gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ßir kadın hayyatır..

Konu, 'Kadınca' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir cocuk gibi. ,Erkeğinin bir çocuk şevkatinde yaklaşmasını ister..Bir çocuğu sever gibi sevmesini incitmeden ,korkarak okşamasını ister.
    Ama ;çocuk muamelesi yapılmasını istemez. duygularının,düşüncelerinin , değerlerinin dikkate
    alınmasını ister.

Kadın güçlüdür.hatta erkeklerden bile daha güçlüdür.ama bu gücünü erkeğine göstermek istemez.kadın
    erkeğin gücünü görmek ister.bu ona huzur verir,güven verir. Yapabileceğini bile erkeğinden
    bekler.kendini kadın ,erkeğini daha güçlü görmek ister.ama Damarına basıldığında gücünü görmek
    istemezsiniz,yapmak istemediği şey dahi olsa yapar.

Oysa

Kadın sevgidir yüreğinde beyninde damarlarında sevgi taşır sevdiklerinin yerine kolay kolay
    başkalarını koymazlar.sevgi adına kırılmazlar eğer kırılırsalarda yazın kar yağışını beklemeleri
    gerekir

Tam sever ama zor severler.kalbinin seçtiğini beyninin de kabul etmesi gerekir.kalbine girmişseniz
    beyni red edersede sizle beraberse bunun tek sebebi kontrol edemedikleri .8221; ACIMAK 8Ü duygusudur..

Kadını asla tam anlamı ile sahiplenemezsiniz o istiridye içinde bir İNCİTANESİ 8216;dir orada tek ve hep
    yalnızdır.o istiridyenin içine giremezsiniz ve hiçbir anahtar açamaz..yanlızlık onun dünyasıdır
    oraya zorla girer yada çıkarmak isterseniz onu sonsuza dek kaybedersiniz.

Kadın hayattır .yaşamınızda bir kadın varsa hayatınız anlam kazanır. Yaratıcılığında
    ,Çılgınlığında sınır tanımaz.ama bunu için onu hayatının erkeği olmalısınız bunu başarabilirseniz
    şanslı erkeklerden biri oluverirsiniz asla sıradan bir hayatınız olmayacaktır.Neler yapabileceğini
    Hayel edemezsiniz..

KADIN HAYATINIZDIR.seçtiğiniz kadın hayatınızın aynasıdır.kadınınıza baktığınızda kendi hayatınızı
    göreceksinizdir.kendine inanlar.kadınına güvenenler yaşamlarının keyfini çıkaranlardır.Sevgi ile
    dolu yaşam asla sıkıcı olmayacaktır.ne olur. < SENİ SEVİYORUM < demekten asla

Sakınmayın bıkmayın ve geç kalmayın

ßir kadın hayyatır.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayyataki en gereksiz ŞEY

Hayyataki en gereksiz ŞEY

apandis...................... ( i$e yaramayan tek orqan )
  2. Ömer Hayyam

Ömer Hayyam

Ömer Hayyam (1048-1131) Asıl adı Giyaseddin Ebu'l Feth Bin İbrahim El Hayyam' dır. Binom teoerimini ve bu açılımdaki katsayıları bulan ilk kişi olduğu düşünülmektedir. 18 Mayıs 1048'de İran'ın Nişapur kentinde doğan Ömer Hayyam bir çadırcının oğluydu. Çadırcı anlamına gelen soyadını babasının mesleğinden almıstır. Fakat o soyisminin çok ötesinde işlere imza atmıştır. İlgilendiği ilimler:...
  3. Ömer Hayyamdan

Ömer Hayyamdan

Dünyada akla değer veren yok madam, Aklı az olanın parası çok madem, Getir şu şarabı, alsın aklımızı: Belki böyle beğenir bizi el alem! Ezeli sırları ne sen bilirsin ne de ben Bu muammayı ne sen okuyabilirsin ne de ben Perde ardında sen ben dedikodusu var amma... Perde kalktı mı ne sen kalırsın ne de ben Sevgiyle yoğurulmamışsa yüreğin, Tekkede manastırda eremezsin. Bir kez...
  4. Omer Hayyamdan..

Omer Hayyamdan..

ömer hayyam dostluk sözleri ömer hayyam dost ile içilen hayyamın özlü sözleri dost ile icilen içilen şarap Demişler ki! Haram nedir bilmez Hayyam. Ben Haram ile Helalı karıştırmam. Dost ile içilen 'Şarap'helaldir, 'Puşt'ile içilen su bile Haram.....

Sayfayı Paylaş