gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

“çapkın kadın değilim. Bir ilişkide ten uyumuna önem veririm.

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

ayşe özyılmaz [​IMG] P { margin: 0px; } Hello dergisine çok özel pozlarla birlikte iç dünyasını açan son günlerin konuşulan ismi Ayşe Özyılmazel, aşka bakışını özetledi…

Çapkın bir kadın olmadığını dile getiren Ayşe Özyılmazel, “Sadece flörtöz bir insanım. İnsanların - kadın, erkek, çocuk, genç, yaşlı - gönlünü çalmayı, onlarla ilgilenmeyi, onları dinlemeyi, onlara değer vermeyi, önemli buluyorum. Asla çapkın değilim. Aşık olduğum, sevdiğim zaman da zaten gözüm dünyayı görmez” dedi…

Yaşadığı aşklarda ten uyumuna önem verdiğini dile getiren Özyılmazel, “Ben mükemmel miyim ki, insanlarda bir şey arıyorum. Benim biriyle ilişkiye başlamama iki şey neden olabilir: Samimiyet - güleryüz ve ten uyumu. Allah o ten uyumunu ne yapacaksa yapsın. Bak başlamak diyorum. Devamı ne olur bilemem. Devamını ise karşılıklı iletişim ve karakterlerin uyuşup uyuşmaması belirler. Arasam da bir şey değişmiyor. Gökten zembille iniveriyor. Plan yapmayacaksın, çünkü hayat seninle dalga geçer” ifadelerini kullandı…

“çapkın kadın değilim. Bir ilişkide ten uyumuna önem veririm. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç hiç çapkın değildir

Serdar Ortaç hiç çapkın değildir

Hıı haklısın Ebru Gündeşim, Serdar arkadaşın çapkınlık yapacaktı bunuda sana söyleyecekti. Tamam koruyorsun ama bırak belki adam çapkın olmak istiyor. Ben bağzı tvlerde canlı yayınlanan klipte mankenin poposuna ne yaptığını gören kişi olarak çapkın değil azgın diyorum :D 'ARKADAŞIM ÇAPKIN DEĞİL!' ÖNCEKİ GÜN ANTALYA'DA SAHNEYE ÇIKAN EBRU GÜNDEŞ, 2.5 SAAT BOYUNCA TATİLCİLERE UNUTULMAZ ANLAR...
  2. bir kadın değil bir hayatı seçersiniz

bir kadın değil bir hayatı seçersiniz

Bir erkeğin düşünsel yeteneği, estetik birikimleri ne olursa olsun, hayatta durduğu kat, içine doğduğu kattır, tanıdığı ilk kadının, annesinin onu bıraktığı kat... Giyim zevkinin bulunmadığı bir bahçede doğduysanız, giyim zevkinizin gelişmiş olduğu bir bahçeye sizi ancak bir kadın götürür, sofraların inceliklerle donatılmadığı bir katta doğduysanız, incelikli sofraların bulunduğu kata sizi...
  3. Bir kadın değil bir hayat seçersiniz

Bir kadın değil bir hayat seçersiniz

bir kadın değil bir hayat seçersiniz Bir erkeğin düşünsel yeteneği estetik birikimleri ne olursa olsun hayatta durduğu kat içine doğduğu kattır tanıdığı ilk kadının annesinin onu bıraktığı kat... Giyim zevkinin bulunmadığı bir bahçede doğduysanız giyim zevkinizin gelişmiş olduğu bir bahçeye sizi ancak bir kadın götürür sofraların inceliklerle donatılmadığı bir katta doğduysanız incelikli...
  4. Kadını çapkın yapan nedir?

Kadını çapkın yapan nedir?

Kadının çapkınımı olurmuş yahu diye düşünüyorum.Kadın erkek eşitliği, özgürlük, Sex and City derken farkettim ki kadınlar da esas çapkın bilinen erkekleri sollayıp geçtiler!! Peki, esas neden neydi? Neden kadınlar çapkın oldu.?Kadınları bu duruma ne süreklemiş olabilir ki?Yada üzüm üzüme baka baka kararır misali bizde erkeklere baka baka bu halemi geldik ne:S:S:SBuyrunuz haberimize bir göz...
  5. Kadife Gibi Bir Ten Hayal Değil !

Kadife Gibi Bir Ten Hayal Değil !

Bu konu; kadife gibi bir ten için haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bilhassa çalışan ve zamanla yarışan kadınlar için makyaj yapmak ta bakım yapmak ta zordur. Eğer bakımlı ve kadife bir cilde sahip olmak istiyorsanız ki bunu herkes ister, hafif makyajla kadife ten ipuçlarını sizler için yayınlıyoruz... 1- Makyajdan önce yüzünüze gündüz kreminizi sürün ve 3 dakika...

Sayfayı Paylaş