1 Ayda 8 Kilo (denenmiştir mutlaka okuyun)

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında Cimcime_Prenses tarafından paylaşıldı.

1. HURHUR

HURHUR Yeni Üye

aman yarabbim yahu melişlerim benim yerime olsanız ölceksiniz herhalde tam 40 kkğ fazlam var neolcak halim 5 kğ fazlayı dert ediyosunuz biride kilo alacam dio ne kilo alacan otur oturduğun yerde alma kilo falan:sinir:

2. su.ay

su.ay Yeni Üye

yaa ben 1ay kadar içmiştim ama 2-3 kg ancak vermiştim.herhalde bünyeden bünyeye fark ediyordur.tekrar başlayacağım. inşallah bu sefer hedefime ulaşırım. 6-7 kg vermem gerek.

3. laetitia

laetitia Yeni Üye

evett deneyipte tam sonucu yazacak olan varmı aceppppppppp

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yorumları okuduğum kadarıyla etkili bir zayıflama yöntemi. Elma sirkesinin yağ yaktığını biliyorum ki elma sirkesine ben mucize iksir diyorum zaten :) Umarım kilolarından memnun olmayan arkadaşlarımı mutlu eder. :)

5. Şevvall

Şevvall Yeni Üye

ya çok güzelmiş bende hemen başliycam bakalım işe yariycakmı bi gelişme olursa yazarım.paylaşım için teşekkürler

6. Şevvall

Şevvall Yeni Üye

işe yarasada yaramasada ben sonucu yazıcam kızlar

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek

hmmm hemen basliyorum buna artik ne duyarsam deniycem valla:zuha:

8. laetitia

laetitia Yeni Üye

bende denicem yazalım emi

9. nazemel

nazemel Yeni Üye

bende deniycem tansiyonum genelde düşük zaten inşallah iyice düşürüp beni rahatsız etmezse devam ederim size de yazarım muhakak

10. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Kesin deniycem garanti :D 20-25 kg fazlam var ayda 8 kiloyla 3 ayda tığ gibiyim hadi bakalım inş. hep beraber ....

11. 1melek

1melek Üye

Bende deneyeceğim ama inş. metabolizmayı iyice hızlandırıp çokca acıktırmaz.

12. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

bu günden itibaren denemeye başlıyorum ben kızlar sonuçları yazarım hadi bakalım :)

13. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye

Yahu kızlar ne güzel hoş da:DCimcime yazmış kilo verdim:D
    Cimcimecim ne kadar içiyorsun ne zaman içiyorsun yazda herkes ona göre ayak uydursun.Tadınıda yaz:DBize biraz açıklama var 5 kilo fazlam var vermem lazım:D:D:DBak deneyecem eğer mide bulanıtsından birşey olursa küserim:D:D:D
    HAYAL bebişim içince bana haber ver tadı nasıl bişe:D:D:D:D

14. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Hayatım bebeğim bi hafta içtim günlük bir saat sporla ve beyaz ekmek yemedim ama maalesef hiç kilo vermedim :D

Bende balsız içmeye karar verdim artık sabahları aç karnına ılık suya sirkeyi katıp içeceğim....

15. * MuCiZé *

* MuCiZé * Aktif Üye

kesinlikle katılıyorum,ben denemedim ama annem suya sirkeyi katıp içiyo ve faydasını gördü,yağları falan atıyomuş vücutdan anlayın:D:D

1 Ayda 8 Kilo (denenmiştir mutlaka okuyun) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. MUTLAKA OKUYUN MUTLAKA Kanuni Sultan Süleyman’ın Kral Fransuva’ya fermanı

kanuni dans fermanı kanuni sultan süleyman dans fermanı sultan süleyman fermanları süleymanın hikayeleri hikayeleri Ben ki sultanlar sultanı , hakanlar hakanı hükümdarlara taç veren Allah’ın yeryüzündeki gölgesi Akdeniz’in ve Karadeniz’in ve Rumeli’nin ve Anadolu’nun ve Azerbaycan’ın ve Şam’ın ve Halep’in Ve Mısır’ın ve Mekke ve Medine’nin Ve Kudüs’ün ve bütün Arap diyarının ve Yemen’in ve...
  2. yük ve yol <<mutlaka okuyun

Hamallık yaparken, iki nokta önemli... Yük ve yol... Ancak sırtına aldığın yükle istenen mesafeyi asabilirsen, ücret alabiliyorsun. Aksi olursa, sıkıntı çekiyorsun! Bunu düşünüyordum. Yanımdaki hamalla yola cıktık. İhtiyardı... ... Kendinden büyük bir yük almıştı. Benim sırtımda ise birkaç bavul vardı sadece, .........onunkinin çeyreği... Diyordum ki içimden "Çok gitmeden kıvrılırsa...
  3. kilo alamıyorsanız bu konuyu mutlaka okuyun!

kilo alamıyorsanız nesquik faydaları nesquik yararları Çevremizde kilo vermek isteyenlerin aksine kilo almak isteyenlerin de karşımıza çıktığına tanık olmuşuzdur. Çevremizde kilo vermek isteyenlerin aksine kilo almak isteyenlerin de karşımıza çıktığına tanık olmuşuzdur. Öncelikle enerji tüketiminin enerji harcamasından az olduğu durumlarda kilo alamama...
  4. baba olmak çok zor‏ mutlaka ama mutlaka okuyun

Adam oğlunun odasının önünden geçerken hayretle bakakaldı. Yatağı güzelce toplanmıştı ve odası hiç olmadığı kadar derli toplu görünüyordu. Sonra adam yastığın üzerine bırakılmış mektup zarfını farketti. Üzerinde -Babama- yazıyordu. Aklından geçen bin bir kötü düşünceyle mektup zarfını açtı ve titreyen elleriyle mektubu okudu: Sevgili baba; Sana bu satırları derin bir pişmanlık ve...
  5. ACI < Mutlaka Okuyun >

Acı Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım,duygularım,acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım.Yine ağlıyorum... Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum.Lütfen;bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  6. yeşim salkım nasıl kilo verdi 5 ayda 30 kilo vermiş mönüsü var mı

Ya kızlar bu sanatçıların kilo verme azmine bayılıyorum, bakın yeşim salkım 5 ayda tam tamına 30 kilo vermiş neler yemiş neleri kullanıp kullanmamış spor yapmış mı bu diyetle alakalı bilgi varsa bana verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  7. ayda en az 5 kilo zayıflamak isteyenler burayaaaaa lütfen okuyun :D

Bu diyetle bir aydan kısa sürede tam 5 kilo vereceksiniz. Hem de aç kalmadan. Yaza 1 ay gibi kısa bir süre kaldı; şu ana kadar fazla kilolarınızdan kurtulmak adına hiçbir hazırlık yapmadıysanız Beslenme Uzmanı Selahattin Dönmez'in hazırladığı "Son Dakika Diyetleri" tam size göre. Her bir diyet programı evde, 1 ay kendi kendinize rahatlıkla uygulayabileceğiniz şekilde hazırlandı....
  8. ''Ne Yaptıysam Bir Türlü Kilo Veremedim'' Diyorsanız Mutlaka Okuyun

kilo vermenin yolları kilo vermenin sırları Sevgili melekler, eğer siz de ''Ne yaptıysam kilo veremedim'' diyenlerdenseniz orada bir durun ve makalemizi bir okuyun. Mutalaka bir yerlerde hata yapıyorsunuz demektir. Bilinçsizce yaptığınız tehlikeli diyetlerin size ilerde birer sağlık sorunu olarak döneceğini unutmayın diyoruz ve kilo vermenin sırları hakkında bazı tüyolar vermek...
  9. Ramazanda Susamamanız İçin Bu İçeceği Mutlaka Tüketin! (Denenmiştir)

ramazanda susamamak için, oruçluyken susamamak için, yeşil ayran Sevgili melekler, geçen senelerde hangi programda izlemiştim hatırlamıyorum. Ramazan ayında susuzluğa karşı bir ayran tarifi verilmişti. Bu ayranı evde yaptım, içtik ve inanır mısınız ağustos ayına denk gelen Ramazan günlerinde dışarıda vakit geçirmemize rağmen hiç susuzluk hissetmemiştik. Aklıma gelmişken, özellikle çalışan...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. kilo vermeliyim

,
  2. acil 10 kilo vermeliyim

,
  3. acilen 10 kilo vermeliyim

,
  4. acilen kilo vermeliyim,
  5. 10 kilo vermeliyim,
  6. ne kadar kilo vermeliyim,
  7. acil 3 kilo vermeliyim,