gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

0 kilometre emo nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çılgın emo nickler emo nickler çılgın nickleri Hep aynı nickleri görmekten sıkıldınız mı ?
    İşte en yeni nicklerle karşınızdayım kızlar:) Özellikle emo tarzı nicklerden hoşlananlar için sizlere özel nickler buyrun bakalım:tik:

??•Çhoq kırgınım uyusam bitermy?dizlerim çhoq kanadı büyüsem geçermi?

ßırakın tutmayın eğitmeyin üstüme gelmein yalnız bırakın ama;ßekleyin gitmeyin ben hiçh iyi değilim...

Acaba acınacak durumda olduğun içinmi pop dinliyorsun,yoksa pop dinlediğin içinmy acınacak durumdasın

Benim gibi yaşayıp benim gibi ölmek size göre değil

Ne zaman yaklaştıysam ittiniz,we ne zaman geldiysem gittiniz,siz hep en büyüq we önde idiniz,gerceqden öyle oldu;önce siz bittinizzz

AğLamakLı CümLeLeR kuRmuyoRum..SözLeRime Toz Kaçtı, O kadaR!

sadisttiR insanLar , kendiLerine uygun mazo$ist ararLar.. Sonrada kuLLanır kuLLanır atarLar..

Gez Dolaş Yat KaLk EqLen..sana karışmam!
    Bugünü ben milat Saydım yakındır COŞMAM

İNSANLARIN IZDIRAPLARINI DİNDİRMEK İÇİN YAPAMAYACAKLARI ŞEY YOKTUR BELKİDE..

.. BU ÖYLE BİR FIRTINA Kİ, İNSAN UMUTLA HER TÜRLÜ SIĞINAĞA KOŞUYOR..

.. SİZİNLE SEVİŞEN BİR İNSANIN ASLINDA KİMİNLE
    SAVAŞTIĞINI ASLA BİLEMEZSİNİZ!

SİZİ ÖPERKEN KİMİ ÖLDÜRMEYE ÇALIŞTIĞINI,SİZİ SEVERKEN KİMDEN NEFRET ETTİĞİNİ TAHMİN BİLE EDEMEZSİNİZ.....

CiDDiysen vaRım ...! DeqiLSeN SörF YapaR...! AqLaTiRiM...!

....Geçici HaYAtımdaN KaLıcı KiM BiLemediM....

Seviyorsan yanımda kal sevmiyorsan ufaktan ufaktan yol al

uMMadıqıN anDa cıkaR KarSıNa BeLa,dünYa koCa meKan aCımaS SaNa BaNa

ellerının bom boş olması senı çok mu uzuyor_? ..ellerin dolu olsaydı bu senı mutlu edermiydi_? mesela elinde ne olsaydı senı çok mutlu ederdi ardakaş elimde bişiler var benım.! yardımcı olabilirim...

Diki$ yerLeri atmi$ ßir hayatin tam OrtaSinda , naRkoza muhtac ßir kaLp iLe ßiraktiqin o yerLerdeyim..

ßundan ßöle sénin giBiléré kaRnım Tøk ! Hayat sénin Rømeø ama aRtık Juliét Yøk...!!!

vaRLıımı hissEtmeeNe yoqLuumda koymasIn

Oyun bozan bir hayLazdım . .Biliyorum ama . .Oynamadığımız bütün oyunLarı Kıskanıyorum şimdi.

Chéstér 0Lp qyb0Lmq istiy0rm…kmsénindé bLMasını ‘isT3miy0rmm!!

küfRetsem hayata bütüN kiNim gideRmi keNdi kaFama sıksam heRşey oRda biteR mi¿

hEm qidenedir bu şEhiR hem qeLecek oLana oda biRaz oyaLanıp qideR nasıLsa.

LanetLiqim cehennemLiqim,Ruhsuzum ama öLümLüyüm...
    bana öyle bakıp da acıma
    yanılıyorsun, gayri ben senin bildiğin adam değilim

eğer ıslanıyorsam bir başıma bulvarlarda
    bu benim kendi itliğim.zaten istesen de sevemezdin beni senden sonra anlamını da yitirdi gözlerim
    şimdi dünya güzeli gelse de tutup aşk dese
    hoşt derim.

PaRmAkLaRı KıRıLaN Bu YaZaR YıLmAdI...
    Bir ölü kapalı gözleriyle ağlarsa, bin ölünün kemikleri titrer.Her biri Cuma günü gözlerini açsa,yüz bin ölü "ah" eder…

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Çhoq kırgınım uyusam bitermy?dizlerim çhoq kanadı büyüsem geçermi? Tuttum bunu hahaha
    Emeğine sağlık

3. ela.selim

ela.selim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süpeR nicqime qÖmDüm ßiLe:dp8::puf:

4. axigirl

axigirl Forum Okuru

Cok Guzeller PayLasim Icin TeseKkurLer ...:D

0 kilometre emo nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çılgın emo nickler

Çılgın emo nickler

çılgın emo nickler çılgın nickler xd emo nickleri ben öLüncee y**mur y**suun **laduu peLLi oLmasuun »»»IhTiYaCı yOk kAlBiMiN AşKa««« Kapım Kapanmaz Barışmak İsteyen Barışsın Ama Korkumda Yok Yani Ortalık Karışsın! DoĞu$Tan ÇareSi OLmayan 1 HaSTaLIgim VaR HeR GöRDüĞüMü İNSAN zanNediiOrm DüsLerin ÖyLe Narinki , Sahip Cık !. Bir Sana Bir de Bana... BuLutLarın Üstünden Bıraktım Ben...
  2. emo nick arayanlar

emo nick arayanlar

Chéstér 0Lp qyb0Lmq istiy0rm…kmsénindé bLMasını ‘isT3miy0rmm!! Géri dönü$ü oLmayan bir tünéLdéyim Oyunun adı hayat Ba$r0Ldé bén Yardımcı oyuncuLar séwqi, a$k, acı, qéçmi$... Sénary0 k0nusu Hér$éyé raqmén MutLu OLma Sanatı wé 0yun bitti.. pérdéLér indi ı$ıkLar söndü y0ruLdum Artıq. sénsizLiktén Doğan, séssizLik DoLu oLan =/ ' HayaT baNa qıCıq KapıYo ..bnDe oNa !! BakışLarın, gittiğin yerden...
  3. Emo Nickleri

Emo Nickleri

emo nickleri küslük nickleri mutsuz emo Emolar için en farklı en güzel nickler burada hadi durmayın. ???? ?ş?ı? ??????? ????| |??lı?ı ???????????? ??ğ?l, ??l?????? ??????????| |…AynalaR SensizliğiN Lanetinİ VuruP DuruyoR YüzümE…| |Daa ßoyun ßiR Karı$ ßéyFéndi oLmaya ÇaLı$ .. Pé$imdé DoLA$ma oTur DérsiNé çaLışş| ¯`°•??????¤?????lü ???????..¤????¤??????•°´ ?? ?????; i???ı?? ???? ???g??...
  4. Emo nick arşivi

Emo nick arşivi

Son yılların değişik bir stili olan emoların giyimleri ve saçlarının yanı sıra nickleride çok ilginç:Dİşte sizlere emo nickleri. :kedi: ×x| ηє кα∂αяιηι SUSTUK кσηυѕтυкℓαяιмιzιη |x× ßeni Vurun ßu Aşk'a ßir ( . ) Koyun ! $arıLıp ßasH uCumdaqi fot0ğrafLarIna ağLaR oLdum ßaksaNa . . . KayBoLsam... hiÇ oLsam... yada ... hiÇ oLmasam .. ? FazLa Raad'ım.!! RaatSız Eder mi ? Etse Bile.! FArk...
  5. Yeni Msn Emo Nickleri

Yeni Msn Emo Nickleri

Emo nick arayanlar için en yeni 2010 emo nicklerini veriyorum öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє?.göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor Siz entel dantel işlerle uğraşırken biz arka sokaklarda racon kesiyorduk Seviyorsan yanımda kal sevmiyorsan ufaktan ufaktan yol al Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ??? HaYaTıMıN GeRÇeK öYKüLeRiNe aYRıLaN Bi FiLMiN SouNTraCkiNdeiM.....

Sayfayı Paylaş