1 Ayda 8 Kilo (denenmiştir mutlaka okuyun)

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında Cimcime_Prenses tarafından paylaşıldı.

1. duru***

duru*** New Member

ya bnde deniom su an ama bn 15 yasndayım sacım dökülüo diyet yapamıom yemmdende kısamıom ondan

2. tubitt

tubitt Member

bu içeceğin tadı nasıl?

kötüyse hiç yapmıyım ben
    :)

3. su.ay

su.ay New Member

ben dün başladım bakalım inşallah faydası olur.

4. su.ay

su.ay New Member

ben 9 'da başlamıştım bakalım 6 gün oldu baya iştahım azaldı inşalalh istedğim kiloya düşerim. gelişmeleri paylaşırım.

5. hadi bakalım mutlu haberler nerde 5 kilo verdim şimdi tam istediğim kilodayım :D

155. boy 40 kilo :D yaşasınnnnnnnnn :)

1 Ayda 8 Kilo (denenmiştir mutlaka okuyun) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 1 haftada 8 kilo verebilirmisinz?

1 haftada 10 kilo 2 haftada 10 kilo verdiren diyet 2 1 verdiren diyet bir mucizevi bir biçimde bir haftada tam 8 kilo verdiriyor!!!!! Kimi diyetisyenler vücudun bu kadar kısa sürede kilo vermesine karşı çıksa da henüz hiçbir diyetisyen böylesine kısa sürede kilo verdiren bu diyetten kadınları alıkoyamıyor. Yalnız bu diyeti yaparken kendinizi çok fazla yormamalı, bol su içmeli ve ekstra vitamin...
  2. kilo alamıyorsanız bu konuyu mutlaka okuyun!

kilo alamıyorsanız nesquik faydaları nesquik yararları [B] Çevremizde kilo vermek isteyenlerin aksine kilo almak isteyenlerin de karşımıza çıktığına tanık olmuşuzdur. [IMG]http://image.haber7.com/haber/58408.jpg[/IMG] Çevremizde kilo vermek isteyenlerin aksine kilo almak isteyenlerin de karşımıza çıktığına tanık olmuşuzdur. Öncelikle enerji tüketiminin...
  3. 1 Ayda 10 Kilo Verme Diyeti

bir ayda 10 kilo vermek 1 ayda 10 kilo 1 verme diyeti vermek verme [IMG]http://www.kilodiyet.com/media/image/002.jpg[/IMG]ET TAVUK DESTEKLİ Günlük kalori: 1300 Kcal 10 kilo fazlası olanların yapabileceği bu diyet tüm besin ögelerini içeriyor. Bu diyette erkekler, günlük porsiyonu yüzde 50 artırabilir. 4 haftada 10 kilo vermek mümkün. Bu diyetin günlük menüleri: 30 GÜN BOYUNCA · Sabah :...
  4. Gülben Ergen'i 1 Ayda 8 Kilo Zayıflatan Diyet Listesi!

[B]gülben ergen diyet listesi gülben ergen diyeti 2013[/B] Sevgili melekler, kadınların en büyük kabusu fazla kilolar, özellikle göz önünde olan şarkıcı ve oyuncu kadınlar için son derece büyük bir tehlike. Her zaman bakımlı ve zarif görünmek zorunda olan ünlülerimizden Gülben Ergen de uyguladığı eriten diyet listesiyle 1 ayda tam 8 kg vermiş. Siz siz olun doktorunuza danışmadan her listeyi...
  5. Farketmeden Ayda 1 Kilo Vermek İster misiniz?

[B]ayda 1 kilo vermek, diyetsiz kilo vermek, spor yapmadan kilo vermek[/B] Sevgili melekler, diuet yapmak, spor yapmak size zor mu geliyor. Eğer öyle aman aman bir kilo fazlanız da yoksa hayatınızda yapacağınız ufak tefek değişikliklerle farketmeden kilo vermeniz mümkündür. Diyetisyen Gizem Şeber’in vereceği bazı basit tüyolar ile her öğününüzden 100 kalori azaltabilirsiniz. Mevcut yaşam...

Sayfayı Paylaş