gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**вєη ѕєηѕιzℓιğι вιℓє ѕєν∂ιм **

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Yolculukların en büyüğüne çıktım sayende. Kendi içime çok büyük bir yolculuktu bu. Adım attığım her yerden senin enkazlarını temizlemeye çalıştım. Hepsini olmasa da bir kısmını temizledim sayılır. En azından biraz daha fazla umutla uyanıyorum sabahları. Artık çok fazla aklıma gelmiyor bıraktığın günün anısı. Menekşeler daha güzel görünüyor gözüme. İçimde bıraktığın sızıyla uyumayı, onunla uyanmaya alışır oldum. Artık göğüs kafesimde daha az sızıyla nefes alıp veriyorum. Eskisi kadar acıtmıyor yokluğun. Ben de isterdim sonsuzluğumun içinde seninle kaybolmayı, senin olmayı ama sen benim kadar çok istememişsin ki bunu. Ama artık bunu da kabullendim. Artık sabahları uyanmamayı dileyerek yattığım yataktan biraz daha huzurla kalkıyorum. Büyük savaşların kısa süreli ateşkeslerini yaşadığımı hissederek nefes alıyorum. Senin o kan revan içinde bırakan büyük savaşından çıktım ben. Ağır yaralarımı tek başıma iyileştirmeye çalışıyorum. Çünkü biliyorum o yaraları kimse senin şefkatin, sevgilim deyişin kadar çabuk iyi edemez. Sen benim en güzel ilacımsın. Ama beni en çok yaralayan ve beni yaralamasından en çok şikayetsiz olduğum insansın. Hastalığına aşık bir insan olarak yaşıyorum ben. Sensizliğe alışıyorum belki ama sensizliği sen olmasan da bir hastalık gibi yaşamak istiyorum ben. Kimsenin beni iyileştirmesini istemiyorum. Sensizliğin içindeki SEN kaybolma diye. İlacı olmasın sensizliğin. Yeter ki içinde SEN ol. Yeter ki o sensizliğin içinde, yine hayallerimde SEN ol. Gözyaşlarımı bile sever oldum içinde sen varsın diye. Sen beni bırakıp gittin ama ben sensizliği bile bırakamıyorum. Ben sensizliği bile sevdim sevgilim içinde sen varsın diye...

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **вєη ѕєηѕιzℓιğι вιℓє ѕєν∂ιм **
    Konu duygu yüklü yazılar bölümüne taşınmıştır

**вєη ѕєηѕιzℓιğι вιℓє ѕєν∂ιм ** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...яυнυм'α нιтαвєη!...

...яυнυм'α нιтαвєη!...

Uzun zaman oldu varlığından bir haber alamadım Nerdesin şu an kimlerle ne yapıyorsun Aç mısın tok musun bilmiyorum Ruhum kim bakıyor sana kimlerle yatıyorsun kimlerle yaşıyor kiminle yaşlanıyorsun? Uzun zamandır bir boşluk var yanımda anlam veremiyorum Bilmiyorum sende benim kadar ruhsuz musun? Ağlarsam bir anlamı yok gülsem ifade edemiyorum Yetersiz, eksik ve yalnız görüyorum kendimi...
  2. ηє уαzмαк, ηє αğℓαмαк уєηιℓмє∂ιм ѕαηα нαуαт

ηє уαzмαк, ηє αğℓαмαк уєηιℓмє∂ιм ѕαηα нαуαт

Acınası bir halim var. Gülüyorlar bana ama ben güldürmek için birşey yapmıyorum. Ne var dediğimde ise çok ilginçsin diyorlar anlamıyorum. Ben mi çok saçma buluyorum yoksa hakikaten dünya saçmalıklarla mı dolu bilmiyorum. Bunlardan en çok canımı yakanı mesela AŞK. Bir insan seviyorum derken birden bire değişebilir mi? Ne yani SEVİYORUM demenin anlamı bu kadar kapsamsız mı? Bence değil...
  3. beyza abla boyum uzarmı lütfen cevap

beyza abla boyum uzarmı lütfen cevap

Beyza ablam ben 16 yaşındayım boyum 1.54 annemin boyu 1.61,babamın boyu 1.89 benim boyum uzarmı :((
  4. prolaktin değeri

prolaktin değeri

Merhabalar, dün adetimin 3. günüydü aşırı adet sancısı ve kusma yüzünden hastaneye gittim kan tahlili yaptılar ve prolaktin değerim yüksek cıktı değer 27 di acaba cok mu yüksek hamileliği engeller mi canım cok sıkıldı bu duruma doktor salı günü ek tahliller istedi ama canım cok sıkıldı netten araştırma yaptım ama iyi seyler duymadım sizce değer cok yüksek mi hamile kalmama engelmi ( adetlerim...

Sayfayı Paylaş