gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Patates Diyeti Denemeye Hazır mısınız?

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Patates Diyeti İle Zayıflama Patates Diyeti Menüsü

1 haftada 5 kilo verdiren diyet

Fazla kilolarınızdan kurtulmak için her şeyi denemeye hazırsanız, düşük kalorili diyetlerle vücudunuza şok etkisi yapın.
    Sabah, öğle ve akşam patates destekli menü ile zayıflayın. Patates diyet sayesinde aldığınız günlük kalori miktarı 600 kcal civarında olacaktır. Düşük kalorili bu diyeti vücut dengenizi bozmamak için 1 haftadan fazla yapmamalısınız...

1. Gün

Sabah : 2 orta boy patates – haşlanmış olarak tüketin
    Öğle : 2 orta boy patates – haşlanmış olarak tüketin
    Akşam : 3 orta boy patates – haşlanmış olarak tüketin

2. Gün

Akşam : 2 orta boy patates – haşlanmış olarak tüketin

3. Gün

Akşam : 3 orta boy patates – haşlanmış olarak tüketin

4. Gün

Sabah : 1 elma, 2 mandalina
    Akşam : 2 but tavuk ızgara, haşlama, yeşil salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

5. Gün

Öğle : 1 elma 2 mandalina
    Akşam : 2 porsiyon balık ya da bonfile, karışık salata

6. Gün

Öğle : 1 elma 1 portakal
    Akşam : 2 porsiyon balık veya bonfile (karışık salata, 1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

7. Gün

Öğle : Patates salatası, yeşil soğan ve 1 tatlı kaşığı sıvı yağ
    Akşam : 3 yumurta teflon tavada, yeşil salata

deli_aşık, hatiss ve esra2012 bunu beğendi.
  2. Gurbetci23

Gurbetci23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bu diyeti uygalayan varmi ki

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Patates Diyeti Denemeye Hazır mısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 Haftada 3 Kilo verdiren diyet

1 Haftada 3 Kilo verdiren diyet

haftada 3 kilo verdiren diyetler 1 haftada 3 kilo verdiren diyet diyet bir 1 diyetler Aç kalmadan yemek düzeninizi bozmadan ekstra harcama yapmadan bir haftada 3 kilo vermeye ne dersiniz? Diyet yapmak her zaman için zordur Diyetin psikolojik baskısıuygulanması son derece zor diyet tariflerinin varlığı ve kendine özel yemek yapma zorluğu birçok kadını diyetten vazgeçirir Evinizde...
  2. 1 Haftada 8 Kilo Verdiren Lahana Diyeti

1 Haftada 8 Kilo Verdiren Lahana Diyeti

bir haftada 5 kilo verdiren diyet 1 haftada 5 kilo verdiren diyet bir 8 7 Kadinlar arasinda lahana çorbasi olarak anilan bu sebze çorbali diyet, mucizevi bir biçimde bir haftada tam 8 kilo verdiriyor melekler...Yalniz bu diyeti yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var; kendinizi çok fazla yormamalı, bol su içmeli ve ekstra vitamin almalisiniz. Acil olarak zayıflamam kilo vermem gerek...
  3. Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistr)

Patates diyeti bir haftada 5 kilo(denenmistr)

patates diyeti patates diyeti yaptım yapan varmı yapanlar ile zayıflayanlar eveettttt arkadaşlar sizinle patates diyetini paylaşmak istedim kendim denedim hatta su anda bile bu konuyu acarken patates yiyorum bugün 7.günüm diet bitio 4 kilo werdim ama laf aramızda diette kaçamak çok yaptm eğer yapmasaydım 5-6 kilo werirdim:D yalnız baştan söleyeyim patates war ben bu dieti yapabilirim die...
  4. Megan Fox'un Haftada 5 Kilo Verdiren Diyeti!

Megan Fox'un Haftada 5 Kilo Verdiren Diyeti!

Bu sayfa; Megan Fox'un Haftada 5 Kilo Verdiren Diyeti konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların her zaman kilolarıyla başları derttedir. Hele de sürekli göz önünde olan ünlüler için kilo bir kabustur. Bunun için sık sık diyet listeleriyle gündeme gelen ve her daim bakımlı ve hoş görünmek zorunda olan ünlülerden Megan Fox'un haftada 5 kilo verdiren diyetiyle...
  5. Ayça kaya'nın  1 haftada 3.5 kilo verdiren diyeti

Ayça kaya'nın 1 haftada 3.5 kilo verdiren diyeti

Dr. Ayça Kaya'nın diğer diyet listelerini forumda gördüm ama buna denk gelmedim. Yine Doktorum programında vermişti bu listeyi. Her ne kadar 1 hafta 3.5 kg deseler de herkesin aynı oranda kilo verebileceğini sanmıyorum, kilosu çok olanlar muhtemeldir ki daha fazla verirler. Bu listeyi sizlerle paylaşmak istedim. Sabah (Saat 07.30-08.00 gibi) 1 dilim peynir ya da 1 tane yumurta 2 dilim ekmek...

Sayfayı Paylaş