1 günde 2 kilo nasıl verilir??

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında crazyseni_ tarafından paylaşıldı.

1. crazyseni_

crazyseni_ New Member

Elbette 1 günde 2 kilo vermek diğer uzun diyetlere oranlara çok daha yıpratıcı olacaktır. Ancak bazı durumlarda örneğin askerlik ya da polislik sınavları için 1 veya 2 kilo fazlası olanlar deneyebilirler. Bu diyete bir tür açlık grevi de denebilir. Gün boyunca kesinlikle hiçbir katı gıda yenilmemelidir. Bol sıvı tüketilmeli ama şeker kullanılmamalıdır.
    1 günde 2 kilo verdiren diyette, günde en az sekiz bardak su içilmesi gerekmektedir.
    1 günde 2 kilo nasıl verilir diyenlerin, gün içerisinde arzu ettikleri kadar, şekersiz, kremasız, ve de sütsüz kahve, ve çay içebileceklerini belirtmemiz gerekmektedir.
    Açlık diyetinde kalorisiz meşrubat içilebilir, kalorisiz meşrubatın bulunmaması halinde ise, maden suyu, ya da soda tüketimi gerçekleştirilebilir.
    Yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi, açlık diyeti olan 1 günde 2 kilo verdiren diyet uygulamasının, doktor kontrolü dışında üç günden fazla uygulanması, kesinlikle sakıncalıdır, gerçekleştirilmemelidir.:ohoh:

zekiye_20_demirkan ve Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Well-Known Member

ben diyet olayına karşıyım yani saçma geliyor bana kilo vermek demek tek düznde gitmek değil her gıda dan az az alacaksın herşeyi yiyeilirsin ama çok az tadımlık buna dikkat edersen çauk kilo verirsin bide en önemlisi gzersiz tbki bide bol su içmek ben hep böyle kşlo verdim ve formumu korudum şuan ilaçalrdan doalyı bende kilo aldım ve zayıflama karar ı aldım spor yapıyorum evde ekmek yemiyorum bide azama sık yiyortum

smiley bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Well-Known Member

bi müsil ilacini yut hemen gider iki Kilo hahaha

4. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Hamiş Melek

bu diyet beni bitirir kız çok etkili ama gerçekten de yıpratıcı:)

5. *BİRİCİK*

*BİRİCİK* Member

valla ben denemeyi düşünüyorum şurda evlenmeden 80 kiloydum 4 ay önce 20 kilo vermiştim :D:D şimdi 64 kiloyum evliliğin rahatıyla aldımışım 4 kilo :uhu:

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
1 günde 2 kilo nasıl verilir?? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sağlıklı Nasıl Kilo Verilir

ne zaman kilo verilir ne kadar zamanda kilo verilir [B][COLOR=#ff0000]Malum kış aylarında kilo vermek zordur ve aldığımız kiloları kalın giysilerle kamufle etmekte oldukça kolaydır :D:D Kızlar aramızda diyet yapan melekler var hem onlara faydalı olmak hemde bilmeyenlerin öğrenmesi için nasıl sağlıklı kilo verilir araştırdım...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]İşte...
  2. 10 günde 5 kilo nasıl verilir?

10 kilo nasıl verilir 6 kilo nasıl verilir 20 günde 10 5 5 verebilirim [B]10 günde 5 kilo vermeniz için işte uzmanların size önerileri bakın bu kadar kısa zamanda 5 kilo nasıl veriliyormuş hep birlikte öğrenelim=) Dünyaca ünlü sağlık dergisi Men’s Health tarafından yayınlanan bir yazıda 10 gün içinde 5 kilo vermek için yapılması gereken 6 şey listeleniyor. İşte 10 günde 5 kilo vermek için 6...
  3. Üzüm diyetiyle 3 günde 3 kilo nasıl verilir?

3 kilo nasıl verilir 3 günde nasıl kilo verilir üzüm [B]Yaz mevsiminin en büyük ayrıcalıklarından biri bol çeşitlerde meyvelerin olması.İşte bunlardan biri olan üzümle kilo verebileceğinizi biliyormuydunuz? Oldukça sağlıklı olan üzüm meyvesiyle bakalım nasıl kilo verebiliyoruz Üzüm diyeti, mevsim değişimlerinde vücudun tüm ihtiyacını karşılayacak kadar dengeli ve pratik bir diyet. Toksinlerden...
  4. Uykuda nasıl kilo verilir?

nasıl kilo verilir uykuda kilo verme uykuda vermek uyurken verme uyurken vermek [B]Uzmanlara göre düzenli uyuyarakta kilo verrebiliyoruz.Bakalım uykunun kilo verilmesinde ki etkileri nelermiş? Yapılan çalışmalar uykunun iyi alınmasının zayıflamaya yardımcı olduğunu ortaya koydu. Uzun ve kaliteli uykunun sağlık açısından da çok önemli olduğu belirtiliyor....
  5. 2 günde 2 kilo :)))

[COLOR=#000000][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#ff8c00]Dikkatli uygulandığında ve iki gün aşılmadığında 2 günde 2 [/COLOR][URL="http://www.diyetist.com/etiket/kilo/"][COLOR=#ff8c00]kilo[/COLOR][/URL][COLOR=#ff8c00] verdiren [/COLOR][URL="http://www.diyetist.com/etiket/diyet/"][COLOR=#ff8c00]diyet[/COLOR][/URL][COLOR=#ff8c00] sağlığı bozmaz. Masum bir şok diyettir ve günlük...

Sayfayı Paylaş