gebe
  1. • Ѕρяιηg- [ PяιηCєѕѕ *

• Ѕρяιηg- [ PяιηCєѕѕ * Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

тнє ρυѕѕуCαт ∂σLLѕ & ηιCσLє ѕCнєяzιηqєя *

Konu, 'Çöplük' kısmında • Ѕρяιηg- [ PяιηCєѕѕ * tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    gzl kadin gercekten :):):)

tskler paylasim icin

тнє ρυѕѕуCαт ∂σLLѕ & ηιCσLє ѕCнєяzιηqєя * konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşerdiklerimiz bebeğin cinsiyeti hakkında ip ucumu veriyor ?

Aşerdiklerimiz bebeğin cinsiyeti hakkında ip ucumu veriyor ?

Merhaba kızlar .Bu sabah karnımda kelebek çırpınışlarıyla uyandım . Öyle heyecanlandım ki. Sanki daha önce bu duyguyu yaşamamış gibiyim. Bebeğim yaşam belirtisi veriyor. Haydi anne ben artık acıktım.Mükellef bir kahvaltı hazırla da yiyelim der gibi. Malum gebelikte biliyorsunuz iştahsızlık , yorgunluk,yemek kokularına karşı duyarlılık oluyor. Hem yemek yapmaya, hem yemek kokusu duymaya...
  2. adette parca dusmesi yaşayanlar hamilemiyim acaba

adette parca dusmesi yaşayanlar hamilemiyim acaba

Arkadaslar adetimden besgun once iliski yasadim icine bosalma olmadi ama bi damla gittinden supelendim adetim dortgun gecti ve bn adet oldum ikinci gunu kesildi tekrar geldi ama adet rengim kip kirmiri normal sekilde her adetimde oldugu gibi parca parcada dusuyo normal sekildede geliyo bugunle adetim ucgun oldu sizce hamilemiyimdir usdune gorme de bukadar kan olucagini veya parca dusucegini...
  3. Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarı yani bekaret her kadın da vardır. Vajina girişin de bir kıvrım oluşturan kızlık zarının çeşitli şekilleri vardır. Sayfamıza ilk defa cinsel deneyim yaşamış olan bayanlar tarafın dan sıklıkla kızlık zarı ile ilgili sorular gelmekte. Erkek arkadaşımla ,sürtünerek ilişkiye girdim kızlık zarım bozulmuşmudur , nişanlımla ilişkiye girerken biraz kanama oldu bekaretim bozulmuşmudur...
  4. Gelin kaynana ilişkisi nasıl olmalı ?

Gelin kaynana ilişkisi nasıl olmalı ?

Gelin kaynana çekişmeleri her Ailede olan bir durum. Ben daha kaynanasını seven tek gelin görmedim :D Hep sorarım acaba bu çekişmenin nedeni nedir ? Bence karşılıklı saygı ve sevgidir. Her iki tarafın da birbirine karşı saygılı olması lazım. Özellikle de gelin adaylarının. Kendi annenize yapılmasını istemediğiniz şeyleri kaynananıza da yapmayın. Sonuçta o da bir anne ve siz de...
  5. KAYINVALİDEM HERŞEYE KARIŞIYOR.

KAYINVALİDEM HERŞEYE KARIŞIYOR.

Odamı değiştireyim diyorum kayınvalidemle birlikte yaşıyorum herşeye ama herşeye karışıyor arkadaşlarım. Yok şu renk olmaz yo bu olmaz yahu bırakta kadın biz kendi bildiğimize zevkimize göre işlem yapalım dimi ama ? Yani Allah'ın gücüne gitmesin kötü kötü şeyler düşünüyorum onun için, sizde de bu tür ibr durumla karşılaşan var mı kaynanası ile birlikte yaşayanlar bana bi akıl verin napim ben ya

Sayfayı Paylaş