gebe
  1. • Ѕρяιηg- [ PяιηCєѕѕ *

• Ѕρяιηg- [ PяιηCєѕѕ * Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

тнє ρυѕѕуCαт ∂σLLѕ & ηιCσLє ѕCнєяzιηqєя *

Konu, 'Çöplük' kısmında • Ѕρяιηg- [ PяιηCєѕѕ * tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    gzl kadin gercekten :):):)

tskler paylasim icin

тнє ρυѕѕуCαт ∂σLLѕ & ηιCσLє ѕCнєяzιηqєя * konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cilt lekeleriii..

cilt lekeleriii..

merhaba arkadaşlar yeni üye oldumm cilt lekeleri ile problem yaşayanlar varsa deneyimlerini paylaşabilirmi acaba?
  2. vajinusmusu yendim hamile kalamıyorum

vajinusmusu yendim hamile kalamıyorum

Beyza hanm merhaba ben hamilemiyimden ayşegul .sizinle özelden çok konuştuk.bana çok yardımınız oldu.sizin sayenizde vajinusmusu yendim .vajinusmus için herkeze tavsiyem doktor doktor gezmeyin beyza hanımı dinleyin ben sayesinde 15 günde yendim.ama hamile kalamıyorum .ilişkiden sonra spermler geri akıyor ve kanla karışık akıntım var .sitenize üyelim kabul edilmedi .nasıl üye olabilirm sizinle...
  3. Twiter Fenomeni Tedaştan Kopmalık Twitler

Twiter Fenomeni Tedaştan Kopmalık Twitler

Twitter fenomenlerin den olan tedaş 'ın biribirin den komik twitleri, takipçilerini adeta gülme krizine sokuyor. Güne pozitif , gülen bir yüzle başlamak istiyorsanız , tedaşın profiline girip , twitlerini mutlaka okuyun derim. Tedaşın espirileri , bazen gündemle şekilleniyor, bazen de harika tespitlerle karşımıza çıkıyor. Biraz tebessüm diyerek tedaşın en komik twitlerini sizlerle...
  4. beyza abla boyum uzarmı lütfen cevap

beyza abla boyum uzarmı lütfen cevap

Beyza ablam ben 16 yaşındayım boyum 1.54 annemin boyu 1.61,babamın boyu 1.89 benim boyum uzarmı :((
  5. prolaktin değeri

prolaktin değeri

Merhabalar, dün adetimin 3. günüydü aşırı adet sancısı ve kusma yüzünden hastaneye gittim kan tahlili yaptılar ve prolaktin değerim yüksek cıktı değer 27 di acaba cok mu yüksek hamileliği engeller mi canım cok sıkıldı bu duruma doktor salı günü ek tahliller istedi ama canım cok sıkıldı netten araştırma yaptım ama iyi seyler duymadım sizce değer cok yüksek mi hamile kalmama engelmi ( adetlerim...

Sayfayı Paylaş