gebe
  1. bonusum

bonusum Forum Okuru

1. dünya savaşında osmanlı devletinin yeri ve önemi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında bonusum tarafından paylaşıldı.

1. dünya savaşında osmanlı devletinin yeri ve önemi(acill)

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
1. dünya savaşında osmanlı devletinin yeri ve önemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1. dünya savaşında osmanlı devletinin savaştığı cepheler

1. dünya savaşında osmanlı devletinin savaştığı cepheler

1 dünya savaşında osmanlının savaştığı cepheler osmanlı devletinin savaştığı cepheler osmanlının 1dünya savaşında osmanlı devletinin 1 dünya ** Kendi toprakları üzerindeki cepheler : Taarruz Cepheleri : * Kafkas * Kanal Savunma Cepheleri : * Çanakkale * Irak * Suriye -Filistin * Hicaz - Yemen ** Müttefiklerine yardım için savaştığı cepheler : * Romanya * Makedonya * Galiçya Kafkas...
  2. 1.dünya savaşında osmanlının yeri

1.dünya savaşında osmanlının yeri

1dünya savaşında osmanlının yeri 1. Dünya Savaşında Osmanlı'nın yeri ve durumu tam olarak neydi ? Bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz ?
  3. 1. dünya savaşında hangi yerler işgal edildi

1. dünya savaşında hangi yerler işgal edildi

1. dünya savaşındaki işgal edilen yerler nerelerdir. 1. dünya savaşından sonra nereler işgal edilti, daha doğrusu kimler nereleri işgal altına aldı teşekkürler.
  4. osmanlı devletinin yenildiği savaşlar hangileridir ?

osmanlı devletinin yenildiği savaşlar hangileridir ?

Osmanlının yenildiği savaşlar osmanlı devletinin kaybettiği savaşlar hangileridir bilgi rica ediyorum.
  5. 1.dünya savasında osmanlı devleti hangi cephe olan harita varmı?

1.dünya savasında osmanlı devleti hangi cephe olan harita varmı?

1.dünya savasında osmanlı devleti hangi cephe olan harita varmı? lazım lütfen çabuk olur musunuz ?

Sayfayı Paylaş