gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

0.Facebook Avea Giremiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

0.Facebook Avea Giremiyorum ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun bana da bekliyorum :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

0.Facebook Avea Giremiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Foruma giremiyorum..

Foruma giremiyorum..

Benim bir sorunum var sanırım sadece benim değil başka kişilerde de oluyor sanırım bu.Forumda takılıyorum birden forumdan düşüyorum.İnternet var bir çok siteye girebiliyorum fakat melekler mekanına giriş yapamıyorum 10 dakika yada 1 saat ve ya aradan bir kaç saat geçtikten sonra tekrar giriş yapıyorum bunun nedeni ne ? sorun benim kullandığım pc demi yoksa forumda mı?
  2. forma giremiyorum...

forma giremiyorum...

kızlarr forma giremiyorumm yardım edinn asi melekkk cemoşşşşşş lavinnyammm kullanıcı adı hatası veriyor beni kabul etmiyor..
  3. 0.Facebook Avea Giriş Ayarları

0.Facebook Avea Giriş Ayarları

0.Facebook Avea Girilmiyor 0.Facebook Avea Giriş Ayarları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizler için ve 0.Facebook Avea Giriş ayarları hakkında bilgi edinmek isteyen misafirlerimiz için, 0.Facebook Avea Giriş ayarları hakkında ki bilgilere yer veriyoruz. Eğer hattınız Avea ise ve 0.facebook.com sitesine bağlanma sorunu yaşıyorsanız işte yapmanız gerekenler. Cepten Facebooka...
  4. Facebooka Bağlanamıylorum giremiyorum hata veriyor diyorsanız

Facebooka Bağlanamıylorum giremiyorum hata veriyor diyorsanız

Face'ye bağlanamıyor ve hata mesajları alıyorsanız meleklerim bu hata mesajlarını ve çözüm şekillerini sizlere vermek istiyoruz. Hata No: 600 Hata Mesajı: An operation is pending. Çözüm: 1- Bilgisayarı yeniden başlatın. 2- Modemi kullanabilecek programları kapatın. 3- Ctrl + Alt + Del ile RNAAPP çalışıyor ise görevini sonlandırın. Hata No: 601 Hata Mesajı: The port handle is invalid. Çözüm:...
  5. facebooka neden giremiyorum

facebooka neden giremiyorum

Kızlar ben facebooka bir türlü giremiyorum şu sıralar.Neden giremiyorum ? :S

Sayfayı Paylaş