gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

1 Ayda Selülit Tedavisi

Konu, 'Selulit çözümleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1 ayda sıkılaşma Ege Üniversitesi Ege Meslek Yüksekokulu Cilt Bakımı ve Güzellik Programı’nda uygulanan yöntemle 1 ayda selülit bulunan bölgede 4 cm incelme sağlanıyor. Öğretim Görevlisi Nursel Altunkaynak ANKA’ya yaptığı açıklamada kan dolaşımı bozukluğuna yol açarak, bacaklarda ağrı ve halsizliğe de neden olan selülitin, uygulanan programla ortadan kaldırıldığını açıkladı. Nursel Altunkaynak, “Haftada 2 ya da 3 kez uygulanacak ve toplam 12 seans süren bakım sonrası selülitli bölgede 4 santim incelme sağlanıyor. Kalın tabaka inceliyor, dokularda sıkılaşma görülüyor” dedi. Selülitin kan dolaşımı bozukluğuna yol açarak, bacaklarda ağrı ve halsizliğe yol açtığını kaydeden Altunkaynak, “Doku bozulması sonucu gevşeme başlar. Bu da vücut dokusunun çirkin bir görüntü kazanmasına neden olur” diye konuştu.
    Selülitle savaşta beslenme önemli

Uyguladıkları bakım ile içinde iyotça zengin deniz otu, yağ parçalama özelliğine sahip bitkiler, yosun, kakao, portakal özü, jajoba gibi maddelerin yer aldığı serum ve kremlerin kullanıldığını açıklayan Altunkaynak, “İşlem ortalama 1 saat sürmekte. Bakım uygulanan bölge 20 dakika kadar strech içinde bekletilmektedir” dedi. Selülitle savaşta beslenmeye özen gösterilmesi gerektiğini kaydeden Altunkaynak, “Bol su içilmesi ve düzenli egzersiz yapılması gerekmekte. Mevcut bir hormon bozukluğu varsa mutlaka tedavi edilmelidir” diye konuştu. Altunkaynak, selülütin yaş veya kiloyla ilgisi olmadığının altını çizerek, “Çok zayıf insanlarda bile selülitle karşılaşıyoruz” dedi.(

1 Ayda Selülit Tedavisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. selülit tedavisi

selülit tedavisi

Selülit derinin alt tabakasında, yağ dokusunun hemen çevresinde meydana geliyor. Selülitler derinin üst bölümünde pütür pütür bir görüntü bırakırken ve fiziksel olarak da kendine güvensizliğe sebep olabiliyor. Yağ hücrelerinin fazla yağı depolamasının ve östrojen hormonunun da etkisiyle bu hücreler genişler. Kan dolaşımı giderek yetersizleşmeye başlar. Yağ hücrelerinin genişlemesi ise yağ...
  2. Son Moda SelÜlİt Tedavİsİ

Son Moda SelÜlİt Tedavİsİ

Arkadaslar doktorum selülit ve zayıflamak icin BOSWELLİA SERRATA ve BROMELAİN bitkilerinin hapını verdi.ikisini kombine kullan dedi gercekten iki haftadır kullanıyorum inanılma iyi geldi hepinize tavsiye ediyorum.Eczanlerde satılıyor ben ikisinide aynı markanınkini aldım ,cok cesitli markalar vsr tercih sizin.yalnız beni yanıltmaya kalktılar bunların ıcınde oldugu cesitli markalar var ,karısım...
  3. Dersimiz selülit tedavisi

Dersimiz selülit tedavisi

Selülit derinin alt tabakasında, yağ dokusunun hemen çevresinde meydana geliyor. Selülitler derinin üst bölümünde pütür pütür bir görüntü bırakırken ve fiziksel olarak da kendine güvensizliğe sebep olabiliyor. Yağ hücrelerinin fazla yağı depolamasının ve östrojen hormonunun da etkisiyle bu hücreler genişler. Kan dolaşımı giderek yetersizleşmeye başlar. Yağ hücrelerinin genişlemesi ise yağ...
  4. Selülit Tedavisi Yöntemleri

Selülit Tedavisi Yöntemleri

selülit tedavisi için selülit gideren yöntemler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda kadınların kabusu halini alan selülit hakkında bilgiler sunuyor ve selülit giderici yöntemler hakkında da bilinmesi gereken bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Selülitler nasıl geçer diyen tüm hanımlar buyrun aradığınız selülit giderici yöntemler burada! Yazın yaklaşmasıyla birlikte kadınların en büyük...
  5. Selülitlere  Velasmooth tedavisi

Selülitlere Velasmooth tedavisi

Selülit kadınların korkulu rüyasıdır. Sütun gibi bacakların yaşımıza oranla portakal kabuğu görünümü almasını hiç bir kadın istemez ama ne yazık ki selülitle başa çıkmak hiç de kolay değildir. Selülit problemi bacaklarımızı, kollarımızı esir almadan önce düzenli spor yaparak, sağlıklı beslenmeye dikkat ederek önlem alabiliriz. Peki bacaklarında selülit oluşmuş bayanlar için yolun sonu mudur?...

Sayfayı Paylaş