gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

1 den 10 a kadar çince sayıların yazılışı var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1den on a kadar çince sayılar lütfen sayı olarak yazar verirseniz sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Çince rakamları aşağıda listeledik. Umarız işinize yarar. :)

1 den 10 a kadar çince sayıların yazılışı var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu kadar büyük ağaç gören var mı?

bu kadar büyük ağaç gören var mı?

türkiyenin en büyük ağacı bursadaki büyük ağaç türkiyedeki en ağaç bursadaki türkiyenin ağaçları Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 768x1024. Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 1024x768. Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyunu Görmek İçin Tıklayın.Gerçek Boyut 768x1024....
  2. Çince Dersleri Ders 1: Fonetik, Merhaba

Çince Dersleri Ders 1: Fonetik, Merhaba

çince nasılsın çince nasılsın ne demek günaydın merhaba selam Kızlar Çince dünyada en çok kullanıcısı olan dildir...Bütün dünya konuşuyor biz niye konuşamayalım demi ama..Şimdi hep birlikte çince öğrenicez... Çin fonetik alfabesine giriş yapacağız Çince ilk dialogları öğreneceğiz (Merhaba, Görüşmek üzere) Çin karakterleri ile ilk tanışmayı gerçekleştireceğiz Birinci Dersin İçeriği: •...
  3. iclal aydın seni seviyordum sözleri var mı

iclal aydın seni seviyordum sözleri var mı

kızlar iclal aydın ın seslendirdiği seni seviyordum şarkısının sözleri varsa teşekkür ediyorum.
  4. 1. Abdülhamit Nasıl Öldü bilen var mı

1. Abdülhamit Nasıl Öldü bilen var mı

Tarih konusunda bilgi sahibi olan arkadaşlarım var ise bana 1. Abdülhamit Nasıl Öldü yazarsa çok sevinirim. Şimdiden 1. Abdülhamit ölümü hakkında ki bilgiler için çok tşkler.
  5. 1. Abdülhamit Kimdir biyografisi var mı

1. Abdülhamit Kimdir biyografisi var mı

Selam arkadaşlar aranızda tarih ile ilgili ve tarih ile bilgili arkadaşlarımdan 1. Abdülhamit Kimdir diye bilgi paylaşmalarını rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş