gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

04.02.2013 ATV karadayı Kenan imirzalioğlunun söylediği şiirin sözleri ve videosu

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dün ATV ekranında Karadayı oynadı ben bu dizinin müptelasıyım diyebilirim. Her ne ize Sevgili Kenan İmirzalıoğlu'nun bir şiirine denk geldim Bayada güzel okudu hani. Okuduğu şiirin adı " Dilim Lal Olsun İstiyorum " bu şiirin sözlerini ve videosunu sizlerle paylaşmak istiyorum. [​IMG]
    Gönlümde bir fırtına sonu tufan
    Rüzgar her estiğinde adını söylüyor
    Kulaklarım sağır olsun diliyorum
    Dudaklarımda mühürlenmiş bir sözcük gibi ismin
    Hangi cümleye başlasam başına adını koyuyorum
    Dilim Lal olsun istiyorum
    Aklım bir zincir vursun yüreğime
    Her halkada demirin soğuklu
    Yaktığın ateşi söndürsün diliyorum
    Öldürmeye çalıştığım sen değilsin kaçtığım sen değil
    Elimde bir hançer
    Sen yenigüne doğ
    Bırak ben öleyim

BUDA VİDEOSU KIZLAR :) TIKLAYIN

04.02.2013 ATV karadayı Kenan imirzalioğlunun söylediği şiirin sözleri ve videosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan İmirzalioğlu resimleri

Kenan İmirzalioğlu resimleri

kenan imirzalıoğlu resimleri
  2. Kenan İmirzalioğlu yemin etti

Kenan İmirzalioğlu yemin etti

kenan imirzalioglu kenan imirzalıoğlu arabası imirzalıoğlunun arabası imirzalıoğlu annesi babası Kenan İmirzalıoğlu, 21 günlük ‘acemi eğitimini' tamamladıktan sonra yemin etti. EDİRNE'deki 54'üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'na bağlı General Cemalettin Alkoç Kışlası'nda vatani görevini sürdüren oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, 21 günlük 'acemi eğitimini' tamamladıktan sonra düzenlenen...
  3. Kenan İmirzalioğlu Gaymi Söylentileri

Kenan İmirzalioğlu Gaymi Söylentileri

kenan imirzalioglu gaymi kenan imirzalıoğlu gay mi imirzalıoğlu gay Valla ilginç bir iddia hiç sanmıyorum ben gay olduğunu ama :D:D AYŞE ARMAN, KENAN İMİRZALIOĞLU'NA SORDU; * Nereden çıkıyor bu gay dedikoduları? - Hiçbir fikrim yok. Gülüp geçiyorum. * Reddettiğin kadınlar mı çıkarıyor? - Bilmiyorum ki, çamur at izi kalsın işte. Tabii ki reddettiğim kadın oldu. Herkesin yok mudur? Hatta...
  4. Kenan İmirzalioğlu hakkında bilgiler.

Kenan İmirzalioğlu hakkında bilgiler.

kenan imirzalıoğlu kenan imirzalioglu derviş imirzalıoğlu imirzaloglu kenan imirzalioğlunun hayatı, kimdir, resimleri, biografisi, filmleri, dizisi, walpaper, nereli Şimdilerde Ezel dizisi ile revaçta Kenan. Ramiz dayısınıda yeni kaybetti yazık :) Şaka bir yana Türkiye'deki en beğendiğim sanatçaların başında gelmektedir. Hiç bir yerde adını kötü şekilde duymadık. Gece hayatı yok dosdoğru bir...
  5. Önemli Kişilerin Söyledikleri Anlamlı ve Önemli Sözler

Önemli Kişilerin Söyledikleri Anlamlı ve Önemli Sözler

Önemli Kişilerden Önemli Sözler Önemli Kişilerin Özlü Sözleri Sevgili melekler, en son sizlerle paylaştığımız Platonun Felsefi Sözleri konusunun ardından şimdi de önemli kişilerden önemli sözler ile karşınızdayız :) Genç kuşağın Türkiye'yi daha iyi bir yere getireceğine inanıyorum. Bizler onlara köstek olmayalım yeter.(Barış Manço) Gideceginiz yeri bilmiyorsaniz, vardiginiz yerin önemi...

Sayfayı Paylaş