1 Ayda 8 Kilo (denenmiştir mutlaka okuyun)

ben şems aslan kahvesini denedim 5-6 gün içtim 2 kilo verdim. Sadece yediklerime dikkat ettim. metabolizmayı çok güzel çalıştırıyor. Yemeklerden önce 20-30 dk önce içiyosun.

Canım ben sirkeyi sade içtim aylarca zararı olmadı faydası olduki siz karışım halinde içiyorsunuz.... Sirkeyi ben çok kullandım... Sivilcelerede iyi geliyor...

Bende 5 kaşık sirkeyi bardak olarak okumuşum. Buyüzden nerdeyse sırf sirke içtim ama zor içtim çok açıydı. Sen nasıl içtin ya :D

Tamam bu iyi hoşda her yerde yemeklerden önce diyor burda sonra , hangisi doğru ?
Bazı sayfalarda sonra içersen kilo aldırır yazıyor . Kafam karıştı valla :)

Soya sütüyle gelen gençlik ve sağlık

Ben Asyanın en güzel ülkesinde yaşıyorum.Asya ırkı zayıftır.Nedenini buldum! Soya! Soya hemen hemen her yemekte var.Turşuları lahanadan yapılıyor.İnek sütü yerine soya sütü içiyorlar.Ben bu ülkeye geldiğimden beri türk yemeklerine devam etmiştim ama maalesef 70 kiloya ulaştım.Dün fitness klubüne yazıldım.Oradaki öğretmenim bana türk yemeklerini özellikle sabah kahvaltısında türk usülünü unut dedi.Ne yani onlar gibi kahvaltıda yemek yiyeceğim hem de balık yemekleri iiiğğğ...Ama gerçek şu ki Soya sütü tansiyonu dengeleyip,kolestrolü düşürüyor,vücuttaki tüm yağların yakılmasında yardımcı oluyor.Ve en güzeli cildi gençleştirip parlaklık veriyor.
Kimçi asyanın turşusu.Kimçisiz yemek yenmez burada.Lahanadan yapılan bu yiyecek bana diyet yemeği olarak verildi.
Pirinç asyanın valgeçilmezi...Haşlanmış pirinç inanmayacaksınız ama diyet yemeğim! Çünkü yağsız ve tuzsuz (1 bardak pirinci 1,5 bardak su ile haşlayacaksınız.) İçinde bol vitamin varmış...
Ginseng yağları erittiği gibi iltihap söktürme,kolestrol dengeleme,cinsel gücü arttırma,metabolizmayı hızlandırma,tansiyon dengeleme,gençleştirme,kan yapıcı,hareret veririci(kış günlerinde tüketilirse vücudun ısısını oldukça yükseltiyor),kanseri engelliyor.,böbrek hastalıklarına da iyi geliyor. yalnız kalp hastalarına kesinlikle önerilmiyor.
Yeşillikler Adını hala bilemediğim 100 lerce çeşit yeşillik var burada.Ben yemeklerle birlikte bazende kahvaltıda yiyorum.Ama şimdi diyet yemeğime eklendiği için bakalım ben asyanın kalbindeki ülkenin yemekleriyle kaç kilo vereceğim.(bu arada dün başlamama rağrem şimdiden 1 kilo vermişim^^)

Geri