gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

“kutsal Damacana”

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

“kutsal Damacana” konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damacana

Damacana

Bakınız; Küp, Tulum.Rüyada damacana görmek hayir yapmakla yorumlanir. Rüyasinda bir damacana ile su tasidigini görmek, bir hayir isinde çalisacagina; damacana ile su dagittigini görmek, fakirlere ve yetimlere yardim etmekle; damacanayi sirtinda tasidi-gini görmek, yetim mali yedigine; damacananin kirilip sularinin aktigini görmek, günahlarinin affedildigine; bir çesmeden veya bir kaynaktan...
  2. kutsal emanetler

kutsal emanetler

KUTSAL EMANETLER bugün kainatın efendisinin ölüm yıldönümü Bugün 8 Haziran... Miladi takvime göre Efendimiz (sas) Hazretleri’nin 632’de Medine’de vefat ettiği gündür. BİZİ BİZ YAPAN HAYAT KAYNAĞIMIZ GERÇEK SANATÇININ ESERLERİ blogcu.com
  3. Komedinin usta ismi Şafak Sezer’in başrolünü oynadığı “KUTSAL DAMACANA''

Komedinin usta ismi Şafak Sezer’in başrolünü oynadığı “KUTSAL DAMACANA''

şafak sezerin dövmesi şafak sezerin oynadığı filmler sezer dövmesi sezer dövme oynadığı tüm filmler Kesinlikle tavsiyemdir izlemediyseniz izleyin :D:D çok renkli ve eylanceli bir film,korku filmlerini mizahi bir gözle ele almışlar :D:D Muratgilin damından atlayamadım liralarım döküldü toplayamadım :meri: Kutsal Damacana Şafak Sezer Komedinin usta ismi Şafak Sezer’in başrolünü oynadığı...
  4. kutsal kadın

kutsal kadın

kutsal kadın Ey kutsal kadın!Hangi gizemdeysen çık ve gel lütfen! Mesihe bıraktık düşlerimizi Al ve gel lütfen Çocukluğunu kaybetmiş hüznün ilk akşamıydı Ve dar koridorların voltasıydı zaman Bir balkon bakışıydı yıldızları tuttuğum Ve sesini unuttuğum Hangi şiirin turnasıydı Ve hangi iklimin serabıydı haykırışım Kendimi bildim bileli Yedi iklim dört bucak sevince seni Hangi sokaklar...
  5. Kutsal Damacana 2 İtmen

Kutsal Damacana 2 İtmen

İlk serisinin ilgi görmesi üzerine Kutsal Damacana filminin ikinci serisi ise 22 ocak 2010 da vizyona giriyor Sizlere filmle ilgili teknik bilgileri ve film özetini veriyorum Yapım:2009 Türkiye Türü:Korku / komedi Yönetmen:Korhan Bozkurt Senaryo: Suat Özkan, Kaan Ertem,Soner Günday Yapımcı:Soner Zencir,Selin Altınel Görüntü Yönetmeni:Selahaddin sancaklı Dağıtım :Özen film Gösterim...

Sayfayı Paylaş