gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ßiLeniniz varmı ???

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

96 plaka kodu ArkadaşLar Star Tv de yayınLanan Köprü Dizisinde ki ßişey Çok iLqimi çekti. Dizideki Tüm AraßaLarın pLakası 96 iLe ßaşLıor.
    Ama ßizim iLLerimizden hiçßirinin pLaka Kodu 96 deqiL.
    Dizi ErzinCanı anLatıyor Ama Eskişehirde çekilior.
    Ne Erzincanın nede Eskişehirin Plakası 96...
    Peki neden ve niçin 96 ßiLeniniz varsa yorumunu yazsın. ;)
    Yada Neden oLaßiLeceqi hakkında yorum yapsın.
    ßakaLım neden 96 pLaka Kodu yazıLmış araçlara... ?

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ßiLeniniz varmı ???
    Bunu ilk kez duydum, pek dizi izlemiyorum ama duymamıştım da böyle birşeyi. Hemen araştıracağım canım, bilgilendirdiğin ve uyardığın için teşekkürler.

ßiLeniniz varmı ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Varmısın Yokmusun

Varmısın Yokmusun

BURAYI TIKLAYINIZ
  2. ßaL Neden saRıdır ßiLen warMı :) ???

ßaL Neden saRıdır ßiLen warMı :) ???

Güneşin bala bu rengi verdiğindenmi ?... Çiçeklerin pollenlerisarı olduğundanmı ?... Hayır bal sarı değil şeffaf... sence.....?? aşağıya bakmadan önce bi düşün bakalım.... düşün dedim ama.............ayıp ...........söz dinle accık.. ALLAH tan düşün dedik yaaa......nese al sana cvp.... __________________
  3. gebelik varmı

gebelik varmı

arkadaşlar sormayın bende şüpheleniyorum hamilemiyim diye , ilk gebeliğim 2aylık hamileymişim adet olduğumdan anlayamadım ilaç içiyordum bebişim tahriş olmuş aldırdık mecbur , şimdide bütün gebelik belirtileri var ama adet görüyorum gene , göğüs uçlarım koyulaşdı kahverengi bölgede pütürcükler çıkdı , göbeğimden aşağı silikde olsa kahverengi çizgi var, kasığım batıyor , göğüs dolgunlaşdı ,...
  4. uzaylı  varmı

uzaylı varmı

uzaylı varmı
  5. hamılelık varmı

hamılelık varmı

slm bayanlar ben 2 bucuk yıllık evlıyım benım bebegım olmuyor ve 5 ay once kanal amalıyatı oldum ve doktor bana normal yolla bebegımın olma ıhtımalını%2 verdı tup bebek yapılmasını onerdı ama bu ay 3 gunum gectı ve akıntılarım oluyor belımde sıddetlı agrılar ve atl kasıkta agrılarım oluyor hamılemıyım acaba tahlıl yapmaktan korkuyorum husrana ugrarım dıe acıl cevap verın lutfen

Sayfayı Paylaş