kızlar Alanya Erken Rezervasyon Otel kampanyaları hakkında bilgi vermenizi istiyorum, şimdiden tşkler.
  4. islami balayı otelleri tavsiye

islami balayı otelleri tavsiye

tesettürlü gelin adayıyım yakında inşallah evlilik olacak eşimle birlikte balayı için islami bir otel düşünüyoruz bana tavsiye edebileceğiniz islami balayı otelleri hakkında bilgi verebilirmisiniz hangi oteli tavsiye edersiniz daha önce aranızda giden varsa hangi otele gitti ve nasıl memnun kaldımı
  5. ağva balayı otelleri tavsiye

ağva balayı otelleri tavsiye

selamlar balayı için ağvayı düşünüyoruz bana ağvada en iyi balayı otelleri hakkında önerilerde bulunabilirmisiniz.

Sayfayı Paylaş