1 günde 2 kilo nasıl verilir??

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında crazyseni_ tarafından paylaşıldı.

 1. Elbette 1 günde 2 kilo vermek diğer uzun diyetlere oranlara çok daha yıpratıcı olacaktır. Ancak bazı durumlarda örneğin askerlik ya da polislik sınavları için 1 veya 2 kilo fazlası olanlar deneyebilirler. Bu diyete bir tür açlık grevi de denebilir. Gün boyunca kesinlikle hiçbir katı gıda yenilmemelidir. Bol sıvı tüketilmeli ama şeker kullanılmamalıdır.
  1 günde 2 kilo verdiren diyette, günde en az sekiz bardak su içilmesi gerekmektedir.
  1 günde 2 kilo nasıl verilir diyenlerin, gün içerisinde arzu ettikleri kadar, şekersiz, kremasız, ve de sütsüz kahve, ve çay içebileceklerini belirtmemiz gerekmektedir.
  Açlık diyetinde kalorisiz meşrubat içilebilir, kalorisiz meşrubatın bulunmaması halinde ise, maden suyu, ya da soda tüketimi gerçekleştirilebilir.
  Yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi, açlık diyeti olan 1 günde 2 kilo verdiren diyet uygulamasının, doktor kontrolü dışında üç günden fazla uygulanması, kesinlikle sakıncalıdır, gerçekleştirilmemelidir.:ohoh:
  zekiye_20_demirkan ve Asena_Sule bunu beğendi.
 2. ben diyet olayına karşıyım yani saçma geliyor bana kilo vermek demek tek düznde gitmek değil her gıda dan az az alacaksın herşeyi yiyeilirsin ama çok az tadımlık buna dikkat edersen çauk kilo verirsin bide en önemlisi gzersiz tbki bide bol su içmek ben hep böyle kşlo verdim ve formumu korudum şuan ilaçalrdan doalyı bende kilo aldım ve zayıflama karar ı aldım spor yapıyorum evde ekmek yemiyorum bide azama sık yiyortum
  smiley bunu beğendi.
 3. bi müsil ilacini yut hemen gider iki kilo hahaha
 4. bu diyet beni bitirir kız çok etkili ama gerçekten de yıpratıcı:)
 5. valla ben denemeyi düşünüyorum şurda evlenmeden 80 kiloydum 4 ay önce 20 kilo vermiştim :D:D şimdi 64 kiloyum evliliğin rahatıyla aldımışım 4 kilo :uhu:
  *LAVİNNYA* bunu beğendi.
 6. sizlerden bazıları karşı çıkıyor ama 2 gün sonra taekwondo maçım var ve 44 kiloda çıkacam şu an 46 kiloyum ne yapayım acil durumlarda diyeti herkeze öneririmmm.....(maçımdan daha yeni haberim oldu)
 7. benimde 3 gün sonra judo maçım var ve 57 kilo olmam lazım ben 60 kiloyum ve şeker hastasıyım bununla ilgili acil diyet lazım:(

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. 1 günde 2 kilo nasıl verilir

  ,
 2. 1 günde 2 kilo

  ,
 3. 1 günde 2 kilo verdiren diyet

  ,
 4. günde 1 kilo nasıl verilir,
 5. bir günde iki kilo nasıl verilir,
 6. 1 günde 7 kilo nasıl verilir,
 7. bir günde 2 kilo nasıl verilir,
 8. 1 günde 3 kilo nasıl verilir,
 9. 1 gunde nasil kilo verilir,
 10. bir gunde iki kilo,
 11. bir günde nasıl kilo verilir,
 12. 3 gunde 2 kilo nasil verilir,
 13. 1 günde 6 kilo nasıl verilir,
 14. 1 günde 5 kilo nasıl verilir,
 15. 2 gunde nasil kilo verilir