1 Haftada 8 Kilo Verdiren Lahana Diyeti

PaSikA

Yeni Üye
Üye
1 Haftada 8 Kilo Verdiren Lahana Diyeti
bir haftada 5 kilo verdiren diyet 1 haftada 5 kilo verdiren diyet bir 8 7
Kadinlar arasinda lahana çorbasi olarak anilan bu sebze çorbali diyet, mucizevi bir biçimde bir haftada tam 8 kilo verdiriyor melekler...Yalniz bu diyeti yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var; kendinizi çok fazla yormamalı, bol su içmeli ve ekstra vitamin almalisiniz. Acil olarak zayıflamam kilo vermem gerek diyorsanız lahana diyeti tam size göre arkadaşlarım :tik:

lahana-diyeti-7160.jpg

Özel çorba

Malzemeler: 6 adet sogan, kereviz, lahana, biber, domates, patlican, kabak, enginar, havuç, maydanoz vs. az tuz Yapilisi: Bütün sebzeleri ufak ufak dogradiktan sonra çorba olacak sekilde su ilave ederek düdüklü tencerede pisirin. Daha sonra dilerseniz blender'da ezerek krema kivamina getirebilirsiniz.

1. gün
Istediginiz kadar meyve (muz hariç) ve özel çorba

2. gün
Istediginiz kadar sebze (baklagiller hariç) ve özel çorba

3. gün
Istediginiz kadar sebze, meyve ve özel çorba

4. gün
5 tane muz, 4 bardak süt ve özel çorba

5. gün
300 gr. kirmizi et, 6 tane domates, özel çorba

6. gün
Istediginiz kadar yagsiz kirmizi et, özel çorba

7. gün
Esmer pirinç, istediginiz kadar sebze, meyve suyu ve özel çorba

hep aklımda bu diet ama bi türlü yapamadım... ama bi haftada 8 kilo çok sağlıksız değilmi? gerçi yanına ek vitamin desteğiyle demişsiniz..bi denemek lazım 8 kilo olmasa da ben 2 kiloya da razıyım

ben bu gun başladım bu diyete apsimmm lilili gooogleden buldum ama baktım pelin link attı sende açmışsın cnm yav lilil bire bir uyucam inşallah D::D

Ben bu diyeti bu hafta yaptım ama fazla kilo veremedim ama inceldim :D liiiliiliiilii :D bizim çorba aazcık farklı yapıyoruz ama genelde aynı.. liiili bu diyeti yapacaklar sakın su içmeyi unutmasınlar yoksa halsiz düşerler :D

:D bire bir uyarsan canım gerçektende vucutta birikmiş kotu yagları toksinleri moksinleri hep atıyorr.... allah yardımcın olsun ben ergenlik donemimde bu diyetle 10kg vermiştim :D hemde 14 gunde :D

Geri