gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

1′inci sınıfdaki Öğrencilere karne var ama not yok melekler

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1′inci sınıflara karne var not yok 1′inci sınıfdaki Öğrencilere karne var not yok
    Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda 2012 - 2013 eğitim öğretim yılı yeni yasasını duyuruyor ve ilkokul 1'inci sınıflara karne var ama not yok haberini aktarıyıoruz.
    Milli Eğitim Bakanlığı MEB ilköğretim 1’inci sınıf öğrencilerini karne stresinden kurtarmak için, notla değerlendirme yapılmamasına yönelik çalışma başlattı.

Yapılan çalışmaya göre ilköğretim 1’inci sınıf öğrencileri mevcut sistemde olduğu gibi karne alacak, ama not verilmeyecek. Öğrenciler karnelerinde notla değil, davranış puanları ile değerlendirilecek.
    Kaynak:hurriyet.com.tr

1′inci sınıfdaki Öğrencilere karne var ama not yok melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadının adı var ama koltuğu yok !

kadının adı var ama koltuğu yok !

Kamu kurluşlarında kadının adı var ama koltuğu yok ! Türkiye'de kamu kuruluşlarında çalışan kadın oranı yüzde 28. Ancak iş üst düzey yöneticiliğe gelince kadınlar 'şeflik' koltuğunda takılıp kalıyor. 25 müsteşarın hepsi erkek. 139 genel müdürlük koltuğunun sadece sekizinde kadınlar oturuyor. 1211 daire başkanının da yalnız 192'si kadın Kadın başbakan gören Türkiye'de başbakanlık ve...
  2. [1.Sınıf] Hukuka Giriş Ders Notları - Özeti

[1.Sınıf] Hukuka Giriş Ders Notları - Özeti

hukuk başlangıcı ders notları hukuka giriş ders notları hukuka giriş özeti hukuk 1 sınıf dersleri özet [1.Sınıf] Hukuka Giriş Ders Notları - Özeti Nafaka Yükümü", Yardım Edilmediği Takdirde Yoksulluğa Düşecek Olan Üstsoy, Altsoy Ve Kardeşlerine Yardım Etme Yükümlülüğüdür. Sosyal Hayatı Düzenleyen Kurallar: Din Kuralları, Ahlak Kuralları, Görgü Kuralları, Hukuk Kuralları 14...
  3. derdim yok ama sorum var

derdim yok ama sorum var

Kizlar size bir sorum var Iki kisi konusuyor biri kiz biri erkek, bi sarki caliyor ve kiz oglana diyor ki : hatirliyormusun bu sarkiyi Oglan : hatirlamazmiyim Kizda bunu üsütne göz göze gelmistik bu sarkida, derse sizde bunun anlami ne ?? Ben cözemedim kiz benim yakin arkdasimin kiz arkdasi oglan suan askerde ve konustugu oglani tanimiyorum ben. Lütfen yardimci olun kafamdaki bu soru...
  4. Karne Not Ortalaması nasıl Hesaplanır

Karne Not Ortalaması nasıl Hesaplanır

Lise 1.Sınıf Not Ortalaması hesaplama Karne Not Ortalaması nasıl Hesaplanır Merhaba Melek'ler ve lise karne notunu hesaplamak isteyen tüm öğrenci misafirler, bu yazımızda sizlere karne notu nasıl hesaplanır diye bilgiler aktarıyor ve karne notunuzu hesaplamanızı sağlıyoruz. Ortalama nasıl hesaplanır..?? - Dersleri alt alt yazıp sıralayınız, karşılarına haftalık ders saatlerini yazınız....
  5. E-Öğrenci Notları Sorgulama Linki Burada Melekler !

E-Öğrenci Notları Sorgulama Linki Burada Melekler !

E Öğrenci Notları Öğren E Öğrenci Notları Sorgulama Sevgili melekler, bildiğiniz gibi bu Cuma günü yani 8 Haziran'da karneler dağıtılacak. :) Öğrencilerin notları da e-okul sistemi üzerinden paylaşılmaya başlandı. Sizler de çocuklarınızın notlarını karneden önce öğrenmek istiyorsanız bu sistem sayesinde netten giriş yapıp öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece BURAYA TIKLAMAK...

Sayfayı Paylaş