gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

“Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Şişirip yelkenleri, açılma vaktin gelmiştir denize. Bilirsin ki ne fırtınalar, ne deli dalgalar beklemektedir seni. Korkarsın, terk edemezsin limanı, bir köşesine sığınırsın. Kabullenmesen de artık aşk bitmiştir, İşte son bu... İçin hep hüzün doludur, bir türlü kabullenemezsin bittiğini. Gözlerinin içine bakıp seni seviyorum demesini beklersin. O sözler hiç çıkmayacak o dudaklardan bilirsin. Yinede umudun yeşildir, İşte hayal bu...

Gururlusundur, istenmediğin yerde durmazsın. An olur ki ne olur bitmesin dersin. Bu sözlerin dudaklarından nasıl çıktığına kendin bile inanamazsın. Oysa o yüzüne bakıp sadece gülümser, İşte acı bu...

Ondaki sıcaklığı kimsede bulamayacağını düşünürsün. Kimse onun gibi gülemez, onun gibi dokunamaz dersin. Ve kimseyi onun kadar sevemeyeceğini bilirsin. Kahredip başını eğersin önüne. İşte hüzün bu...

Nefes alamaz hale gelirsin, daralır için. Bir kaç saatlik derin bir uykuya hasretsindir. Bilirsin ki gözlerini kapasan da terk etmeyecektir hayali. Atarsın gecenin kollarına kendini, İşte huzur bu...

Ondan gelecek tek bir haberi umutsuzca beklersin Bir de beklemek ölüm gibi gelir insana böyle zamanlarda. Aslında ölüm fikride garip değildir artık sana. Geri dönerse diye ölemezsin bile, İşte sabır bu...

Hayat devam ediyordur ama her şey yarımdır, hep bir yanın eksik. Yüreğin eskisi gibi atmayacaktır, başka aşklarsa seni kandırmayacaktır. O başkalarıyla, mutlu bir hayatı yaşıyor olsa da, yine de sevginden vazgeçemezsin. İste aşk bu...

Boşver, hep aynı masaL.
    Şişirip yelkenleri, açılma vaktin gelmiştir denize. Bilirsin ki ne fırtınalar, ne deli dalgalar beklemektedir seni. Korkarsın, terk edemezsin limanı, bir köşesine sığınırsın. Kabullenmesen de artık aşk bitmiştir, İşte son bu...

İçin hep hüzün doludur, bir türlü kabullenemezsin bittiğini. Gözlerinin içine bakıp seni seviyorum demesini beklersin. O sözler hiç çıkmayacak o dudaklardan bilirsin. Yinede umudun yeşildir, İşte hayal bu...

Gururlusundur, istenmediğin yerde durmazsın. An olur ki ne olur bitmesin dersin. Bu sözlerin dudaklarından nasıl çıktığına kendin bile inanamazsın. Oysa o yüzüne bakıp sadece gülümser, İşte acı bu...

Ondaki sıcaklığı kimsede bulamayacağını düşünürsün. Kimse onun gibi gülemez, onun gibi dokunamaz dersin. Ve kimseyi onun kadar sevemeyeceğini bilirsin. Kahredip başını eğersin önüne. İşte hüzün bu...

Nefes alamaz hale gelirsin, daralır için. Bir kaç saatlik derin bir uykuya hasretsindir. Bilirsin ki gözlerini kapasan da terk etmeyecektir hayali. Atarsın gecenin kollarına kendini, İşte huzur bu...

Ondan gelecek tek bir haberi umutsuzca beklersin Bir de beklemek ölüm gibi gelir insana böyle zamanlarda. Aslında ölüm fikride garip değildir artık sana. Geri dönerse diye ölemezsin bile, İşte sabır bu...

Hayat devam ediyordur ama her şey yarımdır, hep bir yanın eksik. Yüreğin eskisi gibi atmayacaktır, başka aşklarsa seni kandırmayacaktır. O başkalarıyla, mutlu bir hayatı yaşıyor olsa da, yine de sevginden vazgeçemezsin. İste aşk bu...

Boşver, hep aynı masaL. “Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar…

“Hayat ve Ben” işte hepsi bu kadar… konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben hiç bu kadar özlemedim

Ben hiç bu kadar özlemedim

Ben hiç bu kadar özlemedim seni,kavuşacak bile olsak sonunda yüreğimi ellerine bıraktım,kim bilir ben yokken başkasının yüreğini sahiplenmeyesin diye… ben hiç bu kadar özlemedim seni, taştan duvarlar ördüm önüne, bakamasın başkası sevemesin seni diye!!! ben hiç bu kadar sevmedim biliyor musun? hiç bu kadar ağlayıp sızlamadım, hiç kimseye anlatacak kelimem yok bu sevdayı.. hiç gücümde yok...
  2. Anlıyormusun...Hepsi bu kadar işte

Anlıyormusun...Hepsi bu kadar işte

. Sanma ki sen olmadan yaşayamam. Kendimi kahrederim sanma. Gidişin canımı acıtır doğru ama asla yıkmaz beni hasretin. Ben ne ayrılıklara direndim bilsen. Ne kadar acı çektim de düşmedim yerlere. Kaç sevdayı yolcu ettim yüreğimden, yine de vazgeçmedim renklerinden hayatın... Bilirim zor olur ama gidene dur demem yar... Sen inanıyorsan bensiz mutlu olacağına, önüne geçmek...
  3. Manga - Hayat Bu İşte

Manga - Hayat Bu İşte

Bazen ben de terk edip gidebilsem keşke diyorum İçimde bir İstanbul var ondan vazgeçemiyorum. Belki sen de bir gün geçersin diye köprülerinden Yakıp yıkamıyorum, koparıp da atamıyorum içimden Hayat bu işte; Kanatlanıp gitmek dururken Dört duvar içinde hap solursun Yaşamak için bir neden ararken Ölmek için bulursun Söyle; taşı toprağı altın olmuş kaç yazar ? Delik testi umutlarım, akar...
  4. beN "buYum" ........ oLduğum kaDarım!!!

beN "buYum" ........ oLduğum kaDarım!!!

Hiç Bir Şeye Yetemediğin Anlar Vardır.. Yasadigin her seyin sabun köpügü oldugunu anladigin,, Baloncuklar teker teker patlarken herseyi kaybettiginin farkinda olup da,, Hiç bir sey yapamadigin... Binlerce cevapsiz soru içinde, hayata cevapsiz kaldigin... Ve kimseyle konusmak istemeyip,, Kendine çagrilarini bile mesgule aldigin... "Ben güçlüyüm" yalanini her...

Sayfayı Paylaş