gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

ßunu da yaptılar :)(:

Konu, 'Moda Güncel' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

İşyerinizdekiler topuğunuzdan çıkan tık tık seslere karşı şikayetçiler mi? Ya da çok yürümenize ve ayakta kalmanıza bağlı olarak topuklu ayakkabınız ayağınızda ağrılar mı yapıyor? O zaman bu katlanabilir topuk çok güzel bir alternatif. Gerektiğinde şık bir topuklu ayakkabı gerektiğinde ayağınızı rahatlatacak düz bir ayakkabı.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ßunu da yaptılar :):)
    hımmm güzel ve akıllıca bir tasarım ayaklar yorulduğu zaman topuklar katlanır ve yerine göre ayakkabı topuk biçimini alır bence güzel fikir tuttum bu fikri:)
    emeğine sağlık canım

3. yağmur_damlası

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

rica ederim misli abla :)

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

evet güzel bir tasarım emegine saglık

5. yağmur_damlası

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    saol canımmm

6. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

gercekten süper bir tasarım bu bence yerine göre hem topuklu hem topuksuz giyilebilir
    tskler paylasım için

7. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    güzel fikir beğendim valla
    ellerine sağlık canım

8. yağmur_damlası

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

saolun kızlarrrr

ßunu da yaptılar :)(: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ßumu SeVDa

ßumu SeVDa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Aydın da bir dönem yapmış

Aydın da bir dönem yapmış

aydında dans kursu aydında dans kursları aydındaki kursları aydın geçtiğimiz günlerde ki bi haberimizde ortaya atılan bir iddia da ünlü şarkıcı Murat Boz'un acaba gay mi sorularıydı.. şimdi ise şarkıcı Aydında bu tarz bir giyimde karşımıza çıktığını söylüyor.... 'SIRTIMI İLK BEN AÇTIM' KAVGASI! MURAT BOZ'UN 'İLK BEN GİYDİM' DİYEREK POZ VERDİĞİ SIRT DEKOLTESİNE, KUŞUM AYDIN'DAN TEKZİP GELDİ!...
  3. maymunlar kafadan hesap da yapa biliyorlarmış

maymunlar kafadan hesap da yapa biliyorlarmış

maymunlar hakkında ilginç bilgiler maymunlarla ilgili ilginç bilgiler ABD'deki Duke üniversitesinden araştırmacılar, sayıları zihnen karşılaştırabilme yeteneğine sahip oldukları zaten bilinen maymunların, kafadan aritmetik işlemi yapabilme yeteneğine de sahip olduklarını tespit etti. PLoS Biology dergisinde yayınlanan çalışmaya göre, makak türü maymunlar, üzerinde bazı sayılar yazan...
  4. acil yardim??????????????????ß

acil yardim??????????????????ß

ekranda görüntü yok. Sevgili meleklerim Laptopumda sorun var ekranda görüntü gidiyor titriyor vs. ne yapabilirim??? Laptop ta görüntü gidiyor neyden kaynaklaniyor????????????????? ve ekran bozulmus olsa tv ye baglasam olurmu????????????????????? icinde önemli bilgilerim var kurtarabilirmiyim :S?????????????????????? simdiden cok tesekkürler
  5. Japonlar bunu da yapmış...

Japonlar bunu da yapmış...

Az önce okuduğum bir maiile ile bu japonlar bunu da mı yapmış helal olsun dedim. Japonlar için önemli bir simge olan sakura ağacının kağıttan yapmışlar. Ama bu kağııttan ağaç çiçek açıyor. Kağıttan dalları birleştiriyoruz. Özel kabına özel sıvısından koyuyoruz. Ağacı bu kaba alıp dallarını belirtilen yerden kesiyoruz. 4-6 saat arasında ağacımız çiçek açıyor. Sizde bu mucizeye tanık olmak...

Sayfayı Paylaş