gebe
  1. cido84

cido84 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    18

1 çocuk yetmez 2. yi istiyorum diyenler..

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında cido84 tarafından paylaşıldı.

selam 25 yaşındayım, 4 yıllık evliyim.. 3 yaşımda kızım var, çok tatlıdır:) şimdi 2. bebği düşünüyorum ama ilk kezmiş gibi heyecanlıyım, siz ne dersiniz melekler:)

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında tabiki bu sizin bileceğiniz bir şey doğdu doğana kadar zaten aralarında bayağı fark olacaktır ama şunu tecrübelerime dayanarak söylüyorumki ikinci bebekler çok farklı oluyor ilkinde fazla birşey annelik olarak anlayamıyorsunuz çünkü acemiliginize geliyor ama ikincide çok daha rahat ve tecrübeninde vermiş olduğu bilgilerle fazla zorlanmıyorsunuz...

3. cido84

cido84 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkürler mawi, aslında hala korkuyorum.. kızımda zorlanmadım fazla ama hiç beklemediğim bir anda olmuuştu, şimdi karar vererek isteyerek olsun istiyorum, senin kaç tane var?

4. rapsodl

rapsodl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaaa arkadaşlar 7 yıllık evliyim 5 yaşında kızım var 2. bebeği bi istiyorum bi istemiyorum yaşım 29 kararsızım aslında böyle ii ama çevdeme hep 2 çocuk ben bi kızla kaldımm eşimle kan uyuşmazlığımız var kararsızım yardım lütfenn

1 çocuk yetmez 2. yi istiyorum diyenler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İngiltere Manhunt 2'yi yasakladı

İngiltere Manhunt 2'yi yasakladı

İngiliz sansür kurulu, 10 yıldır ilk kez yaptığı bir uygulamayla "Manhunt 2" adlı video oyununu, şiddet ve sadizm içerdiği gerekçesiyle yasakladı. İngiliz Film Sınıflandırma Kurulu (BBFC), aldığı kararla, daha önce tartışmalara yol açan "Grand Theft Auto" adlı video oyununun da yapımcısı Rockstar Games’in "Manhunt 2" oyununun satışını ülke çapında yasakladı....
  2. 1-2 Yaş Arası Çocuk Gelişimi

1-2 Yaş Arası Çocuk Gelişimi

17 aylık bebek gelişimi 17 aylık bebek neler yapar 31 gelişimi 1 2 yaş 20 neler yapabilir 13-15 Aylar Bu dönem çocuğunuzun pek çok şey öğrenip, pek çok gelişim yaşayacağı bir dönemdir. Her ne kadar çocuğunuzdaki gelişmeler ilk bir sene içerisinde gözlemlediğiniz gelişmeler kadar hızlı ve dikkat çekici olmasa da bu üç aylık dönemin sonuna doğru fiziksel, algısal ve sosyal gelişimindeki...
  3. 2 hece 1 kelime yetmez...

2 hece 1 kelime yetmez...

2 HECE 1 KELİME YETMEZ Bir bos sayfa farzet beni satirlarimi güzel cümlelerinle doldur cicekli kalpli resimlerle süsle bos kalan köseleri.... Her satirda anlat sevgini beni ve ikimizi.... Kalbinin sesi olsun cümlelerin elinin titreyisini gözlerinin dolusunu icindeki heyecani anlatsin.... Her hece sen koksun okudukca seni kalbime cümlelerini aklima kaziyim... Her söz senden bir parca...
  4. 2. çocuğu istiyoruz ama olmuyor

2. çocuğu istiyoruz ama olmuyor

slm arkadaslar benım ıkı bucuk yasında bı oğlum var hemde bı kerede hamıle kalmıştım ona ve şimdi ikinciyi istıyoruz özellıklede eşim çok istıo 4 aydır korunmuyoruz ama olmuyo eşime bı evlat daha vermek ıstıyorum bunun için çok üzülüyorum..bakalım adetıme 4 gun kaldı acaba kanda çıkarmı varsa??? ben yıne o duyguyu yaşadım Allahım yaşamayanlara benden önce nasıp etsın inşallah..
  5. 1-2 Yaş Çocuğu Neler Yemeli ?

1-2 Yaş Çocuğu Neler Yemeli ?

Oğlum 1.5 yaşında ve yemek seçiyor, ben de üstelemiyorum ama yanlış yaptığımı da biliyorum.Lütfen bana 1-2 yaş çocuğu beslenmesi hakkında bilgiler verirmisiniz ?

Sayfayı Paylaş