gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ßir Tek Sen Yetersin ßana...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Ellerimde çocukluğumdan kalma rengarenk tebeşirler... Oturdum, yollara sana olan aşkımı çizmek istedim ama boşa bunlar! Hiç bir şey sevgimi anlatacak kadar özel olamadı.

Delicesine atıyor kalbim...Kimseyi görmüyor gözlerim...Fonda bizim şarkımız, yüreğimde sen, gönlünde ben.Bazen korkuyorum "biz'e" nazar değecek diye.Bazen korkuyorum kem gözlerin hedefi olacağız diye. Verdiğin nazar boncuğu hep benimle.Bizi koruyan da o sanırım.

Gözlerine bakmaya doyamadığım, benliğinde kaybolduğum, canıma can katan, hayatıma gül bahçelerini getiren adam iyi ki varsın, iyi benimlesin!

Ben ne yazı, ne kışı, ne baharı, ne güzü..

Sensiz hiç birini istemiyorum.

Ne onu, ne bunu..

Hiç birini görmüyorum.

Yaşıyorum seninle huzur dolu günleri.Kahrediyorum sensiz güneşi.Bir seni, bir beni istiyorum. Her geçen günü değil seninle olanları seviyorum.Her doğan güneşi değil, gecelerimi aydınlatan seni düşünüyorum.Eski hatıraları değil, seninle paylaştıgım anları yaşıyorum.

Kimse olmasın yalnız sen yetersin bana! Acısıyla, tatlısıyla ne olursa olsun seninle geçirdiğim her an aldığım nefesin hakkını verdiğimi düşündürüyorsun bana. Dünyayı bir başka görüyorum sayende, hayatı bir başka yaşıyorum. Sen yokken yaşları hiç eksik olmayan gözlerim gülüyor artık etrafa, sevgi tomurcukları bırakıyor dünyaya...

Senden ayrı geçen her saniye cehennem azabı gibi benim için. Sen yanımda yokken o kadar yalnız hissediyorum ki kendimi, yetmiyorum kendi kendime... Sen istiyorum her günüme.

Haykırmak istiyorum karşıki dağlara "Beni alın götürün sevdiğime." diye.

Mutsuzluklar burda kalsın bir ben geleyim sana, sen de bana!

...!!! Seni Seviyorum !!!...

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ßir Tek Sen Yetersin ßana...
    herkes sevdiğiyle olur umarım.Allah sevenleri kavuştursun teşekkürler bitanem duygu yüklü bir paylaşımdı

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Amin annem !! Muckk

4. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Haykırmak istiyorum karşıki dağlara "Beni alın götürün sevdiğime." diye.
    Mutsuzluklar burda kalsın bir ben geleyim sana, sen de bana!

...!!! Seni Seviyorum !!!...

Ahh ahh nerde onu çok ama çok özledim :(

ßir Tek Sen Yetersin ßana... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen sevdinmi senin olmayan ßirini

sen sevdinmi senin olmayan ßirini

Sen hiç duydun mu baska bir yüregi kendi gögsünde atar gibi... Üzüldün mü, yanaklarindan süzüldü mü hiç bir baskasinin gözyaslari... Yabanci hiçkiriklar gelip dügümlendi mi gögsünde... Düsündün mü geceleri... senin olmayan rüyalar gördün mü... senin olmayan birini sevdin mi? Gökyüzüne baktin mi , yildizlar düstü mü günes dogdu mu her gecenin sonunda ? Uyandin mi baska birinin sabahina? Hiç...
  2. Bir Tek Sen Yetersin Bana

Bir Tek Sen Yetersin Bana

Ellerimde çocukluğumdan kalma rengarenk tebeşirler... Oturdum, yollara sana olan aşkımı çizmek istedim ama boşa bunlar! Hiç bir şey sevgimi anlatacak kadar özel olamadı. Delicesine atıyor kalbim...Kimseyi görmüyor gözlerim...Fonda bizim şarkımız, yüreğimde sen, gönlünde ben.Bazen korkuyorum "biz'e" nazar değecek diye.Bazen korkuyorum kem gözlerin hedefi olacağız diye. Verdiğin...
  3. Onur Akın - ßana ßir Gül Ver (akor)

Onur Akın - ßana ßir Gül Ver (akor)

Em Kendimin ellerinden tutunca Am İçimden nehirler gibi akmak geliyor Em Am Yollara çıkmak yolculuklara bakmak geliyor Am G Buralardan böyle ceketsiz kaçmak geliyor B7 Em Kaçmak geliyor kaçmak geliyor Em Am Bak Palandöken dağlarında karlar erimiş Em Am Teknelerle kolkola bir bahar sulara inmiş Am G Daglar için sular için bana bir gül ver B7 Em Bana bir gül ver bana bir gül ver...
  4. Sen gelsen yeter

Sen gelsen yeter

Bir dağ başı yalnızlığı yaşıyorum yeniden... Dağ başı yalnızlığı ölümden beter. Hiç kimse aramasa sormasa beni Sen gelsen yeter... Huzur ellerinin güzelliğidir. Gözlerin karşımda mutluluk denizi. Her sabah soframızda ekmeğimizi Sen bölsen yeter... Yüreğim seninle yaylalar kadar serin Ne bir çizgi hasret, ne bir nokta gam Yayla dumanı gibi gözlerime her akşam Sen dolsan yeter......

Sayfayı Paylaş