gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

♥ Ölümü Bekliyorum ♥

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bekliyorum.

Küçük bir yüreğin bayram sabahı heyecanının çarpıntısı var içimde. Sözler tutulasıysa gelmen gerek.

Bekliyorum.

Yılların özlemi var içimde. Yanına yaraşmak için ne yaptım neler yapmadım... Hesabını çıkaramıyorum bu yalpalanmışlığın.

Çokları geldi geçti içimden. Hep anlatamadım ve hiç anlatamadım kendimi. Dünyam krallığıydı kırgınlıkların. Doğmamamış sevinçlere ne tebessümler gizlemiştim de küflenip atılmışlardı hepsi çöplüğüme. Belki de bu yüzden hiç güzel olmamıştım. Belki de bu yüzden hiç yüzümü kaldırmamıştım yerden.

Ezberimde şairimin hayatı var. Onun beklediği yirmi yıl benim ki yirmi iki. Ne fark eder? Aramızda yılların lafı mı olur geleceksen?

"Yirmi (Yirmi iki) yıl seni bekleyerek yaşlanmak da güzeldi!"

Bekliyorum.

Usul usul gel.

Gören olursa korkmasın... En "O" yerimden al beni... İçimde kırıntılar kalmasın.

Yaşanılası hayatları tükkettim ben...

Bekliyorum.

Tüm dualarım gelmen için...

Ölebilirim...

♥ Ölümü Bekliyorum ♥ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bekliyorum

Bekliyorum

BEKLİYORUM saat gece yarısını geçti ve ben seni bekliyorum.sen bekledinmi birini hiç benim gibi gelmeyeceğini bile bile umutsuzca...kalkıp bir sigara daha yakıyorum bu saatlerde seninle içtiğimiz sigaraların anısına.beni sigaramı senmi öldüreceksin emin değilim ama sonum olduğunuzu bile bile ne senden nede sigaradan vazgeçebiliyorum.yaman çelişki değilmi....uzun olmaya...
  2. Bekliyoruz

Bekliyoruz

biz soru sormuştuk
  3. bekliyorum

bekliyorum

3.9.2012 tarihinde ikinci asilamami oldum 1.10.2012 de kan tahlilimi bekliyorum duadan unutulmamak dilegiyle..
  4. gece rüyamda ölmüş dedemi ve babaannemi gördüm yorum bekliyorum

gece rüyamda ölmüş dedemi ve babaannemi gördüm yorum bekliyorum

Arkadaşlar geçen gece rüyamda ölmüş babaannemi ve dedemi gördüm.Tövbe tövbe birimizi çağırıyor olmasınlar :S Allah korusun :S

Sayfayı Paylaş