gebe
  1. Mini.Women

Mini.Women Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ßenmLe Tnışmak İsTer Msn?

Konu, 'Deneme Odası' kısmında Mini.Women tarafından paylaşıldı.

Merhabaa.Ben Nefes , 17 yaşındayım.Böyle buram buram eqLence kadınsaL ve başta moDa kokan bir yerDe melek olDuqum için çookk mutLuyum.Umarım Hoş bulummuşumdur!

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hoş geldin nefescim aramıza katılman bizi mutlu etti:)

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Nefescim h g canım...

4. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hoş geldin canım aramıza

ßenmLe Tnışmak İsTer Msn? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. isterdim

isterdim

Kahkahan olmak isterdim. Ağzından çıkan kocaman bir kahkaha olmak. Düşünmeden, kontrolsüz, ansızın, gürültülü, günler boyu süren bir kahkaha. Neş’en olmak isterdim senin. Hiç bitmeyen neş’en Bir gülümseme olmak isterdim yüzüne yayılan. Sen istemesen de gelip yüzüne yapışan bir gülümseme. Işık gibi bir anda tüm yüzünü aydınlatan bir gülümseme olmak isterdim Ellerinle topladığın kır...
  2. İsterdim Ki...

İsterdim Ki...

isterdim ki İsterdim ki, her gidişin bir dönüşü olsun! Ardından buğulu gözlerle el sallayanların, yüzlerinde kocaman bir gülümsemeyle kollarını açtıklarını da görebilsin her insan! İsterdim ki, söylenmemiş sözcüklerin, kurulmamış cümlelerin değil, sadece; söylenmişlerin, kurulmuşların pişmanlığını duyalım; “üzgünüm!” diyecek zamanımız olsun! Bağışlanmayacak kadar büyük olmasın suçlar!...
  3. Msn Nikinizi Büyük Boy Yazmak İster misiniz?

Msn Nikinizi Büyük Boy Yazmak İster misiniz?

msn niki büyük boy yazmak için ne yapmak gerekir nasıl büyük yazılır büyük font yazmak ile ilgili bilgiler burada melekler Msnde nikinizin renkli olması için ya da msnde nikiniz yerine resminizin görünmesi için ne yapmanız gerektiğini daha önce anlatmıştık melekler :) Şimdi ise nikinizi büyük fontta yazabilmeniz için ne yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz sizlere ; Nickinizi yazdığınız...
  4. Msn De Birinin Sizi Sildiğini Nasıl Anlarsınız öğrenmek ister misiniz?

Msn De Birinin Sizi Sildiğini Nasıl Anlarsınız öğrenmek ister misiniz?

Msn De Birinin Sizi Sildiğini Anlama Msn De Birinin Sizi Sildiği Nasıl Anlaşılır Daha önce sizlere http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/217881-msn-de-cevrim-disi-gorunenleri-anlayabilme-nasil-yapiliyor.html diye bilgiler aktarmıştık. Şimdi msn de beni silmiş mi silmemiş mi diyen tüm arkadaşlarımız için, msn de birinin sizi sildiğini nasıl anlarsınız diye bilgiler paylaşıyoruz...
  5. Msn Nikiniz Çift Renkli Olsun İster misiniz ?

Msn Nikiniz Çift Renkli Olsun İster misiniz ?

Msn'de Çift Renkli Nick Yaz Msn'de Çift Renkli Nick Nasıl Yazılır MSN Plus kullanan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için daha önce Msn Plus durum kodları konusunu paylaşmıştık. Şimdi de merak edenler ve uygulamak isteyenler için Msn'de Çift Renkli Nick Nasıl Yazılır anlatmak istiyoruz.. :) Nickinizde Diğer Değişiklikler için Aşağıdakileri yapın..Kolay Gelsin RenkLer İçin Kodlar...

Sayfayı Paylaş