gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

’Seneye yokum’ dedi sesi titredi gözleri yaşardı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, dün Genelkurmay Karargahı’nda diğer komutanlarla birlikte takım halinde ve bireysel olarak 2007 yılında uluslararası yarışmalarda başarılı olan askeri personele ödüllerini verdi. Engelli bir personele ödülünü verirken kısa bir konuşma yapan Orgeneral Büyükanıt, gelecek yıl bu salonda başarılı personel sayısı artmış olarak tören yapılacağını belirterek, "Görev sürem dolduğu için ben olmayacağım. Ama sizin başarılarınızı duydukça ben de, tüm ulus da mutlu olacak, hep beraber geleceğe güvenle bakacağız" dedi. Bu sırada sesi titreyen ve gözleri yaşaran Büyükanıt yerine oturdu.
    Büyükanıt daha sonra yaptığı konuşmada, bilgi hákimiyetinin, askeri gücün kaynağı, belirleyici gücü haline geldiğini söyleyerek, "Son dönemde Irak’ın kuzeyinde, çok zor şartlarda gerçekleştirilen başarılı operasyonların, bilgi ve iyi istihbarat yanında bedeni yeterlilik sayesinde yapılabildi. Bedeni yeterlilik olmasa o ağır şartlarda başarılı olamazdık. O ağır şartları biz istedik" dedi.

hürriyet.com

’Seneye yokum’ dedi sesi titredi gözleri yaşardı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadermi insanlarda yaşar yoksa insanlarmı kaderini yaşar

kadermi insanlarda yaşar yoksa insanlarmı kaderini yaşar

Bir sevdiginiz insanla gecirdiginiz zaman ebedi degildir. Cok seversiniz,onsuz olmuyor dersiniz ve zor anda tek kalirsiniz ve sizi birakip gider. Akliniz kalir,kalbiniz kalir o insanda,ama size verdigi o aci sonra bir daha o insanin yüzüne bakmak istemezsiniz! Herseyin sonuna kadar gitcegini düsünmeyin, her ask sonsuz olsa güzel olur,ama ne yazikki öyle degil..... bir genc kiz vardi ve...
  2. soğan neden göz yaşartır

soğan neden göz yaşartır

soğan neden göz yaşartır soğan neden gözleri yaşartır göz yakar Soğanın Göz Yaşartması Soğanın anavatanının Güneydoğu Asya olduğu sanılıyor. Günümüzde ise dünyanın her yerinde, özellikle sıcak iklim kuşaklarında yetiştirilmekte ve tüketilmektedir. Soğanın tarihi o kadar eskiye gitmektedir ki, kayıtlı tarihten de önce Çin, Hindistan ve Ortadoğu'da yiyecek olarak kullanıldığı tahmin ediliyor....
  3. Yaşar - Vakit Yok Gemi Kalkıyor

Yaşar - Vakit Yok Gemi Kalkıyor

Geç kalacaksın hiç yok zaman Düşünme sakın olma pişman Yalnız kalamaz hiçbir yaratık Vakit yok gemi kalkıyor artık Bu gemide ah bende olsaydım Açık denizlere yol alsaydım Vız gelirdi herşey inan bana Yerter ki ben sana varsaydım Sormuyor musun kendi kendine Dünyada herşey dengi dengine Aldırma saat işliyor tıktık Vakit yok gemi kalkıyor artık Hayat zalim yollarda pürüz Bir...
  4. Yaşar - Göz Yakmayan

Yaşar - Göz Yakmayan

yandığım çok oldu nazarla göz oldu birdenbire karşımda sen diye göz doldu yaşımda çok oldu başıma gelen sondu birden bire karşımda dillere söz oldu hergün yıkanmayan gözüme ziyan bana yalvaran nerede şu an senin aşkın bana şampuan ne yüzü ne de gözümü yakmayan hergün ağlayan bana yalvaran gözüme ziyan nerede şu an senin aşkın bana şampuan ne yüzü ne de gözümü yakmayan ah bir bilsen ah bir...
  5. açık sahne yok dedi

açık sahne yok dedi

rol alacağı oyunda bakire olarak geneleve düşen Melike Öcalan önyargıları şu sözleriyle yıktı...... GENELEVE DÜŞMÜŞ BAKİRE MELİKE HALDUN DORMEN’İN BROADWAY MÜZİKALİNDEN UYARLADIĞI ‘DÜN GECCE YOL DA GİDERKEN ÇOK KOMİK BİR ŞEY OLDU’ OYUNUNDA ROL ALAN MELİKE ÖCALAN, “KALBİM BOŞ” DEDİ... 'Dün Gecce Yol da Giderken Çok Komik Bir Şey Oldu’ oyununda rol alan Melike Öcalan: 'Kimse kırmızı noktalı...

Sayfayı Paylaş