ßeLen'in Nişan Saçı ve Makyajı

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
ßeLen'in Nişan Saçı ve Makyajı

Melişlerim nişanımdan sizinle hiç birşeyimi paylaşamadım resimlerim yeni çıktı bende yakın plan birini aldım saçıma ve makyajıma bakın dedım boydan elbisemide koyucam ama önce saçım ve makyajım hakkında düşüncelerinizi alim dedim:D

ekle-371.jpg

20 MART 2011 PAZAR :)

maşalllllaaaaaaahhhhhhhhhhhhh sana ya :)
ne kadar güzel, Allah devamınıda göstersinn.
bizlerede göster ama.
gelinliklede görmek istiyorum seni.
Ben nişanlığınıda beğendim valla :)

Önceliklee ehhh be Belen 20 MART 2011 PAZAR tarihli fotoğraf şimdi atılıp bizi merakta bırakılır mı yaa :D:D
Elbiseni beğendim yüzünü beğendim makyajını beğendim başka bişey kaldı mı beğenmediğim :D:D
Maaşallah diyorum, mutluluklar gülen yüzün hiç solmasın Belen'can :D:D
Güzel,süper, on numara hatunsun demek istiyorum hahaha

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir zamandayız şuan aslında dilimiz tutuldu konuşamaz durumda kaldık elbise çok yakışmış bir kısmını gördüğüm kadarıyla diyorum elbisenin.Tamamını görsem ne derim tahmin et artık Belen :D:D

Çook çookk çoookkk mutluluklar Belen Allah güzel yüzünü hiç soldurmasın Gelinlikle olan resminide görürüz inşallah :)

canım Allahım mutluluğunu daim etsin... Maşallah çok güzel çıkmıssn.. Gelinlikle görmek istiyorum Allah'ımında izni ile.. :nazar: :nazar: :nazar:

Masallah Belen çok guzeldin cidden =))
makyaj sade ve super oldu, saç ise çok şik olduu yandan fln...
Allah nazarlardan saklasin !

Canım benim çok güzelmiş saçın makyajın sönük kalmış güzelliğinin yanında :D:D Makyajında harika saçında Allah gülen yüzünden gülücüğünü eksiltmesin Elifim :kiss:

Makyajın sade ama dehşet güzel olmuşsun :) Buda demek oluyor ki, makyajın bir katkısı olmamış senin güzelliğinde :) Hiç olmasada olurmuş yani, bu güzelliğin makyaja ihtiyacı yok :) Saçların hoş olmuş:) Bence masumane ve iddilaı bir güzellik :)

Rab seni nazarlardan sakınsın inş. Bir ömür boyu mutluluklar Belen :)

Ay inanırmısınız akşam ilk paylaştıgımda pc deki sorundan dolayı okuyamadım yorumları sabah işe gelirgelmez hemen bakıyim dedim kurken gözlerim doldu.

Hepinize meleklerim teker teker teşekkür ederim. O güzellik sizin bakış açınız:)
Makyajım sadeydi üst kısmı pembe tonları göz altı ise koyu gri kalemdi sadece pek fazla makyaj istemedim. Sebebi ise günlük hayatta işimden dolayı koyu makyaj yapmak zorunda kalıyorum barı nişanımda farklı olsun dedim. Biraz daha farklı bir makyaj tercih ettim.
Sizleri çok seviyorum adı üstünde Melek! Melek sevilmez mi ?

Geri