gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

1 Haftada 3 Kilo verdiren diyet

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

haftada 3 kilo verdiren diyetler 1 haftada 3 kilo verdiren diyet diyet bir 1 diyetler
    Aç kalmadan yemek düzeninizi bozmadan ekstra harcama yapmadan bir haftada 3 kilo vermeye ne dersiniz? Diyet yapmak her zaman için zordur Diyetin psikolojik baskısıuygulanması son derece zor diyet tariflerinin varlığı ve kendine özel yemek yapma zorluğu birçok kadını diyetten vazgeçirir

Evinizde pişirdiğiniz yemeklerle de diyet yapmanız mümkün Ama bunun için bilmeniz gereken hangi besinin ne kadar ve neyle yemeniz gerektiğiGünlük 1100 kalori olan bir diyetle düzenli uygulama sonucu 10 günde 4 kilo vermeniz mümkün Bu arada bol bol sıvı almayı da ihmal etmemeniz gerekir
    woman-diet-food-choice.jpg

Not: Bu diyet şeker kalp ve böbrek hastaları için uygun değildir

1Gün
    Kahvaltı
    Şekersiz çay30 gr peynir 1 dilim kepek ekmeği 1 domatesyeşil biber
    Saat 10 00
    100 gr meyva
    Öğle
    1 kase mercimek çorba 200 gr ızgara köfte 4 çorba kaşığı bezelye havuç garnitürü 1 tabak az yağlı salata
    Saat 16 00
    100 gr meyva
    Akşam
    2 adet yağsız karnıyarık2 çorba kaşığı pilav 1 tabak yağsız salata
    Gece
    100 gr meyva

2Gün
    Kahvaltı
    240 gr light süt25 gr kepek bisküvi100 gr muz 1 domates salatalık
    Saat 10 00
    100 gr meyva
    Öğle
    2 adet biber dolması 3 çorba kaşığı spagetti 150 gr light yoğurt 1 tabak yağsız salata
    Saat 16 00
    Yarım haşlanmış mısır
    Akşam
    1 kase domates çorba 8 çorba kaşığı kıymalı ıspanak100 gr light yoğurt1 dilim kepek ekmeği[​IMG] salata
    Gece
    100 gr meyva

3Gün
    Kahvaltı
    1 yumurta ile menemen25 gr kepek ekmeği1 havuçsalata
    Saat 10 00
    100 gr meyva
    Öğle
    1 kase ezogelin çorba1 5 porsiyon tavuk döner 1 tabak az yağlı salata
    Saat 16 00
    100 gr meyva
    Akşam
    Balık(serbest) az yağlı salata
    Gece
    150 gr meyva
    yemek düzenininizin alt üst olması

Son düzenleme: 6 Ağustos 2016
  2. busra

busra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emeğinize sağlık güzel paylaşım olmuş tam benlik

3. tubitt

tubitt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Bu menüyü sevdim canım :)
    emeğine sağlık

4. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    menü çok güzel yapabilirm bunu .çok teşekkürler.

5. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunları bile yemediğim halde alıyorum:(

6. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    valla o kadar yapıyorum sporda yapıyorum veremıyorum neden bılmıyorum

7. aysel comerdova

aysel comerdova Forum Okuru

bunlari denemiycem. sabahtan aksama kadar ac kalicam. aksam az yiycem. mesela meyve su cay/ :23:

1 Haftada 3 Kilo verdiren diyet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 Haftada 8 Kilo Verdiren Lahana Diyeti

1 Haftada 8 Kilo Verdiren Lahana Diyeti

bir haftada 5 kilo verdiren diyet 1 haftada 5 kilo verdiren diyet bir 8 7 Kadinlar arasinda lahana çorbasi olarak anilan bu sebze çorbali diyet, mucizevi bir biçimde bir haftada tam 8 kilo verdiriyor melekler...Yalniz bu diyeti yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var; kendinizi çok fazla yormamalı, bol su içmeli ve ekstra vitamin almalisiniz. Acil olarak zayıflamam kilo vermem gerek...
  2. Haftada 3 kilo verdiren salata diyeti

Haftada 3 kilo verdiren salata diyeti

Ünlü Diyetisyen Aşkın Yüksel'in hazırladığı bir diyet uygulamasından bahsedeceğiz bu yazımızda. Sevgili Melek'ler, bu diyet haftada 3 kilo verditiyor ve tüm öğünleri salatalardan oluşuyor. Haliyle adıda salatada diyeti oluyor :D:D 5 öğün olarak planlanan diyette salataları farklılaştırabilirsiniz. Birinci gün Sabah 75 gram siyah üzüm, 120 gram kavun ve yarım papayadan oluşan bir meyve...
  3. 1 Haftada 5 Kilo Verdiren Patates Diyeti Denemeye Hazır mısınız?

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Patates Diyeti Denemeye Hazır mısınız?

Patates Diyeti İle Zayıflama Patates Diyeti Menüsü 1 haftada 5 kilo verdiren diyet Fazla kilolarınızdan kurtulmak için her şeyi denemeye hazırsanız, düşük kalorili diyetlerle vücudunuza şok etkisi yapın. Sabah, öğle ve akşam patates destekli menü ile zayıflayın. Patates diyet sayesinde aldığınız günlük kalori miktarı 600 kcal civarında olacaktır. Düşük kalorili bu diyeti vücut dengenizi...
  4. 1 haftada 7 kilo verdiren Ender Saraç' ın diyeti

1 haftada 7 kilo verdiren Ender Saraç' ın diyeti

Bir haftada 7 kilo verdiren diyet sayesinde kısa sürede haftada 7 kilo kadar incelebilirsiniz. Sizlere tavsiyem bu tarz ağır ve düşük kalorili diyetlere başlamadan önce kesinlikle uzman doktorunuza danışmanızdır. Bir haftada 7 kilo ağır bir diyet programı olacağı için gereken kontrolleri yaptırmadığınız takdirde ciddi sağlık sorunları ile karşılaşmanız mümkün. Sizlerle paylaşacağım haftada...
  5. Ayça kaya'nın  1 haftada 3.5 kilo verdiren diyeti

Ayça kaya'nın 1 haftada 3.5 kilo verdiren diyeti

Dr. Ayça Kaya'nın diğer diyet listelerini forumda gördüm ama buna denk gelmedim. Yine Doktorum programında vermişti bu listeyi. Her ne kadar 1 hafta 3.5 kg deseler de herkesin aynı oranda kilo verebileceğini sanmıyorum, kilosu çok olanlar muhtemeldir ki daha fazla verirler. Bu listeyi sizlerle paylaşmak istedim. Sabah (Saat 07.30-08.00 gibi) 1 dilim peynir ya da 1 tane yumurta 2 dilim ekmek...

Sayfayı Paylaş