gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

ßeLen'in Nişan Saçı ve Makyajı

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Melişlerim nişanımdan sizinle hiç birşeyimi paylaşamadım resimlerim yeni çıktı bende yakın plan birini aldım saçıma ve makyajıma bakın dedım boydan elbisemide koyucam ama önce saçım ve makyajım hakkında düşüncelerinizi alim dedim:D

20 MART 2011 PAZAR :)

asiruki, CeMoŞ, ^hilal^ ve 15 kişi daha bunu beğendi.
  2. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    maşalllllaaaaaaahhhhhhhhhhhhh sana ya :) ne kadar güzel, Allah devamınıda göstersinn.
    bizlerede göster ama.
    gelinliklede görmek istiyorum seni.
    Ben nişanlığınıda beğendim valla :)

ßeLeN bunu beğendi.
  3. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Vayy Süper olmussun cok beyendim.
    Tebrik ederim ve insALLAH mutlu olursunuz.. : ))

ßeLeN bunu beğendi.
  4. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    tutututututu maşşşaaaaaaaaaallaaaah Allah bozmasın :D:D darısı başımaaaa amiiiiiiiiiiiiinnnnn :)

ßeLeN bunu beğendi.
  5. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Önceliklee ehhh be Belen 20 MART 2011 PAZAR tarihli fotoğraf şimdi atılıp bizi merakta bırakılır mı yaa :D:D Elbiseni beğendim yüzünü beğendim makyajını beğendim başka bişey kaldı mı beğenmediğim :D:D
    Maaşallah diyorum, mutluluklar gülen yüzün hiç solmasın Belen'can :D:D
    Güzel,süper, on numara hatunsun demek istiyorum hahaha

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir zamandayız şuan aslında dilimiz tutuldu konuşamaz durumda kaldık elbise çok yakışmış bir kısmını gördüğüm kadarıyla diyorum elbisenin.Tamamını görsem ne derim tahmin et artık Belen :D:D

Çook çookk çoookkk mutluluklar Belen Allah güzel yüzünü hiç soldurmasın Gelinlikle olan resminide görürüz inşallah :)

ßeLeN bunu beğendi.
  6. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    canım Allahım mutluluğunu daim etsin... Maşallah çok güzel çıkmıssn.. Gelinlikle görmek istiyorum Allah'ımında izni ile.. :nazar: :nazar: :nazar:

ßeLeN bunu beğendi.
  7. MEERVEEM

MEERVEEM Forum Okuru

Masallah Belen çok guzeldin cidden =)) makyaj sade ve super oldu, saç ise çok şik olduu yandan fln...
    Allah nazarlardan saklasin !

ßeLeN bunu beğendi.
  8. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim çok güzelmiş saçın makyajın sönük kalmış güzelliğinin yanında :D:D Makyajında harika saçında Allah gülen yüzünden gülücüğünü eksiltmesin Elifim :kiss:

ßeLeN bunu beğendi.
  9. Misafir

Misafir Forum Okuru

Makyajın sade ama dehşet güzel olmuşsun :) Buda demek oluyor ki, makyajın bir katkısı olmamış senin güzelliğinde :) Hiç olmasada olurmuş yani, bu güzelliğin makyaja ihtiyacı yok :) Saçların hoş olmuş:) Bence masumane ve iddilaı bir güzellik :)

Rab seni nazarlardan sakınsın inş. Bir ömür boyu mutluluklar Belen :)

ßeLeN bunu beğendi.
  10. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ay inanırmısınız akşam ilk paylaştıgımda pc deki sorundan dolayı okuyamadım yorumları sabah işe gelirgelmez hemen bakıyim dedim kurken gözlerim doldu.

Hepinize meleklerim teker teker teşekkür ederim. O güzellik sizin bakış açınız:)
    Makyajım sadeydi üst kısmı pembe tonları göz altı ise koyu gri kalemdi sadece pek fazla makyaj istemedim. Sebebi ise günlük hayatta işimden dolayı koyu makyaj yapmak zorunda kalıyorum barı nişanımda farklı olsun dedim. Biraz daha farklı bir makyaj tercih ettim.
    Sizleri çok seviyorum adı üstünde Melek! Melek sevilmez mi ?

Young bride ve EnCey bunu beğendi.
  11. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    yani Belencim sevilmez miyiz biz :deli: :deli:

ßeLeN bunu beğendi.
  12. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    herşeyinle harika olmuşun dilerim hep böle mutlu bir ömür gecirirsin allahım devamını getirir inş. belenim :)

ßeLeN bunu beğendi.
  13. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    . :nazar: :nazar: :nazar:Canım maşallah sana güzelim:)Yüzün çok güzel bahtında yüzün kadar güzel ve aydınlık olsun.Saçın seni çok şirin göstermiş.Bence güzel olan sen olduğun için saçınla makyajın güzelliğinin gölgesinde kalmış.Allah tekrar hayırlı uğurlu etsin darısı tüm bekar kardeşlerime olsun ..

ßeLeN bunu beğendi.
  14. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    tam bir melek gibi olmuşsun canım benim...Rabbim yüzündeki tebessümü hiç bozmasın....

15. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Hangi kuaföre gittin canım ??:D:D Merak ettim

ßeLen'in Nişan Saçı ve Makyajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerden saç ve makyaj örnekleri

ünlülerden saç ve makyaj örnekleri

Özel akşamlarınızda hazırlanmanız için yardımcı olacağını düşündüğüm ünlülerden örnekler melişlere özel:)
  2. ßeLeN'den özel balo , koktail, nişan elbiseleri

ßeLeN'den özel balo , koktail, nişan elbiseleri

nişan elbiseleri nisan elbiseleri 2011 nişan kıyafetleri 2011 elbise modelleri Her kadın şık olmak ister ! Koktail, davet, nişan.. herşey her türlü davette kullanabileceğiniz elbiseler .. mesela 1. ve 2. resimdeki elbiseler benim favorim Melekler.. Kendi nişanımda olmazsa olmaz modellerim .. ne kadar güzel ya renge modele bak.. Allahım bayıldım buna bayıldım .. Bu Pasime..muck. çok...
  3. ßeLen'in Nişan Elbisesi

ßeLen'in Nişan Elbisesi

nar çiçeği rengi elbiseler nişan elbisesi nar çiçeği rengi nişanlık elbiseye makyaj nişanlık modelleri Hanımlar nişanda giydiğim elbisemle sizlerleyim şimdi de.. Nar çiçeği rengi elbisemde kullanılan taşlar swaroski olup üst büstiyer kısmı komple taşlarla işlenmiştir. Kumaş olarak organze tul, simli tül kumaş ve saten kullanımıştır. Arka kısmı kurukludur.El dikimidir. özel kendim için...
  4. Kate Middleton makyajı ve saçları

Kate Middleton makyajı ve saçları

Kate Middleton, makyajı, saçı, gelinliği, düğünü, resimleri, güzellik sırları burada arkadaşlar. Asil güzel Kate Middleton'un alımlı makyajının ve kusursuz görünen saçlarının sırrını bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:) Yüzyılın düğünü olarak adlandırılan düğünde Kate Middleton hafif makyaj ve sade saçları tercih etti. İngiliz Kraliyet ailesi’nin gelini Kate Middleton...
  5. ßeLeN'in Kına Elbisesi ve Gelinliği

ßeLeN'in Kına Elbisesi ve Gelinliği

Melekler Mekanı sakinleri sizlerle nişan fotolarımı paylaşmış kına ve düğün fotolarım kalmıştı. Şimdi bu fotolarımı saçım, makyajım, gelinliğim duvağımla sizlerleyim.. Kına gecemde iki elbise giydim fakat diğeri şu an pc de yok olunca onuda eklerim.

Sayfayı Paylaş