gebe
  1. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

ßiz MeLekLer ...

Konu, 'Çöplük' kısmında * MuCiZé * tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadar güzel bir paylaşım.Beğenerek okudum ,duygulandım,kendimden birşeyler buldum.Teşekkürler canım

ßiz MeLekLer ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ErkekLer ßiz ßayanLarı Hiç AnLamıyor...

ErkekLer ßiz ßayanLarı Hiç AnLamıyor...

ErkekLer ßiz ßayanLarı Hiç AnLamıyor... Erkekler çok anlayışsızlar diye düşünmeyin. Onların kafasını karıştıran genelde kadınların davranışları oluyor. İşte en kafa karıştırıcı konular... Şöyle bir gerçek var: Erkeklerin düşünce mekanizması, kadınların bazı davranışlarını anlamalarına uygun değil. Hangileri mi? İşte ana hatlarıyla erkeklerin bir türlü anlayamadığı olaylar... Küçük çanta...
  2. melekler..

melekler..

MELEKLER UÇAR MI? Anne kız konuşuyorlar..küçük kız annesine sorar.. -anne melekler uçarmı ? -ucar.. -bütün meleklermi? -ewet.. -peki bizim hizmetçi kız nie uçmuyor? babam konusurken ona hep 'meleğim' diyorda.. anne öfkeyle fırlar.. ya öyle mi o halde az sonra UÇAR... MELEKLER.. demekki neymiş her kadın bir melek değilmiş.. melek olmayanında sanırım burda işi yoq.. yanılıyormuyum..
  3. Meleğim

Meleğim

Seni tarif etmek gönlüme kolay gelsede Ben kelimelere dökmekte zorlanıyorum seni Gönlünün güzelliği yüzüne yansımış senin Hep böyle kal! Hep böyle vicdanlı hep böyle mütevazi hep böyle mükemmel… Kısacası hep böyle kal güzel meleğim.

Sayfayı Paylaş