1 Ayda 8 Kilo (denenmiştir mutlaka okuyun)

bende deneyeceğim inşallah işe yarar tamamen saldım kendimi toplamam lazım faydası olursa sanada dua edeceğim cimcime prenses paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık

Kızlar midesi iyi olan herkes denesin mide sorunu ve tansiyon sorunu olana önermem ama bende mükemmel sonuçlar var özelliklede bacaklarım selelütlerim gitti ya inanamıyorum tabi ben bisekletede biniyorum herkes bol kilo vermeler öpt

Bende bir kere denemiştim bunu, sabahları bir bardak ılık suya bir tatlı kaşığı elma sirkesi bir tatlı kaşığı bal, sadece sabah içmiştim, dolaşım sistemine gerçekten etkisi var, ben gerci balı sabahları çay yada süte karıştırıpda içiyorum, bağırsakları çalıştırıyor, sık idrar çıkartıyor yanlız bu yüzden bol su içmeniz gerek kızlar bunu ihmal etmeyin, gerçi ne diyeti yaparsanız yapın mutlaka bol su..

paylasım icin tesekkürler canım ama bişeyi merak ediyorum ac karnamı tok karnamı iciliyor bu elma sirkesi her yerde sabah ac karna deniliyor ama burda tok karna denmiş hangisi dogru acep??

ya bende denicem bunu.. ama anlamadığım birşey var.cimcime kardeş bu 4 su bardağı karışımı bir gündemi tüketicez????....ama kafama yattı bi deneyelim bakalım

Geri