gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

0.facebook avia wap ayarları nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım cep telefonumdan avea kullanıyorum bu arada facebook a girmek istiyorum bu ücretli mi ? ve birde wap ayarları nasıl yapılıyor bilen söyleyebilir mi ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

0.facebook avia wap ayarları nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avea Wap Ayarı

Avea Wap Ayarı

Avea Wap Ayarı 0.facebook avea wap ayarları nasıl yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler ve Avea wap ayarları hakkında bilgi edinmek isteyen tüm misafirler, sizler için bu sayfamızda Avea wap ayarları nasıl yapılır öğreniyoruz. Bu ayar avea hatlı telefonunuzdan sadece ve sadece wap sitelerine girmenize ve wap’tan oyun/program indirmenize yarar. Bu ayar ile diğer operatörlerin ayarlarında...
  2. 0.Facebook Avea Giriş Ayarları

0.Facebook Avea Giriş Ayarları

0.Facebook Avea Girilmiyor 0.Facebook Avea Giriş Ayarları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizler için ve 0.Facebook Avea Giriş ayarları hakkında bilgi edinmek isteyen misafirlerimiz için, 0.Facebook Avea Giriş ayarları hakkında ki bilgilere yer veriyoruz. Eğer hattınız Avea ise ve 0.facebook.com sitesine bağlanma sorunu yaşıyorsanız işte yapmanız gerekenler. Cepten Facebooka...
  3. 0.facebook ayarları nasıl yapılır

0.facebook ayarları nasıl yapılır

1.facebook ayarlarını bir türlü yapamadım bunu bana bilen birisi anlatabilir mi ?
  4. kablosuz ağ ayarları nasıl yapılır

kablosuz ağ ayarları nasıl yapılır

kablosuz ağ ayarları nasıl yapılır Kablosuz ağ bağlantısı kurulumu Merhaba Sevgili Melek'ler ve kablosuz ağ bağlantısı nasıl kurulur diyen tüm misafirler, sizler için, bu yazımızda kablosuz ağ bağlantısı kurulumu hakkında bilgiler aktarıyoruz. Kablosuz Ağ Ayarlarını yapmak için aşağıdaki yolları izleyiniz. Başlat > Denetim Masası > Ağ Bağlantılarını tıklıyoruz. Ağ...
  5. İphone 5 Avea İnternet GPRS Wap Ayarları

İphone 5 Avea İnternet GPRS Wap Ayarları

iphone 5 avea internet gprs wap ayarları,ıphone 5 avea ayarları,iphone 5 wap avea ayarları,iphone 5 avea gprs ayarları Telefonunuzun desteklediği ayarları tek seferde alabilmek için telefonunuzdan *999# tuşlayabilir veya AYAR yazarak 9999‘a kısa mesaj ile gönderebilirsiniz *999# tuşlayın telefonunuzun markası ve modeli sistemde tanımlıysa marka ve model bilgisi telefon ekranında...

Sayfayı Paylaş