gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

1/2 Yaş Örgü Bebek Hırka Modelleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Malum havalar iyice soğudu ve artık kış aylarını iyice yaşamaya başladık. Böylesi soğuk havalar da bağışıklık sistemi çok fazla gelişmeyen bebekler sık sık gribal hastalıklara karşı dayanıksız olduğundan dolayı hastalanırlar. Bebeğinizi koruma altına alacak olan ve onları sıcak tutacak örgü modelleri, kız ve erkek bebekler için değişik renk ve tasarımlar ile en kıymetlinizi koruma altına alacak. Kış ayları için oldukça kullanışlı bebek örgü modelleri arasın da yerini alan hırka modelleri yenidoğan bebeklerden itibaren her yaştakiler için kullanışlı bir örnek olarak yer alıyor.
    Sizler için bu yazım da 1/2 yaş kız ve erkek bebekler için farklı renk ve modellerden oluşan örgü hırka modellerinden seçtiğim örnekleri paylaşıyorum.
    Değişik giyimlerin üzerine giydirerek farklı kombinler yapabileceğiniz 1/2 yaş bebek hırka modellerinden oluşan görseller sizlerle;

bebek hırkası (1).jpg bebek hırkası (2).jpg bebek hırkası (3).jpg bebek hırkası (4).JPG bebek hırkası (5).jpg bebek hırkası (6).jpg bebek hırkası (7).jpg bebek hırkası (8).jpg bebek hırkası (9).jpg bebek hırkası (10).jpg bebek hırkası (11).jpg bebek hırkası (12).jpg bebek hırkası (13).jpg bebek hırkası (14).jpg

1/2 Yaş Örgü Bebek Hırka Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebekler için hırka takım örgü modelleri

bebekler için hırka takım örgü modelleri

bebekler için hırka takım örgü modelleri Kış ayların da bebekler için çok kullanışlı bir model olan hırka takım modelleri kız ve erkek bebekler için değişik renk ve tasarımlardan oluşuyor. Farklı modeller ile takım olarak tercih ettiğiniz hırka takımlarını oğlunuz yada kızınız için takım halin de kullanabilirsiniz. Sizlere fikir olması açısından en güzel kız ve erkek bebekler için hırka...
  2. Bebeklerinize Süper Örgü Hırka Tulum Modeli

Bebeklerinize Süper Örgü Hırka Tulum Modeli

örgü bebek takımı örgü bebek hırka tulum takım örgü bebek hırkası Nefis bir hırka-tulum takımı örneğiyle sizlerleyiz melekler :) Şirin mi şirin bu hırka tulum modelini görenler eminiz ki hazır aldığınızız zannedecekler. Düz örgü ve lastikle örülen bu model oldukça da çabuk bitiyor. Size kolay gelsin diyoruz ve takımın yapılışına geçiyoruz.. :) Açık yeşil 2 x 100 gr Koyu yeşil 1 x 100 gr...
  3. 0-1 Yaş Örgü Bebek Yeleği Modeli

0-1 Yaş Örgü Bebek Yeleği Modeli

örgü bebek yeleği el örgüsü bebek yeleği bebek yelek örneği 1 yaşına kadar olan bebekler için kolaylıkla örüp hemen giydirebileceğiniz bir yelek modeli paylaşıyoruz melekler :) Renk elbette ki sizin hayal gücünüze kalmış ama beyazın yeri bir başka oluyor doğrusu :) Beden : 0-1 Yaş grubu. Malzemeler: El Örgü İpliği (%100 Akrilik) Yaklaşık 200 gr. Beyaz Yaklaşık 50 gr. Pembe 4 numara 1 çift...
  4. örgü bebek hırka modelleri arıyorum

örgü bebek hırka modelleri arıyorum

selamlar örgü işlerine çok meraklıyım ee birazda marifetli sayılırım:D bebeğim için örgü hırka modeli arıyorum bana kullanışlı ve oldukça şirin bebek hırka modelleri tavsiyesinde bulunurmusunuz
  5. Tığ işi örgü bebek hırka modelleri

Tığ işi örgü bebek hırka modelleri

Dünyanın en kıymetli varlığı olan bebeğiniz için en güzel ve yeni bebek hırka modelleri ile sizlerleyim. Malum havalar artık iyice serinledi ve kış soğuk yüzünü hissettirmeye başladı. Hatta şu sıralar kendi çocuklarım da dahil olmak üzere inanılmaz bir salgın grip hastalığı ortalıkta geziyor. Bağışıklık sistemi henüz gelişmeyen bebekler ise bu ani hava değişimlerinden dolayı sık...

Sayfayı Paylaş