♥Nice Yıllara İyi ki Varsın Aşkımm♥

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
♥Nice Yıllara İyi ki Varsın Aşkımm♥
Aslın da doğum günün 4 Mayıs ama ben her zamanki gibi biraz aceleci davrandım:D:D

Hayatımı hayatına sığdırdığım... Ömrümü yolana feda ettiğim... Nefesim..Sol Yanım... Alınyazım...
Ne yazsam ki sana olan aşkımı ifade edebilsem, ne söylesem ki bendeki yerini ve değerini anlatabilsem bilemedim... Keşke yüreğimin bir dili olsa da konuşsa benim anlatamadıklarımı o dile getirse ne güzel olurdu:) İyiki hayatımdasın, iyiki benimsin iyiki alınyazımsın. Dünyaya bin kez de gelsem gözümü kırpmadan binlerce kez "evet" diyeceğim koca yürekli adam nice yıllara...Daha nice seneler de el ele diz dize ve göz göze böyle günleri kutlamak dileği ile ...

4376031903_d440c099a4.jpg

Bugün, senin için biraz güneşli,

sıcak, yorgun olduğun için ağır geçecek zor bir gün.
bugün benim için,

sevdiğim adamın bir yıl daha yaş almasına şahit olduğum gün.

kalbin ne için çarpıyorsa yeni yaşın sana onu getirsin,

yüzünden gülümseme, kalbinden ve hayatından

sevdiklerinin hiç eksilmemesi.

yeni yaşın kutlu olsun,

bunu da beraber eskitip diğerlerinin yanına koyalım.

bu yaşın diğer yaşlarından daha özel özetlenemeyecek kadar dolu

ve

mutlu geçsin....

seni seviyorum aşkım….♥♥♥

İYİ Kİ VARSIN....♥♥♥

Teşekkürler bi tanecik bebeeem :D Ama yaşlanmim ya yazık bana :D:D

Bir yıl daha geride kaldı... Acısıyla tatlısıyla koskoca bir yıl... Ömrüm üstüne köstek olan şeylerden kurtulduğunda insan daha bi mutlu oluyor. Üstümdeki yükleri aldığın, bana hayat ortağı olduğun için sana minnettarım canım Mawim...

Ömrüne bereket olsun, ömrüm ömrünün üstüne eklensin ! Desteğin ve aşkının gücü için sana teşekkür ediyorum. İyiki Varsın, İyiki Benimsin.

Seni Seviyorum...

Geri