gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

günde 5 sigara günde 2 sigara 1 içmek sigarayı bırakalı 1 ay oldu 5 içmek ya bugün çok kötü bişey yaptım..kendimi çok suçlu hissediyorum..sigarayı bırakalı tam 1 ay 5 gün olmuştu ve bugün 2 tane sigara içtim..akşam yemeğinde balık yedik balık yiyince acayip sigara içme istegim uyanıyor..koçişte yemekten sonra çöpleri dökmesini söyledim(sabaha kadar o balık kokusundan nefret ederim adamcağıza her seferinde çöp dök diye eline tutuştururum:D)işte giderken..şakadan her zamanki gibi o bişey istiyor musun dedi?bende sigara al dedim sırıtarak:Day oda gitmiş almış..kendimi çok suçlu hissettim..ikimizde 2 tane sigara içtik..ay adamı ben baştan çıkardım ne güzel 1 ayı geçkindir içmiyorduk ikimizde..şimdi vicdan azabı içindeyim..pakette cebimde duruyor..ühüüüüüüüüüüüüüüüü:cry::cry::cry:

2. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: 1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(
    la naptın gülü ne güzel bırakmıştın ama sen stresten içmişindir ama yapma gülü bak ben bırakamıyom bitürlü yazık yapma içme bidaha

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

kız senin adamada ne demeli hemen bayılmış oda neyse içme daha

4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

valla çok kötüyüm kızlar adam 1 aydır nescafe bile istemiyordu gecenin bu saatinde nescafe istedi sırf sigara içmek için..bide karşılıklı tütütürdük..ama tadı çok iğrenç geldi ve agzım zehir oldu içmem bidaha iyi bir ders oldu..midem bulanıyo kusmak istiyorum iğğğğğğ

5. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    keşke o kadar bende bırakabilsem ben çok içiyorumkaç kere bırakmayı denedim ama yapamadım hazır içmiyorken tekrar deneme az bi zaman değil 5 ay ne mutlu sana

:party:

6. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

örgüm canım saol..çok içme ya yazık sana..çok zararlı..

7. Fatimole

Fatimole Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gülücük canım neyseki pişmanlık ve suçluluk duyuyorsun yani sen bilincindesin olayın.Sanırsam içmezsin daha. Bende bırakalı 1 ay oldu hiç bir tane içmedik beyimle. Ama sen dikkatli ol beyinin içme eyilimi var çünkü senin bir demenle koşa koşa gitmiş almış beyefendi.Sendeki o paketi de derhal imha et ...Hadi canım sigarasız bir hayat bizleri bekliyor ...

8. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

saol fatimole canım..yok bi daha hiç ewime sokmam..alısada çöpte bulur:hhh:

9. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

senin kociş te hemen hazırmış koşmuş almış körün istediği bi göz allah verdi iki göz hesabı içme anacım yazık vücudunu zehirleme.

10. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

yok valla ben hiç içmedim düğnünlerde bi iki dal içimiimdir emeğine sağlık canım

11. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

valla yine çozuttum günde 1-2 içiyorum ne işime yarayacaksa..koçiş desen oo başladı paket paket:(çok sinirime dokunuyor sormayın..bu yüzden tartıştık bile:(:kafa:

12. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

sen ayartmışın adamı alda sigara içelim demişin adamda oh be hiç söylemiycen sanıyordum hayatım deyip koşmuş almış ee başladı artık güloo dett.

13. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

ne yaptin be gülüü

sen saka yaptin kocan neden aldi oda dünden hazirmiss
    yazik oldu valla sakin cebinde tutma sigarayi yoksa yine icersin hemen cöpe at ve sakin tekrar baslama,,,sakinn,tamda sana özenirken bnde birakacam derken bizimki tekrar baslamiss yazik ettin valla,balik yemez olaydin kizz,,umarim son olur,sevgiler canm,

14. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

valla kızlar yine içiyorum 1 -2 tane günde..neye yarayacaksa..işte evde biri içince insan kendini ne kadarda olsa engelleyemiyor..aman ya bahaneye bak..şimdilik böyleyim ..çok lazımya..

15. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

of ya bırakamıyorum.çok lanet bi illet.sinirlen yak,sevin yak,yemektn kalk yak,yakmak için bahane çok.bırakmaya gelince bahane daha çok,

1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aylar Sonra Bugün

Aylar Sonra Bugün

Aylar sonra bugün yine tıpkı beni bıraktığın günkü gibi aynı şarkıyı koyup teybe bir sigara yaktım.Bu kez yağmur yağıyordu dışarıda ve ben yine camın kenarında aylar sonra bugün beni bırakıp gittiğin günkü acıyı duyumsadım içimde.Yağmur vardı dışarıda bu kez açık bıraktım pencereyi,bıraktım damlalar dilediğince ıslatsın beni ve kalemimden aylar sonra bugün yine senin için dökülen...
  2. aylar sonra bugün

aylar sonra bugün

Aylar sonra bugün yine tıpkı beni bıraktığın günkü gibi aynı şarkıyı koyup teybe bir sigara yaktım.Bu kez yağmur yağıyordu dışarıda ve ben yine camın kenarında aylar sonra bugün beni bırakıp gittiğin günkü acıyı duyumsadım içimde.Yağmur vardı dışarıda bu kez açık bıraktım pencereyi,bıraktım damlalar dilediğince ıslatsın beni ve kalemimden aylar sonra bugün yine senin için dökülen...
  3. 1 taşla 2 değil 5 kuş için: park yatak

1 taşla 2 değil 5 kuş için: park yatak

Merhaba hanımlar.Park yataklar modaymış son zamanlarda.Ben de merak ediyordum.Piyasa araştırması yaparken Baby2go'nun kiler dikkatimi çekti .Bir taşla 2 kuş derler ya bu Baby2go için beş kuş oldu.Neden mi?müzikli, titreşimli, alt değiştirmeli vb. gibi özellikleriyle beni cezbetti diyebilirim.Fiyatı mı 138 'den başlıyor en uygunu,fena değil hani:).Çok fonksiyonel olması ve de her yere...
  4. Ben 2 ay klomen kullandım günde bir tane olmak

Ben 2 ay klomen kullandım günde bir tane olmak

Ben 2 ay klomen kullandım günde bir tane olmak üzere sonra bir ay ara vermek zorunda kaldım üçüncü aya başlarken günde 2 tane kullandım adetim üç gün geçikti idrar testi yaptım pozitif çıktı sonra emin olmak için bide kan testi yaptırdım oda aynı sonuçu verdi doktoruma gittim utrosonla muayene etti ve keseyi göremedi şimdi biraz endişeliyim dış gebelik filan olabilir mi diye bide işin kötü...

Sayfayı Paylaş