gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

ßeLeN'in Anlatımıyla Lazer Epilasyon

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

alpier lazer
    epilayon, epilasyon nedir, lazer epilasyon, lazer epilasyon hakkında, lazer epilasyon tanımı, lazer epilasyonda acı olurmu, lazer epilasyon ve ücretleri
    Hanımlar ben size lazer epilasyondan bahsetmek istiyorum
    Genelde kol, tam ve yarım bacak, göğüs ucu, dirsek, karın ve bikini bölgesi gibi bölgeler olmak üzere tek tek bölgesel olarak hizmet verildiği gibi tam yada yarım vücüt olarakta hizmet verilmektedir. Ayrıca paket olarak düşünüldüğü taktirde fiyatlarda büyük oynama gerçekleşmektedir. İlk etapta epilasyon merkezini kesinlikle güzellik merkezi yerine özel sertifikalı klinik tarzı uzmanlardan almayı deneyin. Hem sağlık açısından hemde diğer açılardan garantiye alınmış olursunuz.
    (Alexandrite lazer, Nd Yag lazer ve Diode lazer ‘lerle kalıcı epilasyon sağlandığı FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylanmıştır)

Gelelim tüy sorununa öyle her isteyen birey kendi istediği epilasyon seansına giremez.( Tabi gircem illa diyorsan girersin ama faydasını da görmezsin) Öncelikle tüy yapınız incelenir tüyün yapısına ve rengine, kalınlığına göre makine önerilir . 8,10,12 seans gibi öneriler sunulur. Ayva tüye geçiş süreci tam olarak bilinmese bile ortalama bir zaman verilir. Hatta kimi merkezler bitme garantisini seans başı oalrak hediye bile edebilir. Ayva tüye geçildiği vakit makine türü seansınza giren uzman tarafından değiştirilebilir. Kalın ve çok tüye hitap eden ilk etapta kullanılan makina genellikle Alexandrite lazer modelidir. Tüyler azalıp ınceldıkce makina bu tüyleri algılayamaz ve yakamaz. O vakit direk uzmanımız bizi diğer makina türlerinden birine dönmememizi sağlar.Genellikle bu makina Alpier Lazer Epilasyon

Fiyat olarak her merkez farklı ücretlendirme yapar ama kol altı 350 ila 500 arası
    Genital; 500 ila 750 arası
    tam bacak 750 ila 1200 arası
    tüm vüzut 1500 ila 3500 arası ...

Ortalama rakamlarla süslenmiştir.

Acıma olayına gelecek olursak Meleklerim kesinlikle genital özel bölgenin tahmin edebileceginiz kısım harici acı hıssı yerıne makınadan gelen buz soguklugu hıssedılıyor.
    Diğer kısımlarda zaten acı olmuyor. Ben şiddetle tavsiye ediyorum Canlı şahidi olarak tüm kadınları temizliğe ve rahatlığa davet ediyorum.

Son olarak bir not: etrafınızda bu hizmeti alan var ise hem saglık, garanti acısından hemde ücret bakımından aynı yerle görüşmenizi tavsiye ederim.

Yazım Tamamen bana aittir. Tüm hakları bana aiittir yani:D:D
    Varsa yazım yanlışım Affola..
    yani ;

©©©

:D:D:D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 27 Nisan 2011
    kumsall, PaSikA, EnCey ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. 2u2um

2u2um Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel olmusss Aydınlandımm Vallahh Emeqinee sağlıkkk :D:D:D:

ßeLeN bunu beğendi.
  3. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    öff bende fazlasıyla mevcut valla bu sorun yaa ailede de bi ben bi baba tarafında var çeke çeke onlara çekmişim :grev: zengin edicem salonu bi başlimde :D:D

ßeLeN bunu beğendi.
  4. asiruki

asiruki Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    145
    Ödül Puanları:
    43
    belen yaa bende istiyorumm ama fiyatlar çok yüksek acaba memleket memlket değişiyomuu?

ßeLeN bunu beğendi.
  5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    10 numara anlatıma 10.000 rep :)

ßeLeN bunu beğendi.
  6. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    ya hayatım ben çok istiyorum ama bikini bölgesine yapılırsa yumurtalıklara zarar verme ihtimali varmışş gerçi bi bilgim yok fazla bu konuda ama :D

fiyatlar yüksek ama heryerde bu böyle:)

çok güzel yazmışsın teşekkürler :)

ßeLeN bunu beğendi.
  7. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    aynen bende bettt gbı duymuştum bu konuda bılgın var mı Belen'cimm yardım et litfeenn:D

ßeLeN bunu beğendi.
  8. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bende yaptırıyorum lazer epilasyon ve oldukça memnunum...Herkesede tavsiye ederim...
    bettt lazer epilasyonu doğru kişiler yaptığı takdirde hiçbir zararı, yan etkisi yok için rahat etsin...
    Belencim güzel anlatımın için teşekkürler

ßeLeN bunu beğendi.
  9. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bende bu gün ilk seansıma girdim, bakalım hayırlısı olsun... Yaptırmak isteyenlere kesinlikle öneririm:) Bikini bölgesinin ağrısını saymasak, diğer bölgelerde acı yok :) Ama bikini bölgesinde feci bir acı oluyor :D:D:D:D

ßeLeN bunu beğendi.
  10. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Evet memleket memleketi bırak merkez merkez bile değişiyor hatta bazı yerlerde müşteriye göre bile değişiyor..
    Yok hayır hehangi bir zararı yok zaten ilk başlarkn senden bir kaç test istiyorlar benim testlerim saglık merkezi tarzı oldugundan orda yapıldı ama duyduguma gore heryerde test yapmıyor pasinin dediği gibi doğru merkezi seçmeli.

çok güzel yazmışsın teşekkürler :)[/B][/QUOTE]

:D Yok hayatım doğru merkezi bul yetiyor acısı az var ama sağlık acısından riki yok. Eğer ki bir sorunun varsa kullandıgın ilaç falan söylemek gerekiyor.
    Hadi hayırlısı başladın demek bikini az birazcık acıyor ama agda kadar kesinlikle deıl; diğer bolgele zaten soguktan anlamıyorsun bıle..

EnCey bunu beğendi.
  11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Meleklerim konuyu açtıktan sonra bir okudum bir eksiklik keşfettim ilk etapta kalın tüyle riçin kullanılan makinanın Alexandrite lazer oldugunu söylemiştim fakat sonradan tüyler incelince dönülen makına adı aklıma gelmemişti ve yazmamısım aksam düşün allah düşün yok gelmiyor aklıma son alarak Epilasyon merkezimi aradım onlara sordum :D makınanın adı
    Alpier Lazer Epilasyon muş :D:D affedin unuttuğum için..

Konunun ilgili kısmına adı eklenmiştir.

12. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler canım yaa :)
    onu duymuştum ve sogumuştum o zaman düşünmeye başlayayım yeniden :D

ßeLeN bunu beğendi.
  13. ipekböceki

ipekböceki Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ablacım ben 19 yaşındayım ve lazere gitmek istiyorum ama malesef çok fazla söylenti var. leke bırakır, kansere sebep olur, tekrar çıkar, koltukaltını alınca ter bezlerinde sorun olurmuş vs vs. çok sıkıntı yaptım gidip gitmeme konusunda seni fikrin ne bunlara karşı ve bunları diyende estetisyen :S

14. AyseOda

AyseOda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar;

Size bir güzellik salonunda bahsedicem gerçekten hem hijyenik hemde fiyatları uygun. Güzellik salonun adı DrNuran
    yerleri florya da herkeze öneririm.

ßeLeN'in Anlatımıyla Lazer Epilasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lazer Epilasyon Yaptırmadan Önce!

Lazer Epilasyon Yaptırmadan Önce!

lazer epilasyon, yaptırmadan önce, dikkat edilmesi gerekenler, ne yapmalı, öneriler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Tüyler, meleklerin en sinir bozucu sorunlarından biridir.Az ya da çok her melek aynı sorunla boğuşur.Aylık epilasyon yöntemlerinden bıkanlar ve kökten çözüm arayanlarsa lazer epilasyon gibi bazı seçenekleri düşünmeye başlarlar. Uzmanlar,işte tam da...
  2. lazer epilasyon cihazları

lazer epilasyon cihazları

lazer epilasyon yaptırmaya karar veren bir bayan olarak ne yazıkki lazer cihazları hakkında bilgilere sahip değilim. lazer epilasyon cihazları neler hangisini önerirsiniz sizler hangi lazer aletine giriyorsunuz memnunmusunuz deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim
  3. LAZER EPİLASYON ALETİ

LAZER EPİLASYON ALETİ

:uhh:KIZLARRRRR LAZER EPİLASYON ALETİ SATIYORUM HEMDE YARI FİYATINA ÇOK GÜZEL KULLANIŞLI GERÇEKTEN İŞE YARIYOR İHTİYAÇTAN SATIYORUM ACİLLL
  4. Epilasyon yaptırmak zararlımı?

Epilasyon yaptırmak zararlımı?

İstenmeyen tüyler bayanlar kadar erkeklerin de sorunudur.İstenmeyen tüyler için geçmişten günümüze bir çok yöntem gelişmiştir. Jilet,odun külüyle çekmek,eldivenle yolmak,ağdalamak,cımbızlı epilatörle temizlemek,iple almak,iğneli epilasyon ve lazer epilasyon gibi yöntemler.Günümüzde artık en çok tercih edilen yöntemlerden biri lazer epilasyon.Belli seanslarla yapılan bu işlem istenmeyen tüyler...
  5. Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki aydır lazer epilasyon yaptıran bir bayan olarak, bu konuda fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlara naçizane düşüncelerimi ve aldığım sonuçları belirtmek istedim. Öncelikle şu söyleyerek başlamak istiyorum; Lazer epilasyon çok fazla ürkütücü bir şey olmamakla birlikte, doğru ve hijyenik bir klinik tercih edildiği takdirde muhteşem sonuçlar veren, muazzam bir...

Sayfayı Paylaş