1 Haftada 8 Kilo Verdiren Lahana Diyeti

Emin misiniz ?

ya şimdi baslamak istiyorum bu diyete ama gerçekten verdiriyor mu ? verdirmiyorsa.. Bosuna yapmak istemiyorum :?

arkadaşlar et sevmiyorum et kısmını uygulayamam ama yarın yapıp bu çorbayı başlamak istiyorum 1 hafta sonunda işe yarayıp yaramadıgını mutlaka yazarım =)

yaaaaaaaaaaaaaaaa ben yaptım bu diyeti bire biruyamadımbazı hatalar yaptımamabana 1o gunde 6 kilo verdirdi sonrada öle fena geri aldımki bende guatra var lahana yememem gerekiyomuşşş napıcamm ben yaaa :uhu::uhu::uhu:

lahana diyeti

sigara yüzünden 3 ayda 8 kilo aldım,bugün tarifini verdiğiniz diyeti uygulamaya başladım...65 kilodan 73 kiloya çıkmıştım...bakalım ne olacak ..hayırlısı inşallah..kilo veremezsem tekrar sigaraya başlıcam galiba....

Diyeti yapmayı çok istiyorum ama lahanayı pek sevdiğim sölenemz neyse artık gülü seven dikenine de katlanır.Yalnız anlamadığım bir yer var 5 Tane muz biraz çok değil mi ? :) :) Teşkkürler diyet için mutlaka deneyeceğim..

acaba bu diyeti yaptıktan sonra bırakınca kilo alır mıyız deneyen var mı huuuuuuuuuuuuuuu

ben veremedim

ben denedim ama veremedim metobolizma söz konusu benim metobolizma çökmüş heralde

Geri