gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

ßeLeN KIZIM NEREDE DİZİSİNİ YORUMLUYOR!

Konu, 'Biten Diziler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

kızım nerde kizim nerede kızım nerede forum kizim forum nerde
    ßeLeN KIZIM NEREDE DİZİSİNİ YORUMLUYOR! Flaş flaş..

Bir el atam burayada dedim ee filmi çok seviyorum napayım..

Kızım nerede filmini bilmem benim kadar sıkı takip eden varmı ama gerçekten güzel bir seneryo olmuş .Olaylar birbiri içine girmiş vaziyette kim kiminle ne yapmış ne etmiş baya karmaşık merak uyandıran bir film tabi bu Zeynep'e ne oldu o ayrı konu .. kocasını aldatanlar, arkadaşına sırrını açamayanlar, karısını kıskananlar, kıskanırken iyimi yapar kötümü orasını kestiremeyenler.. olay nereye varacak gerçekten merak etmeye başladım.

Hele ki dün bir sahnesi beni çok duygulandı;
    Zeynep'in kaybolmadan 1 hafta once annesine internetten bir kolye sipariş vermesi ve kolyenin içinde ikisinin resminin yer alması beni çok duygulandırdı. kendisi gidemedi ama hediyesi ulaştı :( nasıl kötü oldum orda anlatamam..

Şimdide filme ait bir kaç fotografla başbaşa bırakıyım ben siz Melekleri

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Şubat 2011
    suCre bunu beğendi.
  2. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    ya belenm bende seviyorm bu diziyi amaa geç yayınlıyolar izleyemiyorm

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Bende sıkı takipçisiyim hiç kaçırmammaya çalışıyorum...Zuzumm tekrarını veriyolar izleyebilirsin ...

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Bu film süper ötesi

5. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    bende severek izliyorum :))

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Olaylar iyice karıştı hele herşeyi nasıl bile bile içlerine sindiriyorlar orası apayrı.. Bakalım zeynep nerden çıkacak..

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bizde annemle hep izliyorduk ama diziler sezon finaline girdi bitti sandık yine oynuyo heralde zeynebe ne oldu hala bi sonuca baglanmadı :D ve burdaki rüzgarın babası soydan soydaş bilmem hatırladınızmı türkiyenin yıldızlarında beren saate yazıyordu :D :D :D

ßeLeN KIZIM NEREDE DİZİSİNİ YORUMLUYOR! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızımın mezarı nerede?

Kızımın mezarı nerede?

Çocuğunun mezarının yerini bilmesi en doğal hakkı seren serengilin neden söylemedikleri hiç anlamadım.. AYTUN AİLESİ'NİN, BEBEĞİNİN MEZARINI SAKLAMASI YÜZÜNDEN EŞİ MUSA AYTUN'A KIRGIN OLAN SEREN SERENGİL: TEK İSTEĞİM KIZIMIN MEZARINI ÖĞRENMEK. ŞU AN BOŞANMA SÖZ KONUSU DEĞİL AMA MUSA KAYITSIZ KALIRSA NE YAPARIM BİLMEM! Seren Serengil, eşi Musa Aytun ve ailesinin, kaybettiği bebeği...
  2. kızım nerede?

kızım nerede?

kzım nerede kzim nerede kizim kızım kızım nerde zeynep öldü mü Atv’nin merakla beklenen dizisi Kızım Nerede’nin yayın tarihi belli oldu. Başrollerini Hüseyin Avni Danyal, Ece Uslu, Burak Hakkı, Yağmur Kaşifoğlu, Yonca Cevher Yenel ve Tolga Savacı’nın paylaştığı Kızım Nerede 17 Aralık Cuma akşamı saat 22.00′da Atv ekranlarında olacak. Atv’nin yeni dizisi Kızım Nerede 17 Aralık Cuma akşamı...
  3. Gelin Kızlarımız Ayakkabınız ßeLeN' den..

Gelin Kızlarımız Ayakkabınız ßeLeN' den..

Hanımlar , yeni gelin olacak genç bayanlar sizler için özel araştırdım biribirinden güzel ayakkabılar buldum :) Önündeki boncuk detayı harika görünüyor. Sadeliği ve şıklığıyla gündelikte bile kullan.. Açık ayakkabıdan vaz gecemeyenler için bence bir numara.. Burun kısmının açık olması ve burun işlemesi ile göz kamaştıran bir model.. İncili modeller bu yılda göz dolduruyor.....
  4. Ece Uslu ''Kızım Nerede ?'' Dizisinden Ayrılma Sebebini Açıkladı!

Ece Uslu ''Kızım Nerede ?'' Dizisinden Ayrılma Sebebini Açıkladı!

ece uslu kızım nerde kızım nerde ece uslu diziden neden ayrıldı nerede diziden ayrıldımı ece uslu, kızım nerede, diziden ayrılma sebebi, neden diziden ayrıldı, açıklamaları, ile ilgili bilgiler burada melekler Bildiğiniz gibi Kızım Nerede dizisi herhangi bir açıklama yapılamadan yayından kaldırılmıştı melekler.Daha sonra basında çıkan haberlerden dizi yapımcılarının ekibe paralarını...
  5. Suskunlar dizisi nereden hangi diziden alıntı

Suskunlar dizisi nereden hangi diziden alıntı

Ülkemizde büyük beğeni ile izlenen filmin aslında eski zamanda yayınlanmış bir filmden alıntı olduğunu biliyor musunuz ? Suskunlar Nerden Alıntı Suskunlar dizisi aslında 1996 yapımı Sleepers ( kardeş gibiydiler) filminden alıntıdır. Kardeş Gibiydiler filminin konusu şöyle;1960'larda Hell's Kitchen'da büyüyen Shakes, Michael, John ve Tommy adındaki 4 çocuk, eşek şakası yaparken yaşlı bir...

Sayfayı Paylaş