gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

♥Nice Yıllara İyi ki Varsın Aşkımm♥

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Aslın da doğum günün 4 Mayıs ama ben her zamanki gibi biraz aceleci davrandım:D:D Hayatımı hayatına sığdırdığım... Ömrümü yolana feda ettiğim... Nefesim..Sol Yanım... Alınyazım...
    Ne yazsam ki sana olan aşkımı ifade edebilsem, ne söylesem ki bendeki yerini ve değerini anlatabilsem bilemedim... Keşke yüreğimin bir dili olsa da konuşsa benim anlatamadıklarımı o dile getirse ne güzel olurdu:) İyiki hayatımdasın, iyiki benimsin iyiki alınyazımsın. Dünyaya bin kez de gelsem gözümü kırpmadan binlerce kez "evet" diyeceğim koca yürekli adam nice yıllara...Daha nice seneler de el ele diz dize ve göz göze böyle günleri kutlamak dileği ile ...

4376031903_d440c099a4.jpg

Bugün, senin için biraz güneşli,

sıcak, yorgun olduğun için ağır geçecek zor bir gün.
    bugün benim için,

sevdiğim adamın bir yıl daha yaş almasına şahit olduğum gün.

kalbin ne için çarpıyorsa yeni yaşın sana onu getirsin,

yüzünden gülümseme, kalbinden ve hayatından

sevdiklerinin hiç eksilmemesi.

yeni yaşın kutlu olsun,

bunu da beraber eskitip diğerlerinin yanına koyalım.

bu yaşın diğer yaşlarından daha özel özetlenemeyecek kadar dolu

ve

mutlu geçsin....

seni seviyorum aşkım….♥♥♥

İYİ Kİ VARSIN....♥♥♥

NUTA, TİTAN ve karakuzu bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Teşekkürler bi tanecik bebeeem :D Ama yaşlanmim ya yazık bana :D:D
    Bir yıl daha geride kaldı... Acısıyla tatlısıyla koskoca bir yıl... Ömrüm üstüne köstek olan şeylerden kurtulduğunda insan daha bi mutlu oluyor. Üstümdeki yükleri aldığın, bana hayat ortağı olduğun için sana minnettarım canım Mawim...

Ömrüne bereket olsun, ömrüm ömrünün üstüne eklensin ! Desteğin ve aşkının gücü için sana teşekkür ediyorum. İyiki Varsın, İyiki Benimsin.

Seni Seviyorum...

karakuzu bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    :uhu: harikasiniz siz yaa

SadmiN bunu beğendi.
  4. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
    maşallah size örnek bir çiftsiniz bize :nazar::clapping:

ceydafigen18 bunu beğendi.
  5. ceydafigen18

ceydafigen18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    hakkaten kıskandım bende ya :)

♥Nice Yıllara İyi ki Varsın Aşkımm♥ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

Can yakıyor hayat bazen... Acıtıyor. Hiç yılmadan çalışıyorsun ve bunları bedeli olarak aldığın şey kocaman bi hiç oluyor ya hani, işte en çok o zaman yanıyor insanın canı. Oysa senin yanındayken hayat canımı yakmıyor benim, aksine gülümsüyor bana. Zaman duruyor seninleyken, saniyeler geçmiyor, dakikalar atmıyor. Büyük bi mutluluk sarıyor dünyayı... Sevgin umutsuzlara bile umut ışığı...
  2. Emirkan - İyi ki Varsın

Emirkan - İyi ki Varsın

Ben AŞkimi Yana Yana SÖyleyemedİm YÜreĞİmden YÜreĞİne Dİnletemedİm Kara Sevda Gİzlenİrmİ SÖyle Sevgİlİm PaylaŞamazsam Senİnle ÇÜrÜr Bedenİm Sensİz Hayat Hayat Olmaz Çeker Gİderİm Benİm Canim Sevgİlİm İyİ Kİ Varsin Allahim Benden Alsin ÖmrÜne Katsin Bu Garİp Canimdan Daha Da Cansin Bende Sonradan DeĞİl, DoĞuŞtan Varsin
  3. Harbiyelim, İyi ki Varsın

Harbiyelim, İyi ki Varsın

iyiki varsın kardeşim iyiki varsın kardeşim şiir doğdun şiir canim kardesim siir dogdun kardesim siir Harbiyelim... Benim yakışıklı, tatlı ve yüreği tertemiz kardeşim. Sen bu dünyaya geleli 22 yıl olmuş bugün. Zamanın ne kadar çabuk geçtiğini hep sizlere bakarak anladım, hala da öyleyim galiba. Benim minik kardeşim büyümüş, seneye teğmen oluyormuş. Kendi hayatında kendi ayakları üzerinde...
  4. İyi ki varsın diyebilmek

İyi ki varsın diyebilmek

Hayatımız koşuşturma içinde geçerken bazen çevremizi ihmal ediyor muyuz?Her şeye rağmen İyi ki varsın diyebileceğimiz insanlar var mı? Bu “biri” hayatınızdaki o boşlukta iyilerin derinliğini bırakmıştır. Bıraktığı derinlik de, devamında iyi damlalarını ardından getirmek de gecikmeyecek ve ”İyikiler” denizini oluşturacaktır. Bu deniz berraktır. Ayaklara batacak çakıldan ıraktır. Ne kadar...
  5. Yaw Nice Mutlu Yıllar, İyi ki Doğdun :D

Yaw Nice Mutlu Yıllar, İyi ki Doğdun :D

Sevgili Yaw, Sağlıklı, mutlu , huzurlu ve tam günlünde ki gibi bir hayat için sana en içten dileklerimizi sunuyoruz. İyi ki doğdun :kiss:

Sayfayı Paylaş