gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

‘Halit’te güveni ve mutluluğu buldum’

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Bergüzar Korel, “Binbir Gece” dizisinin başrol oyuncularından Ergenç’le ilişki yaşadığını, “Halit’te güveni ve mutluluğu buldum” sözleriyle açıkladı

Bir süredir birlikte olup olmadıkları tartışma konusu olan “Binbir Gece” dizisinin başrol oyuncuları Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in ilişkisi su yüzüne çıktı.

Önceki ay eşi Gizem Soysaldı’dan boşanan Halit Ergenç ve arkadaş grubuyla Kurban Bayramı’nda Paris’te aynı otelde tatil yapan Bergüzar Korel, yeni başlayan ilişkisini bir arkadaş ortamında itiraf etti.

İki yıllık sevgilisi balet Tan Sağtürk’ten yaz sonunda ayrılan ve “İlişkimde ben her yerde yalnızdım” diyen Korel’in önceki gün arkadaşlarıyla bir araya geldiğinde “Halit’te güveni ve mutluluğu buldum” dediği öğrenildi.
    Öte yandan her iki oyuncuya yakın çevreler, çiftin Paris seyahati sırasında yakınlaştığını ancak, Ergenç’in biten evliliğine Bergüzar Korel’in neden olarak gösterilmesi yüzünden ilişkilerini şimdilik gizli tutmayı tercih ettiklerini belirtti. Birlikteliklerini önümüzdeki günlerde açıklayacakları konuşulan ikili, Paris seyahatinden dönüşte sözleşmişçesine “Çok güzel, keyifli bir tatil geçirdik” diyerek aynı cümleleri kurmuştu.

Paris'e birlikte gitmişlerdi
    “Binbir Gece” dizisinin başrol oyuncularından Bergüzar Korel yaz sonunda sevgili Tan Sağtürk’ten ayrılmıştı. Halit Ergenç ise eşinden kısa süre önce boşanmıştı. Çift, birlikte Paris’te tatil yapmıştı.

internethaber

‘Halit’te güveni ve mutluluğu buldum’ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kariyer ve güven

kariyer ve güven

Kadınların güvence sağlayabilecek bir iş sahibi olduklarında evlilik hayallerini erteledikleri, ideal yaş geçince de fazla seçici davrandıkları için eş bulmakta zorlandıkları belirtildi.Çağımız koşullarında, insanların geleceğe yönelik hedeflerini dikkate almaları, geçmişte “evde kaldı” denilen sınırların aşılarak, evlilikte kadınlar için 25, erkeklerde de 30 yaş ideal dönem olarak görülmeye...
  2. Kalite Güvence ve Standartlar

Kalite Güvence ve Standartlar

kalite güvence ve standartları test soruları kalite güvence ve standartları sınav soruları test Kalite Güvence ve Standartlar A-STANDARDİZASYON 1-Standardizasyonun gelişim süreci, mahiyeti ve önemi İnsanoğlu yaratıldığı günden bu yana karışıklıktan kurtulma ve belirli bir düzen tesis etme gayreti içerisinde olmuştur. Bu düzenleme sürecinin doğal sonucu olarak ortaya çıkmış olan standart...
  3. kadinda Kariyer Ve Güven

kadinda Kariyer Ve Güven

Kadınların güvence sağlayabilecek bir iş sahibi olduklarında evlilik hayallerini erteledikleri, ideal yaş geçince de fazla seçici davrandıkları için eş bulmakta zorlandıkları belirtildi.Çağımız koşullarında, insanların geleceğe yönelik hedeflerini dikkate almaları, geçmişte “evde kaldı” denilen sınırların aşılarak, evlilikte kadınlar için 25, erkeklerde de 30 yaş ideal dönem olarak görülmeye...
  4. İnanç ve Güven Üzerine

İnanç ve Güven Üzerine

İnanç ve Güven Üzerine -Parasını kaybeden çok şey kaybetmiştir dostunu kaybeden daha çok şey kaybetmiştir fakat inancını yitiren her şeyini kaybetmiştir. -İnanıyorsanız çalışma isteğiniz varsa başarmanın hayalini kurabiliyorsanız ve engellere rağmen devam etmeye cesaretiniz varsa yapamayacağınız hiçbir şey yoktur. -Kahramanlık korkunun karşısında gösterilen cesarettir. -“İmkansız”...
  5. Ozan Güven ve sevgilisi

Ozan Güven ve sevgilisi

ozan güven, sevgilisi, yosun, yosun güreli, haberleri burada arkadaşlar. Ünlü oyuncu Ozan Güven ve sevgilisi Yosun Güreli, bir alışveriş merkezinde bakın nasıl yakalanmışlar. İşte o haber Melek'ler! Ozan Güven, önceki gün sevgilisi Yosun Güreli’yle Astoria Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Geçen hafta özel hayatıyla ilgili soru sorduğu için bir muhabirle kavga eden oyuncu, olayın...

Sayfayı Paylaş