gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

“mega aşk” bitti, şimdi sıra evleri ayırmakta!..

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

melike güner bekir aksoy ayrıldı melike güner sevgilisi günerin yeni sevgilisi bekir aksoy neden ayrıldı ve neden [​IMG] P { margin: 0px; } Yedi yıldır birlikte olduğu sevgilisi avukat Bilge Öztürk ile yollarını ayıran Tarkan, evini de değiştiriyor. Eski sevgilisi Öztürk'le İstanbul Arnavutköy'de birlikte oturan Tarkan, kısa süreliğine Levent'teki Kanyon Recidance'de kalacak. Tek başına Arnavutköy'deki evde kalmak istemeyen Tarkan, Kanyon'da 2-3 ay kalıp, yeni evine taşınacak. Dokuz ay önce Tarabya'dan üç katlı tripleks bir ev alan ünlü şarkıcı, buranın dekorasyonunun bitmesinin ardından yeni evine taşınacak.

200 BİN DOLARA HAMAM
    2.1 milyon YTL'ye satın aldığı Tarabya'daki evine 200 bin dolara jakuzi ve hamam yaptıran "mega star" evinin bir bölümüne de özel ses sistemli stüdyo kurduruyor. Tarkan'ın Arnavutköy ve Tarabya'daki evlerinin yanı sıra Polonezköy'de doğa ile baş başa kaldığı bir çiftliği de bulunuyor.

2. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hayat bu olsa gerekgerçi onları

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Hayat onların......

“mega aşk” bitti, şimdi sıra evleri ayırmakta!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mola bitti şimdi iş zamanı

mola bitti şimdi iş zamanı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ayırmak

Ayırmak

Ayrılması mutat oyan şeyleri ayırmak sebebe sarılarak iş görmeye delalet eder: Kuzuyu annesinden ayırmak gibi. Maldan bir kısım ayırmak onun zekatını vermeye, iyilik yapmaya, Yapı itibariyle bitişik olan organ ve nesneleri birlirinden ayırmak kendini inssanlardan tecrit etmeye, yalnız kalmaya, Ayırmak cimrilikten dolayı kınanmaya ya da bir insanı sıkıntıdan kurtarmaya, Ak ile kara gibi...
  3. evlilikte güven bitti nolcak şimdi?

evlilikte güven bitti nolcak şimdi?

mesajımı sildim çünkü çok şükür arayı düzelttik ben fedakarlığımı gösteriyorum sonunda da karşılığını alacağıma inanıyorum.Onu ne kadar çok sewdiğimi we onunda beni nekadar çok sewdiğini anladım bugüne kadar yaşadığımız bütün olumsuzlukları unutmak we mutlu olmak istiyorum

Sayfayı Paylaş