gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

ßeLeN'den Çizmeler.

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

çizme modelleri çizme çizmeler bayan bayan modelleri Kışlık bayan çizme modelleri gün geçtikçe daha çok değişiyor ve dahada mükemmel değişik çizme modelleri üretiliyor melişler ,aynı zamanda ise hanımlara da tercih şansı artıyor. 2011-2012 yeni sezon tren ayakkabı koleksiyonundan, çok şık bayan çizme modellerinden gönlünüzce tercih yapabileceğiniz bayan çizme çeşitleini sizler için seçtik melişerim.Bunlardan yüksek topuklu bayan çizme çeşitleri,taşlı bayan çizme modelleri,boncuklu bayan fantazi çizme çeşitleri,ince topuklu bayan deri çizmeleri,süvet çizme modelleri,hatta ve hatta sıra dışı özelliğiyle ve sizlerin bile melişler kolayca örebileceği dantelli bayan abiye çizmeleri,nakışlı bayan çizmeleri,boncuklu bayan çizme çeşitleri,dir.Bir çok şık ve zarif modellerimizi burada bulabilirsiniz.
    her model birbirinden şık..

yüksektopuklu siyah deriçizmeler.dizüstü yüksek topuklu bayan süvet çizmeleri

bayan deri çizme modelleri.yüksek topuklu bayan çizmeleri.şffaf topuklu bayan çizmeleri

taşlı bayan çizme modelleri.bayan süvet 2011 model siyah çizme çeşitleri

bayan şeffaf beyaz çizme modelleeri,ince topuklu dantelli uzun çizme çeşitleri

çiçekli bayan çizme modelleri,nakışlı,yüksek topuklu bayan kırmızı çizme modelleri,taşlı bayan siyah çizmeleri

yüksek topuklu bayan siyah çizme modelleri, 2011 model bayan deri çizmeler

2011 model bayan abiye çizme modelleri, bayan taşlı fantazi çizme çeşitleri

bayan nakışlı çizme modelleri, siyah dantelli bayan çizme çeşitleri

dantelli bayan beyaz çizmeleri, bayan nakışlı fantazi çizme modelleri

2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi çok şık hayatım ben tam bi topuklu hastasıyım emeğine sağlık :)

3. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Belen paylasim icin tsk. ben bunlari begendim de diyerleri , ancak özel günlerde yerlerde giyilir heralde!

4. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cok güzeller ellerine saglık tşkler....

ßeLeN'den Çizmeler. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çizme

Çizme

Uzun konçlu ayakkabı meşin olursa rütbeye, Çizme gemici yahut kiracıya, nikah memuruna, doğru yolda olan kimseye; Normal çizme evin hanımına yahut yolculuğa delalet eder.Giydiğini görmek, uğraşılan her işte başarı kazanmak anlamındadır. Başkasının çizme giydiğini görmek, birinin sevgilinizi elinizden alacağı anlamındadır.Çizme eski ve yıpranmışsa, sağlığınızın bozulacağına ve sıkıntı bir dönem...
  2. Çizmeler

Çizmeler

Meleklerim kışın çizmeleri sevenler için heleki kotları çizme içine yerleştirenler için çok güzel ve ideal modeller,renkler.Kışın ayaklarımız rahat edicek (((: Madden Girl Çizme modelleri Madden Girl çizmeleri kotların altında çok hoŞ duracağa benziyor.
  3. ßeLeN'in Takıları

ßeLeN'in Takıları

Bunlar takılarımın içinde en sevdiğim parçalar tabi iki parça takım var bunlardan daha çok seviyorum fakat onları yarışmaya sakladım:):) Unutmadan :)
  4. ßeLeN'in Nişan'dan..

ßeLeN'in Nişan'dan..

Biliyorsunuz Meleklerim Ayın 20 si benim için çok özeldi çünküüüü... Nişanlandım:) Sizlerle paylaşmak istediğim bir kaç şey var .. Bu nişan Çiçeğim.. Buda söz çiçeğimdi :) Nişan sandığım ; Terliklerim en kokoşundan küççük makyaj sandığımla beraber.. aaaa unutmadan nişan elbisem narçiçeği pembeydi.. bakın o kumaştan istedim ve ne yaptım :) Tamamen benim fikrim :) Maksat iğneler...
  5. ßeLeN'in Kaleminden..

ßeLeN'in Kaleminden..

güzel yazılar, sözler,üzgün sözler, istek mektubu hakkında yazılar burada Öylesine yazmıştım bir ara pc de dolaşırken çıktı karşıma paylaşmak geldi içimden; Benimkisi bir istek mektubu hayattan ..! Dileklerim , isteklerim , sahip olmak istediklerim vs .Neden degerini bilemeyiz ki yasamın , elimizdeyken herseyin degerini, neden kaybedilince anlasılıyor önemi ...Yada niye ozaman daha iyi...

Sayfayı Paylaş