ßen yaĞmurLarı Çok severDim asLında.!

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
ßen yaĞmurLarı Çok severDim asLında.!
Ben yagmurlari cok severdim. Hele o yagmurdamlalarinin pencereme vurmalarini.
Yagmurun sesini dinlemeyi severdim.
Tek basima otururdum penceremin önüne izlerdim yagmuru.
Bide yagmurun altinda gezinmeyi severdim.
Sirilsiklam olmak, tipki sana olan askim gibi…
Sen girdiginden beri hayatima hic tek basima izlememisdim yagmuru, hic tek basima gezinmemisdim yagmurun altinda.
Herzaman yanimda sen oldun…
Hep kolkola izledik yagmuru…hep elele gezindik bizi sirilsiklam eden yagmurun altinda…
Tipki birbirimize olan askimiz gibi sirilsiklam olduk herseferinde
Herzaman belirtirdin yagmuru sevdigini.
Birgün demisdin ya bana, “Sibel, daha yerle temas etmemis yagmurdamlasi” demekmis diye…
Onun icin severmissin yagmuru. Cünkü her yagmurdamlasi benmisim...

Birgün yine herzamanki gibi yagmurun altinda elele dolasirken, biraki verdin elimi ve yavasladin. Bende yavaslayip baktim o bakmaya doyamadigim güzel gözlerine…
Uzun bir süre bakisdik öyle
Sirilsiklam islanmisdik, ama ben üsümüyordum, Sen yanimdaydin ya, sicacikdi icim.

Sonra sen: “Seni ilk kez öptügüm yerdeyiz, hatirladinmi? O günde yagmur yagiyordu…” dedin.
Evet dogruydu, aynen burasiydi. Birden gözümde canlandi o güzel gün.
“Hatirladim” dedim ben
öptün beni sonra, tipki o ilk öpüsün gibi…Güzel duygulara bogdun beni yine.
Geri cekildin sonra ve, “ Artik Seni hem ilk kez, hemde son kez öptügüm yer olucak burasi, ayrilik vakti geldi” dedin…
Bakakaldim ben, duyduklarima inanamadim
Bosaldi gözyaslarim, ama sen görmedin, cünkü yagmurla birlikde süzülüyordu yaslar yanagimdan.
Sende agliyormuydun farkedemedim. Yalnizca boguk bir sekildeydi sesin.
“ Hoscakal, herzaman iyi bak kendine“ deyip kisa bir süre gözlerime baktikdan sonra arkani dönüp gittin...öylece gittin iste...sebebsizce

Hic birsey diyemedim ben, hicbirsey yapamadim, aglayip arkandan bakmakdan baska.
Icim sizladi…agiriyordu kalbim, ilk kez yasiyordum böyle büyük bir aciyi…
Birsüre kaldim öyle, biraktigin gibi, yagmurun dinmesini bekledim
Ruhum bedenime sigimaz oldu sanki, hersey agir geldi bedenime, yerimden kimildayamadim…
Koskoca askimiz bitmisdi…
Ben sensiz ne yapicaktim?
Ama hic vazgecmedim yagmuru sevmekden, cünkü birgün, seni benden caldiklari gibi, geri getirceklerini biliyorum…

Geri