1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(
günde 5 sigara günde 2 sigara 1 içmek sigarayı bırakalı 1 ay oldu 5 içmek
ya bugün çok kötü bişey yaptım..kendimi çok suçlu hissediyorum..sigarayı bırakalı tam 1 ay 5 gün olmuştu ve bugün 2 tane sigara içtim..akşam yemeğinde balık yedik balık yiyince acayip sigara içme istegim uyanıyor..koçişte yemekten sonra çöpleri dökmesini söyledim(sabaha kadar o balık kokusundan nefret ederim adamcağıza her seferinde çöp dök diye eline tutuştururum:D)işte giderken..şakadan her zamanki gibi o bişey istiyor musun dedi?bende sigara al dedim sırıtarak:Day oda gitmiş almış..kendimi çok suçlu hissettim..ikimizde 2 tane sigara içtik..ay adamı ben baştan çıkardım ne güzel 1 ayı geçkindir içmiyorduk ikimizde..şimdi vicdan azabı içindeyim..pakette cebimde duruyor..ühüüüüüüüüüüüüüüüü:cry::cry::cry:

Ce: 1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(

la naptın gülü ne güzel bırakmıştın ama sen stresten içmişindir ama yapma gülü bak ben bırakamıyom bitürlü yazık yapma içme bidaha

kız senin adamada ne demeli hemen bayılmış oda neyse içme daha

valla çok kötüyüm kızlar adam 1 aydır nescafe bile istemiyordu gecenin bu saatinde nescafe istedi sırf sigara içmek için..bide karşılıklı tütütürdük..ama tadı çok iğrenç geldi ve agzım zehir oldu içmem bidaha iyi bir ders oldu..midem bulanıyo kusmak istiyorum iğğğğğğ

keşke o kadar bende bırakabilsem ben çok içiyorumkaç kere bırakmayı denedim ama yapamadım hazır içmiyorken tekrar deneme az bi zaman değil 5 ay ne mutlu sana

:party:

örgüm canım saol..çok içme ya yazık sana..çok zararlı..

Gülücük canım neyseki pişmanlık ve suçluluk duyuyorsun yani sen bilincindesin olayın.Sanırsam içmezsin daha. Bende bırakalı 1 ay oldu hiç bir tane içmedik beyimle. Ama sen dikkatli ol beyinin içme eyilimi var çünkü senin bir demenle koşa koşa gitmiş almış beyefendi.Sendeki o paketi de derhal imha et ...Hadi canım sigarasız bir hayat bizleri bekliyor ...

saol fatimole canım..yok bi daha hiç ewime sokmam..alısada çöpte bulur:hhh:

senin kociş te hemen hazırmış koşmuş almış körün istediği bi göz allah verdi iki göz hesabı içme anacım yazık vücudunu zehirleme.

yok valla ben hiç içmedim düğnünlerde bi iki dal içimiimdir emeğine sağlık canım

Geri