gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

♥ Bak Artık Bir Ruhum ♥

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

ağlama sevgili
    beceremedim doyurmayı seni benle,

gitmek gerçekten gerekliydi...
    üzülme sevgili,

vedaları da vardır baharların,
    yaprak dökümünü yaşarsın istemesen de...

vazgeçmek için zamansızız belki de. ama yetemediği yerde, gitmelidir sevgili....

saçlarımı kestirmek hiç aklımdan geçmezdi. demek ki birşeyler olmuş bana ki senin kıyamadıklarına kıyar olmuşum. aynaya bakamayacağım bu geceden sonra. saçlarımı taramayacağım. senin dokunmaya kıyamadığına ben kıydım sevgili.

demek ki bitmiş ve aklıma gelmemişsin...

bu yüzden seni sevdiğimi sanmama rağmen gitmeliyim sevgili. vadesi dolmuş günlerimizin sana güldüğüm, öldüğüm sana.

düşünme sevgili,
    düşünülmeyi haketseydim,
    yanında olurdum...

ve

vesi yok ki... gittim, kıydım zamansız. hangi bahanenin ardına sığınabilirim ki şimdi.

değmezim hiçbirşeye!

yalnızlığın adil değil...
    ama benim ki adil sanırsam ki...

ben seçtim!

yok oluşumun tarihçesinde, bana eşlik etmiyor çok zamandır varlığın. bu yüzden küstüm sevgili, seni sevemeyişime inat, varlığımın hazzını yüreğime yasakladım.

artık seni koyamadığım düşencem de, ben de yokum.
    çünkü sensiz; yakan bir korum...

belki de hepsinden öte, yalnızlığını kör kuyulara haykıran, dolunayın şahit olduğu, bir hayalet ruhum.

hala hayattayım belki de,
    peki sen; varlığımdan haberdar mısın?

2. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ♥ Bak Artık Bir Ruhum ♥
    paylasim icin tesekür ederim canim...

♥ Bak Artık Bir Ruhum ♥ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artık Ruh Çağırmayın!!

Artık Ruh Çağırmayın!!

Bu olayı anlatırken hala daha tüylerim kalkıyor ve ağlamamak için kendmi zor tutuyorum. Fakat bunu bilmenizi isterim ki benim başımdan böyle bir olay geçti ve ben bu olaydan sonra bir daha ruh çağırmamak üzere yemin ettim! İsteyen inansın istemeyen de inanmasın birini inandırmaya da zorlamıyorum zaten!! Adım belli, adresim belli, saklamıyorum onlar da yayınlansın! Bundan beş altı yıl önce, ben...
  2. Evinize bir ruh verin...

Evinize bir ruh verin...

Ev bir çok kişi için sığınabildiği bir sığınak gibidir. Evinizin kapısından girdikten sonra artık dışarısı ve dışarıdaki problemler ertelenmiştir. Bazen evler sahiplerini hiç yansıtmaz. Eve geldiğinizde yaptığınız ilk şey bilgisayarı açıp sohbet etmek ya da televizyon izlemekse, evinizin bir ruha ihtiyacı var demektir. Evinize nasıl mı bir ruh kazandıracaksınız? Çok basit....
  3. Çizdiği resme bak; ruh halini öğren...

Çizdiği resme bak; ruh halini öğren...

çizilmiş kıyafetler parmaklara çizilen resimler kıyafet çizmek çizilen şekle göre ruh hali parmaklara şekiller Meleklerim çocuklarınızın resimleri çok şey anlatıyor. Eğer sizin çocuğunuzda resim yapmayı seviyorsa yaptığı resimlerden çocuğunuzun pskolojisni ruh halini çok raatlıkla anlayabilirsiniz.. Çocuğun ana-baba ve kardeşlerini çizme tarzı onun bunlarla arasındaki iletişimi gösteriyor....
  4. Klavyede Artı Nasıl Yapılır diyenler bir baksın buraya!!!

Klavyede Artı Nasıl Yapılır diyenler bir baksın buraya!!!

Klavyede Artı İşareti Yapmak Bilgisayarda Artı İşareti Nasıl Yapılır http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/226548-klavyede-alfa-isareti-nasil-yapilir-haydi-gelin-ogrenelim.html dedik biz lakin bir misafirimiz de klavyede artı işareti nasıl yapılır diye öğrenmek istiyormuş. Hemen o misafirimizi de düşünüyor ve bu yazımızda klavyede artı işareti yapmak için gerekli bilgileri...

Sayfayı Paylaş