gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

“Küçük Sırlar”ın Ceyla'sı ve aşk fotoğrafları

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

küçük sırlar ceyla küçük sırlar ceylanın sevgilisi ceylan kim küçük sırlar ceyla, ceylanın sevgilisi, gonca vuslateri, sevgilisi, aşk resimleri

Gonca Vuslateri yani Küçük Sırlar'ın Ceyla'sı, Twitter da ki sevgilisiyle birlikte aşk resimlerini merak edenler, buyrun lütfen Melek'ler:D:D

Şu sıralar “Küçük Sırlar” dizisinde rol alan genç oyuncu Gonca Vuslateri ile fotoğrafçı Mehmet Turgut’un yolları, ilk kez geçtiğimiz ay Hayal Kahvesi’nde düzenlenen partide kesişti.

Turgut, çok etkilendiği Vuslateri için Twitter’daki sayfasına “Hayal Kahvesi’nde tanıştığım kapüşonlu kadının kim olduğunu bilmiyorum ama onun için ölüyorum!” yazdı.

46 partisinde aşk

Mehmet Turgut’un o kadının kim olduğunu öğrenmesi fazla uzun sürmedi, çünkü yaratıcı yönetmenliğini yaptığı 46 dergisinin birinci yaşı için geçen ay Roxy’de düzenlenen partiye Gonca Vuslateri de katıldı

İlk kıvılcım kısa sürede aşka dönüştü ve ikili ilişki yaşamaya başladı. Turgut ve Vuslateri, Twitter’a yükledikleri fotoğraflarla da aşklarını dosta düşmana ilan etti.

* Mehmet Turgut, bu kareyi Twitter’a “Aile portresi” adıyla yükledi.

* Gonca Vuslateri, Mehmet Turgut’a üzerinde “Yılın sevgilisi Oscar’ı” yazan Oscar heykelciği hediye etti.

“Küçük Sırlar”ın Ceyla'sı ve aşk fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küçük aşk

küçük aşk

küçük aşk hikayeleri küçük aşk hikayeler senin bende başladığın gibi başlıyorum yazmaya..Küçük bir kum tanesiydin önceleri içimde hoşlantıdır diyip geçmiştim.Nerden bilebilirdim ki seni bu kadar sevebileceğimi. Nesin sen içimde ? bas bas bağıran, imkansızlaştıkça imkansızlaşan aşk mı? Ne yaptın bana anlamıyorum. nasıl oldu da bukadar büyebildin içimde ? Nekadar farklısın içimde bunu gözlerinin...
  2. AŞkıN FOtoğrAfı...

AŞkıN FOtoğrAfı...

İtalya’nın kuzeyindeki Mantua kasabasında yapılan arkeolojik kazılarda üzerinden 5 bin yıldan fazla zaman geçen ama görenleri bugün bile şaşkına çeviren bir aşkın kalıntıları bulundu. Bir kadın ve erkeğin birbirine sarılmış kemikleri arkeoloji ekibini bile şaşırttı. Kalıntıların bulunduğu kasabanın Romeo ve Juliet’in aşkına konukluk etmiş olması olayın esrarını daha da artırdı....
  3. Fotoğraftaki ilginç aşk!

Fotoğraftaki ilginç aşk!

maymun doğuran kadın çok sevimli durmuşlar Çin’deki bir hayvan barınağında en sıra dışı görünen maymun ve güvercin çifti görenlerin hayrete düşürse de birbirlerinden hiç ayrılmıyorlar. Annesi tarafından terk edilen 12 haftalık maymun yavrusu* Goangdong Province’de bulunduğunda ölmek üzereydi. Hayvan hastanesinde sağlığı normale döndükten sonra bile sürekli keyifsiz olduğu...
  4. Küçük Sırların Ceyla'sı Gonca Vuslateri Resimleri

Küçük Sırların Ceyla'sı Gonca Vuslateri Resimleri

gonca vuslateri gonca vuslateri resimleri küçük sırlar ceyla fotoları frikikleri Oyuncumuz baya bi tarz değiştirmiş bu dizi için.Ama iyi olmuş bence...
  5. Küçüğüm – Bir aşk yazısı...

Küçüğüm – Bir aşk yazısı...

Aynı sokakta oturuyorduk Her gün bir kızla geliyordu eve Adı ESRARENGİZDİ Herkes onun hakkında Farklı şeyler söylerdi Fakat kimse gerçeği bilmezdi Kirli sakalları vardı Yeşil gözlü esmerdi Mahallenin kızları hayrandı ona Bense nefret ederdim Hiç kimseyle konuşmaz Sadace gelir geçerdi Birgün onunla yolda karşılaştık Çok güzel bir yüzü vardı Bana gülümsedi Şaşırdım Ama yinede onu...

Sayfayı Paylaş