gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

1 Haftada 8 Kilo Verdiren Lahana Diyeti

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

bir haftada 5 kilo verdiren diyet 1 haftada 5 kilo verdiren diyet bir 8 7 Kadinlar arasinda lahana çorbasi olarak anilan bu sebze çorbali diyet, mucizevi bir biçimde bir haftada tam 8 kilo verdiriyor melekler...Yalniz bu diyeti yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var; kendinizi çok fazla yormamalı, bol su içmeli ve ekstra vitamin almalisiniz. Acil olarak zayıflamam kilo vermem gerek diyorsanız lahana diyeti tam size göre arkadaşlarım :tik:

Özel çorba

Malzemeler: 6 adet sogan, kereviz, lahana, biber, domates, patlican, kabak, enginar, havuç, maydanoz vs. az tuz Yapilisi: Bütün sebzeleri ufak ufak dogradiktan sonra çorba olacak sekilde su ilave ederek düdüklü tencerede pisirin. Daha sonra dilerseniz blender'da ezerek krema kivamina getirebilirsiniz.

1. gün
    Istediginiz kadar meyve (muz hariç) ve özel çorba

2. gün
    Istediginiz kadar sebze (baklagiller hariç) ve özel çorba

3. gün
    Istediginiz kadar sebze, meyve ve özel çorba

4. gün
    5 tane muz, 4 bardak süt ve özel çorba

5. gün
    300 gr. kirmizi et, 6 tane domates, özel çorba

6. gün
    Istediginiz kadar yagsiz kirmizi et, özel çorba

7. gün
    Esmer pirinç, istediginiz kadar sebze, meyve suyu ve özel çorba

sema aytekin bunu beğendi.
  2. mehtap bulut

mehtap bulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu tarifi çevremden deneyenler oldu gerçekten çok etkili

3. darkolive

darkolive Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hep aklımda bu diet ama bi türlü yapamadım... ama bi haftada 8 kilo çok sağlıksız değilmi? gerçi yanına ek vitamin desteğiyle demişsiniz..bi denemek lazım 8 kilo olmasa da ben 2 kiloya da razıyım

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ben bu gun başladım bu diyete apsimmm lilili gooogleden buldum ama baktım pelin link attı sende açmışsın cnm yav lilil bire bir uyucam inşallah D::D

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    apsim nedir yav lilili pasimmmmm yani hahahahahah

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ben bu diyeti bu hafta yaptım ama fazla kilo veremedim ama inceldim :D liiiliiliiilii :D bizim çorba aazcık farklı yapıyoruz ama genelde aynı.. liiili bu diyeti yapacaklar sakın su içmeyi unutmasınlar yoksa halsiz düşerler :D

7. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :D bire bir uyarsan canım gerçektende vucutta birikmiş kotu yagları toksinleri moksinleri hep atıyorr.... allah yardımcın olsun ben ergenlik donemimde bu diyetle 10kg vermiştim :D hemde 14 gunde :D

8. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Hadi bakalım Orkişim sana güveniyorum lililiii :D:D Yaza manken gibi ol lilililii :D:D

9. eftelya5434

eftelya5434 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar bi sorum olacaktı.bu çorbanın hergün yenisinimi yapacagız acıl cvp lutfen..... yanı kalanı ıcebılıyormuyuz....

10. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

evet olabilir
    yapmak kolay

11. Misafir Melek

Emin misiniz ?

ya şimdi baslamak istiyorum bu diyete ama gerçekten verdiriyor mu ? verdirmiyorsa.. Bosuna yapmak istemiyorum :?

12. gözde91

gözde91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar et sevmiyorum et kısmını uygulayamam ama yarın yapıp bu çorbayı başlamak istiyorum 1 hafta sonunda işe yarayıp yaramadıgını mutlaka yazarım =)

13. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    yaaaaaaaaaaaaaaaa ben yaptım bu diyeti bire biruyamadımbazı hatalar yaptımamabana 1o gunde 6 kilo verdirdi sonrada öle fena geri aldımki bende guatra var lahana yememem gerekiyomuşşş napıcamm ben yaaa :uhu::uhu::uhu:

14. Misafir Melek

lahana diyeti

sigara yüzünden 3 ayda 8 kilo aldım,bugün tarifini verdiğiniz diyeti uygulamaya başladım...65 kilodan 73 kiloya çıkmıştım...bakalım ne olacak ..hayırlısı inşallah..kilo veremezsem tekrar sigaraya başlıcam galiba....

15. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aaa bunu yapsammı acaabaaa :D

1 Haftada 8 Kilo Verdiren Lahana Diyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 Haftada 3 Kilo verdiren diyet

1 Haftada 3 Kilo verdiren diyet

haftada 3 kilo verdiren diyetler 1 haftada 3 kilo verdiren diyet diyet bir 1 diyetler Aç kalmadan yemek düzeninizi bozmadan ekstra harcama yapmadan bir haftada 3 kilo vermeye ne dersiniz? Diyet yapmak her zaman için zordur Diyetin psikolojik baskısıuygulanması son derece zor diyet tariflerinin varlığı ve kendine özel yemek yapma zorluğu birçok kadını diyetten vazgeçirir Evinizde...
  2. 1 haftada 15 kilo verdiren diyet programı listesi

1 haftada 15 kilo verdiren diyet programı listesi

1 haftada 15 kilo verdiren diyet 1 haftada 15 kilo verdiren diyet programı listesi Yaz mevsimi gelirken , en büyük telaş ve stres kilo verme telaşı ve stresidir. Bayanlar, azimli bir şekilde kilo verip, yaza zayıflayarak ince bir şekilde girmeye çalışırlar. Bu diyet programı listesi ile 1 haftada 15 kilo vermek mümkün. Ama, hemen önemle hatırlatalım ki diyet programı listesi sadece...
  3. 1 Haftada 5 Kilo Verdiren Patates Diyeti Denemeye Hazır mısınız?

1 Haftada 5 Kilo Verdiren Patates Diyeti Denemeye Hazır mısınız?

Patates Diyeti İle Zayıflama Patates Diyeti Menüsü 1 haftada 5 kilo verdiren diyet Fazla kilolarınızdan kurtulmak için her şeyi denemeye hazırsanız, düşük kalorili diyetlerle vücudunuza şok etkisi yapın. Sabah, öğle ve akşam patates destekli menü ile zayıflayın. Patates diyet sayesinde aldığınız günlük kalori miktarı 600 kcal civarında olacaktır. Düşük kalorili bu diyeti vücut dengenizi...
  4. 1 haftada 7 kilo verdiren Ender Saraç' ın diyeti

1 haftada 7 kilo verdiren Ender Saraç' ın diyeti

Bir haftada 7 kilo verdiren diyet sayesinde kısa sürede haftada 7 kilo kadar incelebilirsiniz. Sizlere tavsiyem bu tarz ağır ve düşük kalorili diyetlere başlamadan önce kesinlikle uzman doktorunuza danışmanızdır. Bir haftada 7 kilo ağır bir diyet programı olacağı için gereken kontrolleri yaptırmadığınız takdirde ciddi sağlık sorunları ile karşılaşmanız mümkün. Sizlerle paylaşacağım haftada...
  5. Ayça kaya'nın  1 haftada 3.5 kilo verdiren diyeti

Ayça kaya'nın 1 haftada 3.5 kilo verdiren diyeti

Dr. Ayça Kaya'nın diğer diyet listelerini forumda gördüm ama buna denk gelmedim. Yine Doktorum programında vermişti bu listeyi. Her ne kadar 1 hafta 3.5 kg deseler de herkesin aynı oranda kilo verebileceğini sanmıyorum, kilosu çok olanlar muhtemeldir ki daha fazla verirler. Bu listeyi sizlerle paylaşmak istedim. Sabah (Saat 07.30-08.00 gibi) 1 dilim peynir ya da 1 tane yumurta 2 dilim ekmek...

Sayfayı Paylaş