gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

▒▓███► ●sustum●◄ ▒▓███

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Sana susuyorum... Biraz da susmayı deniyorum... Nereye kadar ?

Bu oyunu burda bitiren ben oluyorum...
    Başlatan sen olana kadar !!
    Ama sen geldiğinde bu oyunun çoktan, çoktan bittiğini anlamış olacaksın...
    Sen yine
    her zaman ki gibi geç kalacaksın benim hayallerimi süslemeye !!!

Düşlerimde ağlayan çocuğa üzülmek için senelerin geçmesini bekleyeceğim ben...

Sen de anlayacaksın eninde sonunda...
    Ama unutma geç kalacaksın !!!

Susuyorum !!
    Bir ölü gibi, bir dilsiz gibi, bir taş gibi, bir kaya gibi, bir su gibi, bir dağ gibi
    Susuyorum !!

Ve bir çöl gibi !
    SANA
    Susuyorum !

Acıyorum!
    Hem kendime..! Hem yıllarıma..! Hem yaşlarıma..!
    Hem yaşadıklarıma..! Hem yaşayamadıklarıma..! Hem hatalarıma,
    Sana acıyorum !!

Ve ben artık kanıyorum!
    Sana..!!!
    Söylenenlere..! Yaşananlara..!
    Konuşanlara..! Konuşulanlara..! Yalanlara..!
    Oyunlara kanıyorum..!

Şimdi ben de oynuyorum !
    Sahte gülüşlere, sahte mutluluklara, sahte insanlara, insancıklara,
    Sahte bakışlara, bende oynuyorum !
    Nasıl oynanır bilmiyorum ama her oynayan kazanıyorsa bende denemeye,
    Ellerim kollarım bağlı mecbur kalıyorum...

Şimdi ben
    ölüyorum!
    Biraz sana, biraz bana, biraz da bu aşka ölüyorum...!!

Dedim ya ben susuyorum !

▒▓███► ●sustum●◄ ▒▓███ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sus!..

Sus!..

Zamana bırakmak öylemi.. Kağıt kalem de bir yere kadar, yazmanın içi dışı komple sessizlik telaşı.. Sakladığım ne çok şeyim var ama hepsini anlatıyor gibiyim ordan bakınca.. Yazdım, sildim, üzerini çizdim.. Ne gerek varsa giderken bile sevdim ben seni, yemek yerken bile, bakkaldan sigara alırken de hatta.. Önemli olan zamana bırakmak değil, zamanla bırakmamaktı üstelik....
  2. ***sustum***

***sustum***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ~*~SuStUm~*~

~*~SuStUm~*~

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. sustum!

sustum!

Ne kadar susulacaksa o kadar sustum! kendimle konuşuyorum şimdi yalnız... yalnız yüreğimle dokunuyorum sesime kimse duymuyor... Sustum! sustu dudağımdaki şarkı, gözlerimdeki şiir yaraları yalayan rüzgar sokaklarında kahrolduğum şehir gözlerim konuşuyor yalnız... Sustum! bin ah sürüp dudaklarıma ne kadar susulacaksa o kadar sustum! sustu benimle deniz, sustu deli dalgalar, sustu martılar......
  5. Sustum...!

Sustum...!

sustum.. ne kadar susulacaksa o kadar sustum kendimle konuşuyorum şimdi yalnız yalnız yüreğimle dokunuyorum sesime kimse duymuyor..... sustum bir ah sürüp dudaklarıma ne kadar susulacaksa o kadar sustum sustu benimle deniz sustu deli dalgalar sustu martılar umutlarımı sarıp rüzgarlara uzaklara savuruyorum her gece yıldız yapıp serpiyorum gökyüzüne sustum tuz basıp yaralarıma susutum içinde...

Sayfayı Paylaş