gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

♥ Tesellim Seni Bekliyor ♥

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Geriye dönüp bakıyorum, her şeyi uzun süre önce kaybettiğimi, içimi sızlatan, başımı iki yana sallatan, buz kestiren sözlerini, tutamadığım ellerini düşününce, bir şimşek çakıyorum içimde, yıldırımdan kaçıyorum, bir kanadın altına sığınıyorum.

“Teselli”m seni bekliyorum. Çabamı neye harcadığımı bilmiyorum

Tükenen o kadar şey var ki. Bugün kısa bir yürüyüşte şunları duydum “Sen sevdiğinde ruhunu verirsin” iki ruhla yaşaman zor olmalı, her gece ruhumu çağırıyorum, kimseye vermediysen, onu geri istiyorum.

Sessizce, kimseye belli etmeden içimdekileri yaşamam gerek. Özledim ya, diye yüksek sesle söylenen her düşüncede, imkansız mı diye soruyorlar.

Ben bütün kahkahalarımı kaybettim. Farkında olmadığımdan değil bu tükenmeyen duygular. İçimi titreten gerçeklere tahammül edemiyorum..

Senin için cümleler kurmaya, sonra silmeye devam edeceğim.Ama sadece senin için. Sessizce bir köşeye oturup aynı soruyu tekrarladım kendime, neden şikayet ediyorum, itirazlarım kime. Çok tövbe etmem gerek, biliyorum…

İçimde saklı tuttuğum büyük buluşmanın küllerini savuruyorum, olup biten ne varsa anlam aramadan yaşamaya çalışıyorum. Bu benim gibi her şeyde anlam arayan biri için çok zor oluyor. Seni hatırlatan en küçük sesi duyduğumda, bu ses hücrelerimde sakladığım sana ait anıyla buluştuğunda eskisi gibi iç çekmiyorum. Aksine uzun zamandır bekliyormuş gibi karşılıyorum onu, hiç bırakmamak üzere sarılıyorum ona. Sana sarılamadım ama taze anılara sarılıyorum.

Rüyalarımda tutuyorum senin temiz ellerini,Onu da çok görme ne olur, aşka buz kesen ellerime ...

Bir rüya gördüm diyorum senle,karıştırsam ne var onu da bitmeyen hayallerime ...

Rüyalarımda tutuyorum senin temiz ellerini ...

Aslında ;Rüyada diyemem, senden uyanamam ki...

♥ Tesellim Seni Bekliyor ♥ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Seni Hala Bekliyorum

Yıldız Tilbe - Seni Hala Bekliyorum

Seni hala bekliyorum gelmeni istemeden Gülüşünü istiyorum görmeyi beklemeden Günah olmasın diyerek unuttuğumuz aşkı Anıyorken yanıyorum ateşlere girmeden O düşünmeye korktuğum hayallerimde yüzün Hissedersin biliyorum adını anmıyorum Eğer aşkımız gerçekse vazgeçtiğimiz halde Her şeyin hakkı verilen mahşere kalsın vuslat Seni hala bekliyorum gelmeni istemeden Gülüşünü istiyorum görmeyi...
  2. Teselli”m seni bekliyorum

Teselli”m seni bekliyorum

Geriye dönüp bakıyorum, her şeyi uzun süre önce kaybettiğimi, içimi sızlatan, başımı iki yana sallatan, buz kestiren sözlerini, tutamadığım ellerini düşününce, bir şimşek çakıyorum içimde, yıldırımdan kaçıyorum, bir kanadın altına sığınıyorum. “Teselli”m seni bekliyorum. Çabamı neye harcadığımı bilmiyorum Tükenen o kadar şey var ki. Bugün kısa bir yürüyüşte şunları duydum “Sen...
  3. Yine Seni Bekliyorum İyikilerimle...

Yine Seni Bekliyorum İyikilerimle...

Ahhh sevgilim,sevdiğim.... Nasıl kıyabildin bize,ben koklamaya doyamazken,ikimizin yerine severken.Nasıl kapattın kalbini bana,göremiyorum artık o gözlerindeki sonsuz denizi... Söylee yetmedimi sana verdiğim sevgi,sevgi de ne demek istesen canımı bile verirdim senin için.Ama artık istesende vermemem çünkü; SEN GİTTİN BEN BİTTİM. Artık o tanıdığın saf,korkak kız öldü.Yerine...
  4. Şubat ayında seni neler bekliyor?

Şubat ayında seni neler bekliyor?

Koç Uzun birsüredir kariyer evinizde bulunan Plüton bu ayda buradan sizi etkilemeye devam edecek. İlişkilerinizde, ortaklık yapınızda, partnerinizle sorunlar yaşayabilir veya bu konularda alacağınız sorumluklardan dolayı baskı hissedebilirsiniz. Bununla birlikte kariyer evinizde seyreden Merkür size yeni anlaşmalar ve kendinizi daha iyi ifade etme ortamı sunacak. Bu ay Kova burcundaki...
  5. bekliyorum

bekliyorum

3.9.2012 tarihinde ikinci asilamami oldum 1.10.2012 de kan tahlilimi bekliyorum duadan unutulmamak dilegiyle..

Sayfayı Paylaş